Какво бихте направили вие ? ( за свеки става въпрос ) ...

  • 2 734
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Нищо няма да постигнеш с разговори ,и аз имам такова "чудо "вкьщи #Cussing out
По-добре е мьжьт ти да поговори с нея ,ти не си хаби нервите,пьк и нали и е син по-голям ефект ще има/аз поне така правя/
Успех Hug

Peace

# 16
  • Мнения: X
Pipinka ,купи и Гинко Билоба! Mr. Green
Па дано се сети, защо! Joy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Пипинка, мила, ваша е грешката! След историята с Бубу не е трябвало повече да и давате да гледа детето! И ние сме така. Свекърва ми живее с нас, но не е гледала малкия и за пет минути. Просто не мога да и го оставя. Случвало се е аз да съм в кухнята, той в хола с баба си и да яде кренвирш с все найлонче отгоре. Реакция-никаква. Намерих найлончето в памперса след няколко дни.
Нищо не можеш да направиш в тази ситуация. Купувай ново яке и това е. А ако се наложи някой да гледа детето, извикайте някой по-адекватен. Естествено, сега трябва да проведете сериозен разговор защо няма да и го поверявате повече. Мъчно, не мъчно, щом не внимава, не трябва да и се дава такава отговорност! Пък за многострадалната Геновева мога научен труд да напиша, но тази тема не е за това.

# 18
  • Мнения: 409
Не се ядосвай, няма смисъл просто. Thinking Гледай си семейството, а за дните когато ти трябва помощ с детето потърси детегледачка (добър вариант без ядове) Peace

# 19
  • Мнения: 3 394
Като не искаш да ти създава главоболия, не оставяй на нея малкия и готово!

цуни-гуни баба за няколко часа и то под зоркия ти поглед да не дотърчи и бойко борисов и точка
Хем мирна ти главица, хем ливайса в гардероба Simple Smile

офф: извинявайте, госта от главните ми букви стачкуват Sad

# 20
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Не знам с какво да те посъветвам, но поне ще те утеша, че не си самичка.
Мойта свеки идва веднъж в годината, но всеки път след като си тръгне намирам по нещо счупено - за сега щетите са 2 щори и 1 настолна лампа, която ми е много скъп на сърцето подарък.  newsm45
Не мога да разбера защо не си каже, че е счупила нещо, а се крие и аз го намирам след като си е тръгнала. Направо е като малко дете - ума ми не го побира.  smile3511

# 21
  • Мнения: 2 211
Pipinka ,купи и Гинко Билоба! Mr. Green
Па дано се сети, защо! Joy

Много свежо предложение! Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Pipinka ,купи и Гинко Билоба! Mr. Green
Па дано се сети, защо! Joy

Много свежо предложение! Joy
Дали ще помогне,обаче!

# 23
  • Мнения: 4 668
Не мога да разбера защо не си каже, че е счупила нещо, а се крие и аз го намирам след като си е тръгнала. Направо е като малко дете - ума ми не го побира.  smile3511
И мен това ме нервира  Confused Защо крие и си мълчи ?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Намирам вълненията ти за доста дребнави. Извинявай но цяла тема за митичния Бубу и едно яке /пък било то и Левис/  Thinking

# 25
  • Мнения: 4 380
Не мисля, че са дребнави. Това е нещото което явно е преляло чашата. Не мога да си представя нещо подобно да се случи и бабата (която и да е) да не ми каже. Бих ги направила луди без значение за моята майка ли става въпрос или за свекървата. Просто защото нищо де бива да се крие когато става въпрос за детето. Права е жената да се съмнява колко още по-сериозни неща биха могли да и бъдат спестени.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не мисля, че са дребнави. Това е нещото което явно е преляло чашата. Не мога да си представя нещо подобно да се случи и бабата (която и да е) да не ми каже. Бих ги направила луди без значение за моята майка ли става въпрос или за свекървата. Просто защото нищо де бива да се крие когато става въпрос за детето. Права е жената да се съмнява колко още по-сериозни неща биха могли да и бъдат спестени.
Не ми казвай че ти не си губила нещо на детето.  Stop Свекърва ми не е гледала моето и за час, но когато малката остава с майка ми или баща ми единтсвеното което ме интересува да ми върнат е нея. Не мога да си представя, че една майка която е почувствала детето си застрашено оставяйки го с някой ще допусне той да го гледа пък било то и 4 дни в месеца.

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 16:36 от Linkata

# 27
  • Мнения: 4 380
Цитат
Не ми казвай че ти не си губила нещо на детето.  Stop Свекърва ми не е гледала моето и за час, но когато малката остава с майка ми или баща ми единтсвеното което ме интересува да ми върнат е нея. Не мога да си представя, че една майка която е почувствала детето си застрашено оставяйки го с някой ще допусне той да го гледа пък било то и 4 дни в месеца.

Не ми казвай, че не разбираш, че въпросът не стои в губенето на нещо, а във факта, че това се скрива от родителите. Любимата играчка на детето или марковото яке не са толкова дребни неща, за които да не си струва споменаването.

# 28
  • Мнения: 4 300
Има ли значение дали ни ядосват дребни или едри неща, след като ни ядосват?

# 29
  • Мнения: 3 216
Ами ако жената е знаела каква ще е реакцията на майката,че ще се подразни или ядоса  естествено,че ще го скрие Thinking
ПО-добре поговори с нея ,обясни й ,че си загубила времето си да тьрсиш нещата,а е можело просто да ти го каже,че не е важно какво е загубила,а ,че прекарва времето си с детенце и е най-важното него да гледа,а не вещите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт