До каква възраст децата ви пиха АМ

  • 1 915
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
До 1г6м, после-кисело мляко. Все още пие мляко преди лягане, не знам до кога ще е.

# 16
  • Мнения: 46 518
До 1 година.

Няма адаптирани млека за след 1 г.

# 17
  • Мнения: 1 353
До 1 година.

Няма адаптирани млека за след 1 г.
Защо да няма например нестле джуниър (и не само то) е след 1г до 3г-и е пригодено(адаптирано нали точно това означава)за нуждите на децата в тази възраст-все пак не е прясно мляко което означава че все пак е адаптирано.  Wink

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 20:22 от ВЕСЕНЦЕ

# 18
  • Мнения: 46 518
Защо да няма например нестле джуниър е след 1г до 3г-и е пригодено(адаптирано нали точно това означава)за нуждите на децата в тази възраст-все пак не е прясно мляко което означава че все пак е адаптирано.  Wink

По тази логика и обикновените пресни млека са адаптирани- за възраст 3-103 г.  Mr. Green

Адаптирани са млеката до 1 г., другите са пълноценни, независимо от вида, в който се продават. Нестле джуниър също е пълноценно краве мляко  Peace

# 19
  • Мнения: 1 353
Защо да няма например нестле джуниър е след 1г до 3г-и е пригодено(адаптирано нали точно това означава)за нуждите на децата в тази възраст-все пак не е прясно мляко което означава че все пак е адаптирано.  Wink

По тази логика и обикновените пресни млека са адаптирани- за възраст 3-103 г.  Mr. Green

Адаптирани са млеката до 1 г., другите са пълноценни, независимо от вида, в който се продават. Нестле джуниър също е пълноценно краве мляко  Peace

Това е твоето мнение.За мен адаптирано означава,че е пригодено за тази възраст за това го наричам така.А по принцип кравето мляко изобщо не е за хора .А в това че пише пълноценно на кутията няма нищо лошо-то наистина е пълноценно.нека да не превръщаме темата в спор Peace

# 20
  • Мнения: 46 518
Трябваше да уточниш в началото, че поставяш млеката в различни категории от тези на производителите на мляко и млечни продукти, за да получиш отговори, които да ти вършат работа  Peace

Променям моя на "Още пие и ще давам, докато иска"  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 353
Трябваше да уточниш в началото, че поставяш млеката в различни категории от тези на производителите на мляко и млечни продукти, за да получиш отговори, които да ти вършат работа  Peace

Променям моя на "Още пие и ще давам, докато иска"  Simple Smile
За моя радост всички са разбрали въпроса ми-не знам къде прочете че поставям млеката в различни категории,че пък и производители ама карай.Държа да уточня,че отговорите на всички ми "свършиха работа" Peace

# 22
  • Мнения: 5 297
Валерия пие АМ (Аптамил 3) сутрин и вечер. На 1 г. и 7м.  е.

# 23
  • Мнения: 2 567
Пиеше до около втората си година, но само вечер преди да заспи. Слагах и в чашата с накрайника и така цуцайки заспиваше. Спрях да и давам като видях, че чашата си оставаше почти пълна.

# 24
  • Мнения: 4 621
На годинка и 2 месеца сама се отказа.

# 25
  • Мнения: 596
На 1г и 4м е и все още пие сутрин и вечер, докато не се откаже няма да и го спирам.

# 26
  • Мнения: 432
Все още пие АМ сутрин и вечер.На 1г. и 7м. е.
Ще му давам докато го иска.
и аз така

# 27
  • Мнения: 1 364
До 1 година

# 28
  • Мнения: 1 233
Все още пие. Вече сме на Фризо 3. Нямам намерение да го спирам скоро. Дали ще го пие вечер /сега е така/ или на закуска, ще си го пие до 3 години поне. После Нидо. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
AM до 1 г.  Peace Сега е на 1г.11м. и още пие Нестле Джуниър по два пъти дневно. Много го обича  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт