Колко време мога да изкарам с 3см разкритие според вас?

  • 3 620
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Здравей.Бях в 6я месец,когато на консyлтацията лекарят ми yстанови че имам 2 пръстта разкритие.Освен това в последствие имах и контракции.Оттогава до раждането бях само на легло и пиех хапчета за задържане.Така до момента когато родих,37г.с.Имай търпение и се довери на лекаря си,все пак носиш и близнаци което носи и допълнителен риск.Yспех и леко бременеене до крaя.

# 16
  • Мнения: 1 425
Сестра ми беше с 3ри см. от 7 ия месец, но роди нормално към края на 9 ия. Препоръчаха й малко повече да почива.

# 17
  • Мнения: 2 757
Блягодаря ви много на всички. Успокоих се. Жалко, че мъжът ми не разбира български да му дам да прочете какво сте писали. Защото аз днес избягах от болницата и всички тук са ми бесни, едва ли не съм си убила децата. Лекарката каза, че напускам на своя отговорност и че в такова разкритие, близнаци и 2ра бременност има опасност да родя в къщи на пода 2 недоносени бебета. Мъжът ми е много уплашен, ама мен не успяха да ме уплашат и си тръгнах. Сигурно ме имат за луда, ама не издържах в онази болница да лежа нон стоп изолирана от света и далеч от детето си. Господ да ми е на помощ, защото тук всички са се насусолчили към мен и ме гледат на кръв, вместо да ме подкрепят и се чувствам сама и неразбрана.  Sad
И въпреки всичко в къщи си е най-добре. Полежах 3 дена в болницата и май позакрепих положението. Сега продължавам в същия дух тук, пък квото е рекъл Господ  Praynig

# 18
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Миличка, пожелавам ти да устискаш до последно, но бъди мн. внимателна. Когато човек е вкъщи често се улисва и прекалява с работата, а и ти си с малко детенце. Дано има кой да те отмени в домакинството, за да може преди всичко да си почиваш.
Моята шийка е почти изгладена от незнайно колко време. Все си казвам ще почивам, ще лежа, но ето ме пак на работа...
Стискам палци!!!

# 19
  • Мнения: 47 986
аз имах разкритие и контракции,но с много, ама много лекарства и лежане изкарах до 9 месец, че и преносих
щом си с близнаци, трябва да си 2 пъти по-внимателна!!!
може и вкъщи да си седиш, но не прави глупости-почивай си много, много лежане, при най-малкото нещо отивай веднага в болницата!
успех, стискам палци и вярвам чевсичко ще е наред!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 074
Изкарах три седмици и преносих 9 дена Wink

# 21
  • Мнения: 27 524
Свекърва ми е била така. Добре се е чувствала, не е искала да лежи и е родила доста преждевременно и са имали куп проблеми. Съветвам те да си налягаш гъза и да лежиш, още повече, че си с две. Не рискувай, още малко остана  Hug Пирбереш ли се вкъщи, знаеш, че от Давид и къщната работа няма да можеш да стоиш настрана, а това се га е особено наложително. Цун и леж  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт