Надувате ли се пред бившия с настоящия?

  • 2 596
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
случвало ми се е:)

# 16
  • Мнения: 410
Отдавна съм голям човек и такова поведение не ми е присъщо.
Браво на теб! Аз явно и на сто да стана няма да съм голям човек! Grinning

# 17
# 18
  • Мнения: 910
Когато срещна бившия ми съпруг все едно срещам някой непознат на улицата - просто позната физиономия, изобщо не ми пука, важен за мен е сегашния ми съпруг и дъщеря ни.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не, не се надувам. Пазя добри чувства към всичките си бивши...

# 20
  • Мнения: 1 299
Не съм изпадала в подобна ситуация, но ако аз съм била зарязаната - няма как, ще се изкефя. Но с бившите  съм в нормални отношения - ще ги поздравя ако се срещнем. Peace

# 21
  • Мнения: 1 817
Не. Не се надувам. С всички сме се разделили с добри чувства един към друг и не мисля, че е редно. Все пак сме зрели хора, всеки е поел по пътя си...

# 22
  • Мнения: 198
Пазя добри чувства към бившия ми. Приятно ми е когато се срещнем да си поговорим,но когато съм с мъжа ми само здравей,как си и толкова.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 819
Не се надувам, няма защо. Тя разликата е очевидна...

Но изглежда той страда от някакви комплекси спрямо съпругът ми, защото всеки път като се видим и започва да ми разказва какво бил направил, каква къща щял да купи и т.н. Сякаш иска да ме накара да се чувствам прецакана...

# 24
  • Мнения: 10 616
Не точно се надувам, но определено съм горда с мъжа, детето и това, което съм постигнала след като сме се разделили. Хубаво чувство е.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми не не се надувам. Той ще прави сватба през септември, аз ще раждам през декември. Даже се радваме един за друг, разделихме де много приятелски Wink

# 26
  • Мнения: 166
да
надувам се.Ми че то си е за надуване.Супругът ми ги бие бившите по всякакъв параграф освен годините.

# 27
  • Мнения: 8 917
Не - има за какво да се надувам, но няма смисъл.

# 28
  • Мнения: 6 993
Не съм си засичала бившите, от както съм с него. Малка част знаят, че съм омъжена даже.
Ама той се надува с мен пред неговите...Детска му работа.

# 29
  • Мнения: 2 039
В четвъртък се разхождахме с мъжа ми и случайно съзрях в 1 кафе бивше гадже, което ме нарита (заряза) 2 пъти много брутално.  Close  Той гледаше право в мен и мъжа ми и тогава.......моето съкровище ме спря и се наведе да ми върже обувките, защото съм се развързала.  Flutter Така се надух, изпъчих още повече стърчащия корем и вирнах нос. Много обичам такива моменти  Mr. Green
Дай Боже всеки му   Praynig Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт