Някой може ли да ми каже каква е тази гадост?

  • 2 045
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 422
Да се оставят деца на тази възраст без надзор е и незаконно освен всичко останало.

Подобна законност нали разбираш творците й къде да си я сложат........... простете моя френски...... Никой няма право да учи един нормален родител как да си гледа детето, а очевидно тази майка си е съвсем "нормална", ама от нравоучения.....

# 16
  • Мнения: 4 380
Цитат
И ако все пак го намираш за незаконно се обърни към съответните власти!

Ако не беше в България където закони за защита на децата практически няма или не работят и ако те познавах лично, задължително бих съобщила където трябва.

# 17
  • Мнения: 1 422
.................... извратено е чужд човек на едно семейство, който не познава отношенията и порядките в него от първа ръка, да направи подобен коментар, а една жена да напише такива думи на друга е ГРОЗНОООООООООООООООО и чудовищно! Засрами се!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
[Ако не беше в България където закони за защита на децата практически няма или не работят и ако те познавах лично, задължително бих съобщила където трябва.

Където и да прочетох твое мнение все се заяждаш що за човек си? Значи сама майка и до тоалетната да не ходи така ли? Оф извинете противозаконно е забравих...... Ти извинявай деца имаш ли? Ако да кой ти ги гледа? Мисла,че не си изпадала в ситуация  всекидневно да си сама и да вършиш всичко

# 19
  • Мнения: 197
Възможно е да е етиленгликол-отровен или пропиленгликол-не е отровен. Течен азот на стайна температура-не е възможно, причинава изгаряне, но от студ. За повече инфо виж в гугъл.

# 20
  • Мнения: 4 380
[Ако не беше в България където закони за защита на децата практически няма или не работят и ако те познавах лично, задължително бих съобщила където трябва.

Където и да прочетох твое мнение все се заяждаш що за човек си? Значи сама майка и до тоалетната да не ходи така ли? Оф извинете противозаконно е забравих...... Ти извинявай деца имаш ли? Ако да кой ти ги гледа? Мисла,че не си изпадала в ситуация  всекидневно да си сама и да вършиш всичко

Най-редовно съм изпадала в ситуация да върша всичко сама и съм се справяла нормално без да се оливат децата с киселина.
Да си е в къщи майката и децата  и да омажат целия апартамент без тя да забележи, не е възможно. Значи ги е оставяла сами. Това не е възможно да стане докато някой е отишъл до тоалетна. Могли са да се напият с нещо отровно или още куп други бели да свършват в това число заплашващи здравето и живота им.

Това не е заяждане. Това е предупреждение да бъде по-отговорна, защото лошите неща идват много бързо.

# 21
  • Мнения: 1 422
Ти не знам как си представяш понятието някой да ги "гледа" тези младежи.... може би да им свети във всяка минута.

За мен деца на 3 и 5 години е нормално след като са се нахранили, където все пак си на масата с тях, за да не решат да ядат някоя глупост вместо супата си, да им се каже "вървете горе/ долу да си играете и ако има спор, елате да го разрешим". Това не са бебета. Няма да стоя в същата стая я, а ще си гледам моята си работа, дори ще си почивам или ще си чета, ще взема вана.

Да, бели стават, но това е част от живота, понякога са по-рискови, друг път са по-маловажни. Не е възможно децата да се опазят от всичко. Кръщелницата ми върви пред майка си в градинката към пейката, на 3 години е и една крачка пред нея се спъва и си удря челото в ръба на пейката. Да се подстриже гола глава от самокритика ли, не - гушкаш и в болницата на невролог, после 5 дни вкъщи като при сътресение - еми не мога да се обвиня и никой не го прави, това е дете, то се учи да живее......, а животът не е стъклена кутия. Ако ми олеят апартамента с фризерната течност, се слагат на 2 стола и се говори без крясъци и после са наказани 3 без нещо любимо. Ако беше прочела внимателно едното детенце е хиперактивно, това не е просто "непослушко", това е специален случай. С него всяка мисъл е беля.

А какво е възможно да извърши едно дете и за колко време - ти май си била супер добро иил страхливо дете, защото аз за кратко време съм извършвала хъъъъъъъм забележителни постижения на човешкта дивотия......

# 22
  • Мнения: 410
 Благодаря за всички, които се включиха по темата с някакво конструктивно предложение! Като разбера какво точно е ще пиша.
 За други, които пишат, какво да им кажа...
 Пак казвам не съм длъжна да давам обяснения. Просто разбирам, че вместо да се ползва форума за забавлние или да научиш нещо полезно, някои са тук, за да си изразходват отрицателната енергия.    
 Чудя се защо единствено във форума за деца  с увреждания и хронични заболявания ( и др. подобни, които не съм посещавала)  няма кой да се заяжда, а можеш да получиш само разбиране, съчувствие и подкрепа. Трябва ли да приживееш нещастие и болка, за да станеш по- добър и толерантен към околните?!
 Xenia, пускам ти на ЛС мои координати, за да постъпиш както е редно за една гражданка с толкова будна съвест!
 Няма шанс да ме познаваш лично, просто защото стоя далеч от такива като теб!

# 23
  • France
  • Мнения: 726
Аз бих информирала модератор. За мен е недопустимо подобно "несъфорумско" поведение.
"Заядливката" не отговори дали има деца. Ако няма, не може да коментира ситуацията. Темата е питане за субстанция, а не родителски контрол. ВЪЗМУТЕНА СЪМ!
Забелязвам, че въпросното лице и по други места показва характера си.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 10:31 от pechovska

# 24
  • Мнения: 410
 Загубих цял час от живота си, за да изчета публикациите на въпросната личност. Изпълнени са с негативизъм! Какъв човек трябва да си? Няма тема, в която да не я нападат за грубото и поведение и обиди!
  Проявете разбиране! На места е загатнато от самата нея (да не мислите, че я обиждам), че е остаряла и погрозняла. Освен това е отгледана от много строги родители и е нормално да бъде по- критична! Понякога всичко това наистина може да срине психиката и да накара човек да се озлоби!
  Обещах си да не се ядосвам и да подходя с разбиране към тази тъжна жена!
 П. С. Пуснах си координатите на ЛС и сега очаквам своевременната реакция на властите! Ще ви пиша от затвора! Wink

# 25
  • Мнения: 22
Аз отскоро сьм вьв форума,но мисля,че подобни изцепки и заяждания от страна на някои са недопустими Sick
Достатьчно и е ,че се притеснява да не им стане нещо на децата и не разбирам защо вместо да и  помогнем трябва да я заливаме с помия
Така може да говири някой ,който няма деца и не знае за какво става вьпрос

Общи условия

Активация на акаунт