Юли месец още е далече, но пък вече имаме си първото човече!

  • 12 775
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 640
Ами при мен се стича, като никак не е малко като количество, но чак да пръсне напред... Не знам що за натиск трябва да е, за да пръсне  newsm78

# 241
  • София
  • Мнения: 568
Радвай се, че е така. Със сигурност ще кърмиш. Не при всички има праскане. Важното е да има бабчовците какво да ядат Laughing.
И аз още нищо не съм купила. Нямам уговорка с лекар, затрупана съм от работа... Абе... май пак ще трябва да преносвам, че да имам време да се организирам   Joy

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 559
 Party   честито на ем4ето, най-здравото и спокойно бебе да е малкия разбойник.
Ами шаш настана в групичката, ама как иначе - и аз дето съм убедена че пак ще пренося се панирах. Веднага погледнах списъка си за покупки и не ми стана никак по-спокойно. От към легло сме зле, поръчано е, нали искаме един цвят дето никъде го няма. И дрехичките не съм прала и гладила, че си чакам машината за гладене с още куп други накупени неща (вкл помпи, стерилизатори, козметика, люлки, седалки....)да ми пристигне след около две седмици. Изобщо съм на никъде.    ooooh! Матрак, шишета трябва да купувам.....
И освен това при всяко стягане на корема си казвам - край, започна, раждам. А пък котето ми само ме дебне и му се привижда и причува - или решава че всеки момент ще припадна или че много ме боли, а например имам киселини просто    Mr. Green     
Ох да минава юли и да се успокоим всички. Но тогава ще започнат безсънни нощи и колики.   Mr. Green
 Whistling

# 243
  • Мнения: 4 300
mds, споко Laughing най много да организираш бригада за спешно гладене и пране и пак ще се справите:)

Дано утре да се съберем повечко за лекцията, че ми се събира малко със себеподобни:)

Тая вечер ако имам късмет ще ям агнешки ребърца на фурна, приготвени от съпружеското тяло. Дано да са вкусни, поне миризмата е убийствена, като кебапчийски котарак се увъртам Laughing Embarassed Laughing
На вас готви ли ви се и  ядят ли ви се разни завъртяни манджи? Аз поглеждам чат пат в Готварския и непрекъснато се вдъхновявам, през почивните дни правих сума ти неща. Ако я карам така съвсем ще стана прасчо май...а по принцип рядко готвя Sick

# 244
  • sf
  • Мнения: 10 253
аз от доста време карам предимно на салати. ама не по принуда, ами не ми се яде нищо друго. и не ми се и готви. та вечер мятам нещо на скарата и правя салата. ама мъж ми  и само таратор да има, нищо няма да каже.
утре съм на линия за лекцията
нещо ме е стегнал корема. приболва ме чат-пат. да пия ли но-шпа или вече не помага?  newsm78

# 245
  • София
  • Мнения: 17 596

Честито на новата мама и новото бебе... Мнооого да се обичат...


Има ли и други като мене,които още не са пазарували за бебето?

Има, да... Sad Но за сметка на това и стаята му по-скоро прилича на Берлин след бомбена атака... Което е нищо в сравнение с останалите стаи... Сега не живеем там (в този апартамент), само го подготвяме и ремонтираме, уж, но май така и ще си останем с добрите намерения. Пък бебешкия пазар ще се поотложи за след като се пръкне бебчо, та да мога някак да се придвижвам... Изобщо, хич не я виждам тази работа. Дано само да си седи там бебока - хем му е топло, хем манджата я поднасят своевременно Simple Smile - изобщо, пълно обслужване; излезе ли, няма място за него... И няма изгледи скоро да заима... Е, какво пък - в най-краен случай ще се запознае първо с дивана, те като са малки май много-много не мърдат самопроизволно, така че - страшно няма.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 21:23 от katiABV

# 246
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте мили мами!   bouquet
Първо да честитя на родилите мами!!! Пожелавам им здрави дечица, които скоро  да гушкат и много, много да ги радват!   smile3541

Днес бях на ФМ в ТК и от тогава не съм на себе си ... Оказа се, че бебо изостава в развитието на долните крайници. С таткото обиколихме няколко лекари и диагнозата се потвърди. Надявам се нещата да се оправят.
Имам голяма молба към вас: моля да ми напишете координатите на Томова (дано някоя от вас да ги има  Praynig). Преди 3 месеца бях при нея на ФМ и искам да взема диска, защото тогава бебко беше добре и е хубаво да се съпоставят тогавашните размери с положението сега.
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА!  Hug

# 247
  • София
  • Мнения: 568
Донси, пий си но шпа. Докторката ми ми каза, че можело да се пие еднократно * 2+2 магнезия. При мен минали път като получих контракциите помогна. И си легни, естествено.
Аз, за съжаление, не мага да се класирам за лекцията утре. Благородно ви завиждам. Надявам се следващия път да успея.  Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 7 242
Stephy, стискам палци всичко да е ок. Пробвай на този 0887/606830 - Томова

9549102 - това е в мед. център София на Цар борис, където преглежда. От там могат да ти дадат мобилев, в случай, че този не е актуален. Или да искаш от св. Лазар - http://www.st.lazar-hospital.com/

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 21:33 от Лекси

# 249
  • София
  • Мнения: 568
Стефи, телефонът на доц. Томова: 0887 60 68 30. Дано всичко бъде наред! Praynig Може пък днес просто да не са успели да го хванат добре. Прегръщам те. Hug
Виждам, че Лекси ме е изпревалира.

# 250
  • Мнения: 4 300
Докато напиша гсм-а Лекси ме е изпреварила. Стискам палци!

# 251
  • Мнения: 1 098
Много сте бързи! Стефи, дано се окажат напразни тревоги, стискам ти силно палци Hug

# 252
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, стискам палци всичко да е ок. Пробвай на този 0887/606830 - Томова
Лекси, много ти благодаря за бързата реакция  Hug
Моля се за лекарска грешка, защото бебо беше в седалищно положение и с гръб към ехографа ...  Praynig

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 523
Стефи, стискам палци да се окаже фалшива тревога и всичко да е наред с бебенцето ви  Hug !

# 254
  • София
  • Мнения: 7 242
Stephy, с колко седмици изостават? Знам, че в определени граници е допустимо. При нас по-предния път главата беше с 1 седмица назат, а другото с една напред. т.е. имаше разминаване от 2 седмици. Сега са се изравнили. А и в тази поза наистина е трудно да се измери правилно.

Общи условия

Активация на акаунт