помогнете със съвет за едно 19 годишно момиче

  • 2 749
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
Да не би да е някаква депресия. Трябва и кураж, че е млада, че е хубава...., че всичко е плод на фантазия итн. Аз имам приятелка, тя също вижда, чува разни работи, изпада в състояние на омраза към околните, светът от време на време е крив итн. - установиха и шизофрения. Лекуват я с хапчета. Не мога да дам мнения за Вашия случай, не съм специалист. Може би някакъв тактичен начин- тя да не знае, че идва доктор, а в разговор доктора да усети личността.

# 16
  • Мнения: 55
Нека да отиде на църква и да си запали свещ. Да измие всички огледала в дома, в който живее с оцет и вода! Огледалата натрупват страшно много отрицателна енергия. Може също да си купи тамян и да си освети къщата!! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 416
Оцет, икони, тамян, рейки, почивка - страхотно... Но да се отрича консултацията с лекар - и психиатър, и ендокринолог, е несериозно.
Мама21, не оставяйте нещата така. На ендокринолог мисля, че по-лесно ще успееш да я заведеш. Ще се разбере дали има хормонални смущения или ще ви насочат към невролог. Ако се срамува от психиатър, поне направете консултация с такъв и му споделете симптомите, още повече - имате близък човек. Пълни глупости са, че ще започнат да й измислят диагнози, ще й надянат усмирителната риза и с кеф ще я вържат на електрошока...  Rolling Eyes Не знам някои хора тук в кой век живеят.
Желая ви успех от все сърце! Дано зад състоянието й не се крие сериозна болест. Дано всичко е преодолимо...

# 18
  • Мнения: 999
Аз също като Mama Plovdiv мисля че е депресия. Дано нещата се наредят. Praynig

# 19
  • Мнения: 208
Оцет, икони, тамян, рейки, почивка - страхотно... Но да се отрича консултацията с лекар - и психиатър, и ендокринолог, е несериозно.
Мама21, не оставяйте нещата така. На ендокринолог мисля, че по-лесно ще успееш да я заведеш. Ще се разбере дали има хормонални смущения или ще ви насочат към невролог. Ако се срамува от психиатър, поне направете консултация с такъв и му споделете симптомите, още повече - имате близък човек. Пълни глупости са, че ще започнат да й измислят диагнози, ще й надянат усмирителната риза и с кеф ще я вържат на електрошока...  Rolling Eyes Не знам някои хора тук в кой век живеят.
Желая ви успех от все сърце! Дано зад състоянието й не се крие сериозна болест. Дано всичко е преодолимо...
Подкрепям. Предложи и да поговори със психолог , не психиатър. Той би трябвало да определи от какво естество са проблемите и.

# 20
  • Мнения: 29
според мен проблемът е някъде вътре в нея в душата и  ,ние все още нямаме навика да се обръщаме към психолог когато нещо ни мъчи , а не можем да се справим сами
едно от моите дечица когато беше малко рисуваше всичко само с тъмно синя и черна боичка ,рисунките му бяха зловещи ,в началото много не се притесних зщото си мислех че е моментен избор към цвета ,но то се затвори живееше в свой свят почти на нищо нереагираше нито се радваше нито плачеше, обърнах се към психолог извърши чудеса
сега е весело ,контактно със самочувствие дете
Мисля че сестрати вижда това  от което се страхува да не се случи .натрупва огромно количество напрежение и от литературата която чете ......а в живота е така случват се и лоши неща но ние живеем заради онова хубаво нещо което очакваме да се случи всеки ден ,а повярвайте ми то се случва стига да умеем да го усетем
за мен  са моите деца ,семейството ми Помогни и да почувства топлината ,светлината ,любовта -да сте по-често сред природата  Crazy

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 20:51 от ALD

Общи условия

Активация на акаунт