Русе

  • 12 778
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 952
Честит рожден ден на Димитър и от нас с Виктор  bouquet  bouquetда е жив и здрав да слуша мама и тати,че даже и баба и дядо за да може мама да си излиза на спокойствие Wink  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 5 577
s4etke минете с Виктор до работа де. да ви видя, ама никакви не се показвате, ей  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 5 577
Другарчета, препоръчайте ми шивач в Русе, ама мн. добър да е (може и да е скъп).

Обиколих града, рокля не си намерих, ще шия, но искам да е кадърно.

До сега не ми се е случвало и не знам изобщо къде да ида, че да напрят добра рокля newsm78

# 63
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Верги, от твойта работа като тръгнеш на горе покрай музикалното и излезеш на горната пресечка. Тръгваш на ляво и там, малко преди ъгъла срещу "Тони" има едно ателие. Там една приятелка си ши рокля за сватба, без проба и направо и залепна. А тя е малко пълничка, но роклята и стои супер. Жената е много добра явно, улучила е точната кройка. А и ти е наблизо до работа. Дано да ме разбра къде.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Другарчета, препоръчайте ми шивач в Русе, ама мн. добър да е (може и да е скъп).

Обиколих града, рокля не си намерих, ще шия, но искам да е кадърно.

До сега не ми се е случвало и не знам изобщо къде да ида, че да напрят добра рокля newsm78
офффф, и аз си търся ролкя... другия месец ще кумуваме, а аз даже още нямам тоалет  ooooh!
И аз искам рокля, знам точно какво искам като модел и като цвят, само дето не мога да го открия по магазините... и май ще бъде шита.....

# 65
  • Мнения: 4 406
Честит рожден ден на Димитър!

# 66
  • Мнения: 3 216
Честито на рожденнника и от нас   bouquet

# 67
  • Мнения: 772
Честит празник на Дидко и цялото му семейство!Да е здрав и щастлив!Хиляди целувки!

# 68
  • Мнения: 952
s4etke минете с Виктор до работа де. да ви видя, ама никакви не се показвате, ей  Crossing Arms

с Виктор няма да мина че няма да можем да се видим, ето днес минах, хем бях сама но не те видях  Rolling Eyes втора смяна ли беше?
 и аз си търся шивачка добра но засега удрях на камък Close на кака Ивка сестра й е много добра шивачка ама е в София, но шие и от разстояние също с една проба може да мине работата Laughing

# 69
  • Мнения: 4 406
търся съчувствие- Коцето е с ангина и афти в устата, не говори и не се храни, защото го боли... само хленчи... мажа и пръскам, каквото са ми изписали, но за сега не виждам ефект. реве ми се, щото е станал като парцал милият... кара само на вода вече трети ден и толкова е измършавял... може и до системи да го докараме...

# 70
  • Мнения: 442

  action032
оо, милото коце! давай чай с мед, вместо вода. мляко.... `де да знам! дано по-скоро да се оправи. много е гадно. аз преди десетина дни имах ангина - самолекувах се с антибиотик. мина ми. обаче, много болеше - пресен спомен.  Sad

# 71
  • Мнения: 952
търся съчувствие- Коцето е с ангина и афти в устата, не говори и не се храни, защото го боли... само хленчи... мажа и пръскам, каквото са ми изписали, но за сега не виждам ефект. реве ми се, щото е станал като парцал милият... кара само на вода вече трети ден и толкова е измършавял... може и до системи да го докараме...
афтите само дактарина ги мори,може и нистатин но често едното от двете е спряно от производство и сега незнам кое го има кое го няма по аптеките newsm78
айде Коцето бързо да се оправя Peace

# 72
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
търся съчувствие- Коцето е с ангина и афти в устата, не говори и не се храни, защото го боли... само хленчи... мажа и пръскам, каквото са ми изписали, но за сега не виждам ефект. реве ми се, щото е станал като парцал милият... кара само на вода вече трети ден и толкова е измършавял... може и до системи да го докараме...
А с грануфорин мажете ли?
Геновева като беше с така само той и помогна за раните в устата.
Дано скоро се оправите... Praynig

# 73
  • Мнения: 4 406
мажа, мажа... и пръскам Тантум Верде... и едвам го убеждавам да пие витамин С и Киди- заради вит. В...

# 74
  • Русе
  • Мнения: 2 354
миличкия  Cry
дано бързо се оправи

Общи условия

Активация на акаунт