Обичате ли де се гримирате- 2

  • 16 122
  • 500
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 966
Валка,ами аз разбрах че цялостния грим е тип бронзиращ-може да не са конкретно сенките... newsm78Например на мацката,която показах тена са й напарвили такъв...
Така че,не е толко строго определено.Според мен на такъв тип грим освен златни,и бежови ,дори зеленикаво би отивало...

Аги,ами извивам ги.И за дълги мигли съм пробвала.АМа максимум 2 пласта.И не става.

# 436
  • Мнения: 2 323
Хм...ще те пробвам като се видим Simple Smile

# 437
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Момичета, чудех се в коя темичка да питам, че да не пускам нова Praynig
Като става дума за грим, можете ли да ми препоръчате нещо за премахването му? Свърши ми лосиончето и искам да го сменя Thinking
И по-точно за околоочен Praynig
Много ви благодаря  bouquet

# 438
  • София
  • Мнения: 4 966
Heartbeat,аз съм само на Гарние-за очи...Много съм доволна.
Знам и че Лореалския е добър,той е по-мазен.
Зависи какъв харесваш.

# 439
  • Мнения: 3 782
Това за златния грим  е много интересно,но може би наистина трябва да се наблегне не толкова на самите сенки,колкото на цвета на лицето... Поне аз си мисля така. Май е сложно.

# 440
Ще ви покажа две снимки,които не са в златистата гама,но така и така се гримирах поне да видите.Бях с потник в розово и синио и грима ми е такъв Mr. Green
без светкавица
със светкавица

# 441
  • Мнения: 1 668
Отначало под элатист грим раэбрах, че самите сенки да са элатисти, сега раэбирам, че става въпрос эа тена на лицето, е дайте ми идеи как щото лицето ми е бяло а пък элатистите нюанси и тоя бронэиращ тен  отиват и се получават по-добре  на по мургаво лице Sad

# 442
  • Мнения: 2 323
Според мен можеш леко да сложиш брозниращ гел за лице, руж в по-прасковена или кафеникаво-бронзова гама. Тогава вече ще е хармонично на тена на лицето ти сенки в тази гама. Може да не ползваш златни сенки, а бежово-бронзиращи

# 443
  • Мнения: 2 323
Момичета, чудех се в коя темичка да питам, че да не пускам нова Praynig
Като става дума за грим, можете ли да ми препоръчате нещо за премахването му? Свърши ми лосиончето и искам да го сменя Thinking
И по-точно за околоочен Praynig
Много ви благодаря  bouquet

Аз ползвам това Това е за водоустойчив или по-силен грим, с един тампон напоен в лосиона махам сериозно сложена спирала Laughing и с още един - цялото лице.

# 444
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Сега се разтърсих в гуглето за разни бронзиращи пудри и ружове и днес ще пообиколя да си купя защото вече в тия жеги не е за фдт, а и нова спирала ми трябва, но нямам идея каква да е марката- трябва от нищо нещо да може да прави, щото аз съм си като без мигли. Препоръчайте някоя марка Praynig

# 445
  • Мнения: 2 323


ето нещо златисто, което си е направо златно. не е много по мой вкус, но все пак може да се хареса на някой  Peace

,,Нанесете светлоотразяващ фон-дьо-тен или бронзираща пудра. Върху придобития тен ще стоят страхотно. Златисти сенки в два цвята ще подчертаят очите ви и ще ви направят да изглеждате екзотично. Върху клепачите нанаесете по-светлия цвят, а по-тъмният използвайте отгоре.Черната спирала е задължителна

За устните изберете златисто или светлокафяво червило със брокат.,,
от тук - http://fema-bg.com/index.php?m=869&lang=1

 

# 446
  • Мнения: 3 782
Отначало под элатист грим раэбрах, че самите сенки да са элатисти, сега раэбирам, че става въпрос эа тена на лицето, е дайте ми идеи как щото лицето ми е бяло а пък элатистите нюанси и тоя бронэиращ тен  отиват и се получават по-добре  на по мургаво лице Sad
И аз така. Peace

# 447
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
karmen, забравих да ти кажа, че и на теб ти е по-хубаво с повечко спирала.
Айде ще ви пусна една снимчица да видите как се направих вчера по една от снимките, но минах с мейкапа за да замязам на нещо. Приличах направо на травестит с тоя грим Laughing

 - оригинала
- нескопосаната имитация

# 448
Валка,страхотно е,направо ме изкефи.

# 449
  • Мнения: 1 455
valkata78 от горе на клепачите се е получило страхотно-много ми хареса Hug
Нещо долната линия верно,че е като на модела,но не ми харесва.Може би ако беше по-тънка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт