Вземане на шофьорска книжка от КАТ

  • 62 045
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Има...
Съгласно Закона за българските докумeнти за самоличност...
Се налага глоба...

чл. 81., ал. 1. Наказва се с глоба от 20 до 150 лева, лице което:
т. 3. загуби, повреди или унищожи български документ за самоличност...

Това е...

# 16
  • Мнения: 1 299
Има...
Съгласно Закона за българските докумeнти за самоличност...
Се налага глоба...

чл. 81., ал. 1. Наказва се с глоба от 20 до 150 лева, лице което:
т. 3. загуби, повреди или унищожи български документ за самоличност...

Това е...

Ееее, мамка му... аз и личната карта затрих  ooooh! та по 2...извинявам се за офф-а

# 17
Ей, тъкмо имам и аз някакъв подобен въпрос - какви са тези две свидетелства?? newsm78 Аз имам за взет практически изпит само и щях да си подам документи само с него,  инструкторът друго не ми е дал - е нормално за БГ, иначе щеше да ми е странно всичко да е наред.
Някой нещо да знае ..... освен, че трябва с инструктора да се разправям please, тия дни се чудя какво да правя...

# 18
  • Мнения: 91
школата, вкоято си карал курсовете е длъжна да ти издаде 2 свидетелство -едно за практическо и едно за теоретично обучение, и със тях вече отиваш във кат

# 19
Благодаря! Значи трябва да се разправям с тоз инструктор, ужас! Всъщност проблемът е, че го смених и взех изпита при друг. А първият инструктор  е ужасен, както и да е  - мерси!
Ще се ходи май на бойното поле  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 726
Цитат
А някой случайно да знае има ли и колко е глобата за открадната/изгубена шофьорка книжка?
А да знаете каква е глобата за каране с изтекла книжка? newsm78

# 21
  • Мнения: 2 716
Цитат
А някой случайно да знае има ли и колко е глобата за открадната/изгубена шофьорка книжка?
А да знаете каква е глобата за каране с изтекла книжка? newsm78
Мога да проверя в понеделник. Но това си е наказуемо. Все едно караш без книжка.

# 22
  • Мнения: 1 726
 People CopЯсно ми е това ,но все пак колко ? travelЩе съм ти много благодарна lovekiss

# 23
  • Мнения: 2 716
Само дано не забравя  Blush

# 24
Може в едно свидетелство да е вписано, че е преминато и практическо, и теоретично обучение. Зависи школата какъв образец има. Прочети си внимателно това, което е дал инструкторът

# 25
Мерси за отговора! Свидетелството е за практическо, а от предишният инструктор трябвало да взема за това, че съм минала самия курс от 24 часа и за теоретичния изпит.
Голяма каша , все пак странното е , че щом съм допусната до практически изпит, значи съм минала листовките - иначе не допускат, следователно имат тази информация !
 Както и да е, благодаря!!
 

# 26
  • Мнения: 91
просто за Кат ти трябват тези свидетелства ,т.е. когато положиш и двата изпита, но можеш да отидеш във школата в която кара курсаи да си ги изискаш #2gunfire ,но не споменавай Naughty, че още практиката не е положена Peace

# 27
ММ да, особено последният съвет е мнооого важен Simple Smile Мерси много и  дано всичко се подреди най-накрая..

# 28
Moje li niakoi da mi kaje molia kolko vreme sled uspeshno vzeti izpiti v Sofia se izprastat protokolite v drugite gradove.

vse si mislih che daje i v BG tri sedmici stigat. Moje li da se napravi nesto, za da se uskori tozi proces ili
Praynig

# 29
  • Мнения: 91
за ускоряването не знам ,те ги пращата по служебен път, но по принцип срока е 10 раб .дни.
Най-добре да си запишеш номера на протокола и да проверяваш по телефона да ли е пристигнал, или някой от населеното място да ти проверява, защото има какви ли не закъснения Simple Smile ,ивинаги служителите нямат нищо общо  Laughing надявам се да съм била полезна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт