Kолко често си казвате,че се обичате?

  • 2 503
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 576
Всеки ден по няколко пъти

# 16
Непрекъснато  Grinning. Понякога си мисля , дали не прекаляваме  Thinking
Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 069
Намаме график. Казвам го, когато ми дойде отвътре.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
със сигурност е всеки ден, по няколко пъти Wink

# 19
  • Мнения: 2 677
По няколко пъти на ден. И всеки път по различен начин.  Wink Heart Eyes

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Рядко,но всеки ден си го показваме.

# 21
  • Мнения: 1 817
Постоянно. С повод и без повод. И с целувките сме така!  Peace
Няма по-хубаво нещо от това да ти казват колко си обичана и да ти го показват!  Hug

# 22
  • Мнения: 4 473
Рядко. Предпочитам да си го показваме.

# 23
  • Мнения: 750
Доколкото 4ета...въпроса е ,,колко 4есто си казвате,4е се оби4ате,, а не ,,колко 4есто си показвате,, newsm78!То показването,за всеки може да е по разли4ен на4ин!От тази тема може да се роди друга,,По какъв на4ин си показвате,4е се оби4ате?"-като купувате подарък,цвете без повод,целувка за лека нощ,лъскате му обувките,носите кафето в леглото....и др! Mr. Green
 
По темата-казваме си го мноооооого пъти на ден!Оби4ам да 4увам думите ,,Оби4ам те,,!Те са като мехлем за душата ми!Смятам,4е едва ли има 4овек който да не му харесва да бъде оби4ан и това да му се казва!Ако има само един ден,в който да не кажа на съпругът ми,4е го оби4ам или той на мен....то това зна4и,4е бракът ни  е свършил! Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 198
Доста честичко. Няма ден,когато да не сме си го казали Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 668
Непрекъснато  Grinning. Понякога си мисля , дали не прекаляваме  Thinking
Peace

# 26
  • Мнения: 1 733
Постоянно си го казваме.

# 27
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Колко често ли - винаги когато го почувстваме Simple Smile
Случвало ми се е той да ми се обади по телефона, за да ми пусне някоя любовна песен - направо се разтапям Simple Smile
Не е минал ден да не си го кажем, дори когато сме сърдити, пак си го казваме като го почувстваме Simple Smile

# 28
  • Мнения: 117
Казваме си го постоянно и си го доказваме непрестанно.Two Hearts
Няма по хубаво нещто от това, някой да те дарява с Любовта си, да те кара да се чувстваш обичан,обожаван,най-специалния и най-щастливия Човек!!!

# 29
  • Мнения: 2 237
Никога до сега не сме си го казвали.За мъжът ми това са лиготии и не смята за нужно да го казва.Аз пък съм инат и след като и той не казва,не казвам и аз.Друг е въпроса че след толкова години заедно не съм много сигурна дали толкова се обичаме....По-скоро сме свикнали един с друг и се търпим.

Общи условия

Активация на акаунт