"В Добрич милички деца, пълнят с радост мамини сърца!"

  • 12 828
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 167
Цоцоланке, моля те за обучение как се стяга багаж  с поглед. Аз от пет години се мъча с тоя номер и все се оказва че съм забравила нещо важно и го купувам и освен харчалъка, мъжа ми се тресе от еротични помисли по адрес на майка ми #Cussing outДето се вика ХВЪЛА НА ТЪКЪВИ СУПРУГИ КЪТ ТЕБИ
Лека!

# 226
  • Мнения: 167
Боже, забравих да ви пиша-Ивка си е в Добрич утре имам среща с нея и майка й. Според докторите  най-страшното е минало. Ще говоря с нея за пресконференция и ще научите повече подробности.  Благодаря на Бог че чу молитвите ни!

# 227
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке, моля те за обучение как се стяга багаж  с поглед. Аз от пет години се мъча с тоя номер и все се оказва че съм забравила нещо важно и го купувам и освен харчалъка, мъжа ми се тресе от еротични помисли по адрес на майка ми #Cussing outДето се вика ХВЪЛА НА ТЪКЪВИ СУПРУГИ КЪТ ТЕБИ
Лека!

Твоите 5, моите 15....Имаш 10 години още за погледа...Споко! А мъж го няма като оправям багажа, той само го носи!

# 228
  • Мнения: 531
Айде и аз да надяна патериците Laughing LaughingЧестит рожден ден на Лили на Фапуа!Много, много да ви радва!Аз ще покажа тортата за рождения ден на  Ния, но по-нататък, блатовете са готови, но украсата е мое(наше) дело.

За срещата мога и аз да се включа, с деца и СЛИНГ.

# 229
  • Мнения: 263
Слинга казват е по-удобен, защото не прерязва раменете както презрамките на кенгурото. Освен това има много начини за закрепване и дава по-голяма свобода на ръцете.
Не съм го пробвала но за втора бременност непременно ще го направя!

# 230
  • Мнения: 167
Видях скоро страхотен слинг в детския до Мак Доналдс.Бях на две да го взема,но дребния беше вече 8 кила ,а и количката ми е като каручка - как ще нося този багаж?За мамите в големите градове бил много удобен - с количка в автобус #Crazy

# 231
  • Добрич
  • Мнения: 958
Твоите 5, моите 15....Имаш 10 години още за погледа...
Naughty Краси има минимум 20  Laughing

За срещата мен не ме бройте. По него време мъника спи. Срещнете се, вижте се - след някой ден вечерна ще спретнем  Wink

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМИ!
ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО ДА ТЕ СЛУШАТ ВСИЧКИ СЪКРОВИЩА!

# 233
  • Мнения: 11 607
Твоите 5, моите 15....Имаш 10 години още за погледа...
Naughty Краси има минимум 20  Laughing
Аз от пет години се мъча с тоя номер и все се оказва че съм забравила нещо важно

Разходете се и до ТУК

# 234
  • Добрич
  • Мнения: 207
Добро утро.
Хайде кафето е от мен morning.
Днес няма да има слънце, но май ще вали. Така, че ще има активност във форума.  comp03

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит  рожден ден, Миме!   Heart Eyes

Желая ти най- вече много здраве, много късмет, щастие и благополучие- за теб и семейството ти!

Много 6-ци има в рожденната ти дата Wink освен 06 06 9-3 7-1... Със сигурност не е напразно!  bouquet

Весел ден на всички!

# 236
  • Мнения: 2 821
Миме, честит рожден ден! Здраве, здраве, здраве и много любов и щастие в добавка!  bouquet

# 237
  • Добрич
  • Мнения: 298
Честит рожден ден , Мими  bouquet. Много здраве, щастие и любов    bouquet

# 238
  • Мнения: 166

]МИМЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЖИВА,ЗДРАВА ,МНОГО ОБИЧАНА МАЙКА И СЪПРУГА.

# 239




        Желаяти мартини с черешка,
         лед и много много късмет.
          Да си вечно засмяна
         и цяла година пияна,
        но не от домашна ракия,
        а от любовна магия!

Общи условия

Активация на акаунт