Нисък корем-МОМИЧЕ,висок корем-МОМЧЕ

  • 22 953
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам момиче и момче, и двете ги носех много високо до последно...Няма такава зависимост, не вярвай на такива поверия.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Не,не се верни тези твърдения!Моят корем вървеше все остър и напред и според всякакви такива самоуки авторитетки бебето щеше да е момче,въпреки че видеозонът показа момиче още в 5-ти месец!Чак ме спираха непознати бабки по улицата да ми съобщават че ще е момче,много се ядосвах,честно!Е,резултатът се вижда на лентичката по-долу Grinning

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз си мисля,че това е пълна глупост,но една колежка на майка,като ми видя корема ми каза,че върви за момче.Лекаря е на същото мнение.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Трънки и глогинки  Laughing
С големия ми син корема ми беше ниско, на видеозона главата му понякога не се виждаше , защото бежду тазовите ми кости. Бях с рискова бременност и контракции от самото начало.
С бебо, корема беше толкова висок, че можех да родя през устата - по-бързо и кратко.
Имам 2 момчета, хич не се връзвам на бабини девитини. Да са ни живи и здрави е важното!

# 19
  • Мнения: 630
Моят корем по тези показатели сочеше отвсякъде момче, бях се разхубавила и ми се ядеше все кисело, солено и люто, пък си имам прекрасна дъщеричка и още от четвъртия месец се знаеше, че е момиче.

# 20
  • Мнения: 7 201
С момичетата се променял и целия външен вид на майката - цялата някак наедрявала и се подувала - в лицето, в останалата част на тялото - по-подута изглеждала, докато с момчето се променял едва ли не само корема (е то зависи и от това, колко кг. си качила)...

Аз бях така(имам момче)-в гръб не ми личеше,че съм бременна.Но въпреки това са си бабини деветини! hahaha

# 21
  • Мнения: 19 300
моят корем беше високо горе,а носех момиче.лицето ми се беше подуло в последния месец наистина,но в гръб също н еми личеше

# 22
  • София
  • Мнения: 437
Щом д-р Димитрова ти е казала твърдо момче, можеш да си сигурна, че ще е такъв пола.  Peace Ако на феталната морфология не могат да познаят пола, тогава защо ли се обучават да гледат органите на бебчо, което е много по-сложно?
Моят корем беше много нависоко и родих момче, но на моя приятелка коремът й растеше настрани, и тя роди момче.

# 23
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз пък не мога да преценя ниско или високо ми беше коремът.  newsm78 Но общо взето почти нямах такъв. Чак в девети месец мъъъъничко се позакръгли, а отзад пак си изглеждах небременна.  Whistling

Аз пък бях чувала, че ако коремът е като футболна топка или кръгла диня, бебето ще е момиче, а ако е като пъпеш, ще е момче. Е, при мен това излезе вярно, но примери за обратното колкото искаш!
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 362
Не е вярно това.Суеверия!
И аз бях с висок корем,а си имам момиче.

# 25
  • Монреал
  • Мнения: 631
Цитат
От какво зависи формата на корема?
Формата на корема зависи от здравината на коремните мускули, от размерите на таза, от ръста на жената. Ето защо при различни жени, бременни в един и същи месец, формата на корема е различна. Когато мускулатурата на коремната стена е здрава, тя служи като опора на нарастващата матка, не се поддава на нейната тежест и коремът е по-прибран. Когато коремните мускули са по-слаби, коремът е по-изпъкнал, понякога виси. Ако жената е по-дребничка, матката расте напред и коремът се изостря (тъй като разстоянието между входа на таза и основата на гръдния кош е по-малко).
това го взех от тук http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1986196594
Първия път корема ми беше прибран и висок, сега е много остър и нисък. Първото е момче, сега също ще е такова. Вярвам на лекарите, защото и двамата ми казват, че ще е момче, което въобще не си крие атрибутите.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 16:45 от dima

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Моя корем пък беше ниско долу през цялото време.Родих момче Wink

# 27
  • Мнения: 1 483
И моят корем беше като за момиче,обаче родих едно прекрасно момче Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 695
При мен съвпада, но иначе мисля, че са глупости. Примери от практиката - най-различни.

# 29
  • Мнения: 52
Първият път корема ми беше по-разлят и по високо родих момиченце ,сега е по нисък и по прибран бих казала ,а и не само аз по-остър /в гръб не ми личи ,а и дупето отива назад/,в лице също не съм се проминила ,/за  разлика от първия път когато бях отекла и с "лекета"от бременността/ ,но пак чакам момиченце според ехографа.

Общи условия

Активация на акаунт