Перете ли дрехите си, когато дъжда ги навали?

  • 2 193
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз като знам, че ще вали, си натривам предварително дрехите със старателно настърган на ренде, домашен сапун, та като ме запраска дъжда, да ми ги изплакне. Идеално се перат така. Хем не си хабя пералнята. Ами да, кви са тез глезотии- перални, сушилни....  Crossing Arms

 Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 138
Как познавате, че дъждът е киселинен?  newsm78
като падне капка на дрехата-дупка става hahahaочевадно е.

# 17
  • Мнения: 1 668
Леко влажни - не.
Много мокри - да.
Peace

# 18
  • Мнения: 6 417
Ако дрехите ми станат като швейцарско сирене, значи вали киселинен дъжд  Flutter

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз като знам, че ще вали, си натривам предварително дрехите със старателно настърган на ренде, домашен сапун, та като ме запраска дъжда, да ми ги изплакне. Идеално се перат така. Хем не си хабя пералнята. Ами да, кви са тез глезотии- перални, сушилни....  Crossing Arms

 Mr. Green
И после чакаш да пекне слънце, нали?

# 20
  • Мнения: 431
Не. В края на краищата пера с вода, течаща по гнусните древни тръби на ВиК, и водата пак от небето е дошла.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Ако дрехите ми станат като швейцарско сирене, значи вали киселинен дъжд  Flutter

Е те тва пък никога не ми се е случвало!  Naughty Вярно е, че от 3 години простирам на остъклена веранда и въобще не ме интересува вали ли или не. Но и преди това, колкото и мръсен, пясъчен, пуститен и незнам какъв там още го изкарват синоптиците, никога не ми се е случвало дъжд да ми направи дупка в дреха.
Дори да има такова нещо като "киселинен дъжд", предполагам става дума за леко повишена киселинност спрямо нормалната, а не такава, която къса дрехи.

# 22
  • Мнения: 2 407
Зависи в какво състояние са!
По принцип не!

# 23
  • Мнения: 3 423
Не си спомням да ме е валяло скоро.

# 24
  • Мнения: 124
Днес е задушница.Перете ли си дрехите днес или ги оставяте за следващия ден newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,днес се почитат умрелите и не трябва да се работи домашна работа.Така знам.

# 26
  • Мнения: 183
Леко влажни - не.
Много мокри - да.
и аз правя същото Peace

# 27
  • Мнения: 22
 


Е те тва пък никога не ми се е случвало!  Naughty Вярно е, че от 3 години простирам на остъклена веранда и въобще не ме интересува вали ли или не. Но и преди това, колкото и мръсен, пясъчен, пуститен и незнам какъв там още го изкарват синоптиците, никога не ми се е случвало дъжд да ми направи дупка в дреха.
Дори да има такова нещо като "киселинен дъжд", предполагам става дума за леко повишена киселинност спрямо нормалната, а не такава, която къса дрехи.
[/quote]
 Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 143
Как познавате, че дъждът е киселинен?  newsm78
като падне капка на дрехата-дупка става hahahaочевадно е.

Интересно, какво ли се случва с откритите по тялото места?
О, ужас, нещА и да си го помисля!  newsm12 newsm09

# 29
  • Мнения: 184
не простирам навън заради праха, дъжда и слънцето (цветното избелява)

само в дома на сушилня Wink

Общи условия

Активация на акаунт