Слънце ..ПАЗЕТЕ СЕ !!

  • 1 742
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
Абе те и бронзантите и солариумите са лоша работа... Аз доскоро не знаех какво е да поизгоря на слънце - хващах за минути тен и никога не се зачервявах и не ме болеше. А наскоро взе и мен да ме изгаря... А съм на 25 - и бръчки под очите ми стават след 2-3 дни слънце...
Е как да сме красиви кажете? Тенът някак позамазва разни недостатъци и подчертава предимствата, но... Що няма израз "черен и дебел", ами "бел и дебел"...

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
къде го видяхте това слънце, тук при нас от една седмица само вали Crossing Arms/пък може и две вече да станаха.../

# 17
  • Мнения: 80
 Аз си мислех ще ида слагам шапката ама ста кофти лицето ми светло тялото ми черно ..бля ..а мииналата година като ходих на планина  как изгоряхххх направоо много черна

# 18
  • София
  • Мнения: 1 654
Съпругът ми от 2 години не иска и да чуе за море, но все успявам да го убедя с доводите че детето има нужда от морски климат. Тази година пак ще бъдем за 10 дни, в средата на юли...Дано не е адска жега. На плаж рано и следобед след 5, през останалото време разходки. А после в Родопите Hug

# 19
  • Мнения: 1 027
мацка и в лице да сиостанеш беличка ,а тяло чернилка Simple Smile
Абе аз се мажа с олио на нивеа ,да не е от туй ? че съм толкоз черна ?
.

Ми от олиото е! То е за почерняване  Peace Аз доста се пека и ставам много черна, защото така ми харесва, но знам, че е вредно слънцето и за морето смятам да взема доста голям фактор за малкия, а и да ходим или юни или септември.

# 20
  • Мнения: 1 282
Момичета,определено има нещо нередно-или със слънцето или с ЕГНто.Слънцето е сравнително слабо,а вече на два пъти докато чакам маршутката ми прилошава-завива ми се свят,повдига ми се и някакво отвратително главоболие. ooooh!

Не мисля, че е от ЕГН-то, аз съм на 20, а вече няколкото пъти ми става лошо и ми се гади, докато си пия кафето навън. Явно на слънцето определено му има нещо, не мога да се отърва от главоболие целия месец....Поради тази причина се отказах и от печенето. Преминах на Summer Beauty на Nivea. Факт е, че тенът не е същият като този от слънце, ама...няма начин.

# 21
  • Мнения: 80
ЕМи аз редовно съм с ниско кръвно и особено лятото ми емн лошо ..

# 22
  • Мнения: 2 677
FLyFLu, нещо много-много не вденах...  newsm78 Изгоря или почерня? Щото май останах с впечатление, че си почерняла. Ако е така, какво толкоз? Значи ти е хубаво млякото.  Laughing
Аз обожавам слънцето, плажа, морето, тенът. Засега ми действа толкова добре, колкото и преди години. Не бих се отказала за нищо на света от това удоволствие.

# 23
  • Мнения: 80
АМи то 1во изгоряваш после почерняваш :Д
То е олио а не мляко и е мазно и не попива

# 24
  • София
  • Мнения: 4 751
От миналата година и на мен ми става зле като стоя повечко на слънце.. Ставаше ми зле на плажа още в 10-11 сутринта, а преди без проблем си седях и в 1-2, даже без чадър понякога . Тази година като ходя по улиците и се застоя на слънце 10-15 минути имам чувството, че направо изгарям, кожата ми става мноого червена  Naughty Преди никога не е било така..
И не е от ЕГн-то, твърде млада съм  Party

# 25
  • Варна
  • Мнения: 246
Има нещо вярно в това, което казвате. Вчера бяхме на разходка по плажната алея и си бях обля1кла блузка с голи рамене, вечерта като де погледнах кожата на врата и деколтето ми беше адски раздразнена и зачервена. Много се учудих защото изобщо не печеше така ярко това слънце newsm78

# 26
  • Мнения: 3 835
Много хубаво си го казала. Да се пазим.  Peace

Тази година се учудих, когато слънцезащитните продукти за децата, които ползвам - на Ейвън, вече са 40 и 50 фактор, а досега бяха 30 фактор. Явно наистина Слънцето става все по-безмилостно.

Преди месец бях в Гърция. Отидох на плажа в 5 часа, стоях до 6 и когато се върнах имах тен - нещо, което у нас правя за три дни. А там само за час и то след 4 часа. Да не ви казвам какви прасенца станаха тези, които стояха цял следобед на басейна Sick
Тогава си го обясних с географската ширина, но явно не е само това.  Sad

# 27
  • Мнения: 80
Аз май съм слънчасала Sad
От сутринта и е много зле.Боли ме корем, глава нямам никакъв апетит,от сутирнта съм на 5-6 череши и 1 супа която е доматена водичка с малко фиде ..и преди 15 мин вече и нея я няма (върнах я )
Уф много мие лошо

# 28
  • Мнения: 1 234
Май трябва да отидеш на лекар newsm78Не е добре това,което ти е,особенно ако наистина е само от слънцето.Дано се оправиш бързо,успех  bouquet

# 29
  • Мнения: 80
Jezabel ами днеска съм по добре .Преди малко говорих с приятелката ми с която ходих на плаж и на нея вчера и е било лошо.За 2 часа слънчасване ..и то през май ?Кой знае какви аномалии ще има още

Общи условия

Активация на акаунт