Русе

  • 12 757
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Вече нямало да има ТСМ. Не знам дали само в Русе. Не са си подновили договора с германците. Освен това имало нещо променено, относно това, че вече сме в ЕU. Иначе на нашата улица има един магазин и там продават неща с марка ТСМ, който са внесени преди 1 Януари. По "Ниш" е магазина, до Пантеона, някъде по средата се пада.

# 16
  • Мнения: 14 133
Запис  bowuu Някой знае ли за организирани тържества по центъра, парка за 1юни. Учителките на дребния ще ходят на екскурзия. В петък и събота ще пропуснем градинските сборни групи. Моя милост ще си вземе отпуск по случая.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 08:49 от chibi

# 17
  • Мнения: 442
бейб, комплименти за хубавото заглавие!  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 5 391
майче, добре дошла! Grinning

Кога ще срещата според вашият режим?

# 19
  • Мнения: 75
 Моля помогнете ми в избора на детски педиатър за малкото ми момченце, който е на 7 месеца.Изобщо не съм доволна от сегашната ни лична лекарка.От Русе сме и сега през месец юни искам да я сменя и не съм решила все още кого да избера.
Благодаря предвартелно

   Информирай модератор   

   




Страници: [1]       

# 20
  • Мнения: 14 133
Моля помогнете ми в избора на детски педиатър за малкото ми момченце, който е на 7 месеца.Изобщо не съм доволна от сегашната ни лична лекарка.От Русе сме и сега през месец юни искам да я сменя и не съм решила все още кого да избера.
Благодаря предвартелно

   
Сашо е при Д-р Койчева, ІІІ-та поликлиника- млада, внимателна, амбициозна.  PeaceРаботи на смени. Има договор с Мобилмед за времето, когато не е в кабинета. Винаги дава консултации по телефона- няма делник, няма празник. Peace Ако искаш, мога да ти дам координати. И педиатрите в ІІІ-та поликлиника са страшно добри!!! Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Вече нямало да има ТСМ. Не знам дали само в Русе. Не са си подновили договора с германците. Освен това имало нещо променено, относно това, че вече сме в ЕU. Иначе на нашата улица има един магазин и там продават неща с марка ТСМ, който са внесени преди 1 Януари. По "Ниш" е магазина, до Пантеона, някъде по средата се пада.
Магазин "Квазер" се казва  Peace
Като вървиш по нея същата улица (в посока от пантеона към Руското консулство), точно в новата кооперация с/у Консулството, има още един, и там продават уреди ТСМ

# 22
  • Мнения: 772

Аз пък много се смях тази вечер с Момчил. Реших да се занимаваме с някакви интелектуални игри ( на 3,5 и интелектуални игри, ама..) и задавам гатанки от 1 книга. Едната гатанка е за лука, в стихотворна форма,  като се говори, че може да те разплаче и т.н. Последните 2 стиха са:
" Ще се сети всеки тук,
че това е .... "

А Момо се изцепва : "Виавател" ... (тази телевия ще ни развали децата..)
Joy
Oтносно педиатрите беба е при др.Удева.Много съм доволна за сега Peace

# 23
  • Мнения: 3 089
филипа - хич не мога да ти кажа нещо определено за среща - освен че децата са болни, аз сама с 2-те не мога да сляза 4 етажа. вчера го направих и имах чувството, че ще се порна по шевовете  Confused а и с 2-те ще е тъпо да идвам на среща - само ще търча след петра, влачейки камен в кенгуро. среща съб. или нед. е по-добре за мен, защото нашите тогава не са на работа, ще дондуркат петранчето, а аз ще мога само с малкия да се явя нейде. оф, голяма мъка е с 2 болни деца, да си знаеш от рано...

# 24
  • Мнения: 5 577
Майче, от какво болни бре?  Sad

Петранче ли е донесла нещо от яслата, а малкия не е ли много малък още?

# 25
  • Ruse
  • Мнения: 390
oooooooo maj4e добре дощла в Русе
ние с тебе няма ли да се видим?

# 26
  • Мнения: 5 391
майче, бързо да се оправяте!

Дай знак като имаш възможност.

# 27
  • Мнения: 199
хей, девойки   bouquet , някой да знае ще има ли за децата нещо организирано за 1-ви юни? и къде!?

# 28
  • Мнения: 403
 Това е едно предложение за 1-ви юни -  http://www.ruseinfo.net/news_17883.html

И още едно: http://www.ruseinfo.net/afish_4499.html

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 17:43 от m i

# 29
  • Мнения: 75
Ще се радвам ако ми дадеш координати chibi

Общи условия

Активация на акаунт