"В Добрич милички деца, пълнят с радост мамини сърца!"

  • 12 793
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 810
Aaaa тука съм!
Може да не ме искате, но съм тука!
Поизпуснала съм споровете от предната тема, но тоя път ще прескоча. Няма да ви се обяснявам какви дрехи носим Wink
Тия дни нещо ми е много гадно- гади ми се...ужас. Май влизам в критическата... Confused Не знам от жегата ли...нещо не съм й свикнала още...
Иначе бях на село(Цоцоланка знае Hug), топнах си краката в морето Peace, но снимки още не съм качила, правих сок от бъз. А на всичко отгоре сме на поредица от рождени дни- така че време за комп- нъц.

фапуа, като четох за Лили... ooooh! Калина на нейната възраст беше съборила телевизора(прескочи я), та знам какво е...

Бай мацки, ще тичам да купувам подарък за момче Rolling Eyes
Лек ден!

# 31
  • Мнения: 167
А добро утро!
Решена работата-повече сухари,повечко сиренце и тъй, колкото изяде.

Кученцето ми е порода йоркширски териер, но няма родословие и доста се различава от стандарта.Струва си да разгледаш в dog.bg , има прекрасни изложбени екземпляри.Жената,от която я взехме каза,че ще стане грозно кученце-тогава нищо не казах,но сега мога да и кажа да си яде г...  smile3534
 Айде в парка на сауна Nature Sunny

# 32
  • Мнения: 531
Здравейте, и аз съм тук!
По празниците бяхме заедно с Мимиту, но в един момент маршрутите ни се разделиха-аз ходих пак на Яйлата с все фамилия и приятели.Не срещнахме пепелянки, но според мъжо и една очиларка стига, сиреч аз.
Днес изпратих детенце на зелено училище сърдито, че сме забравили фотоапарата.Натъжи се майчиното ми сърце, но след обяд тя се обади да каже, че са пристигнали и и беше минало.

# 33
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92


Да не сте от Славейков?
И ние сме на зелено,но малко го е страх защото не сме го делили и не е преспивал сам на друго място.Винаги е имало някои от нас ,но рано или късно ще трябва да свикне.

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 958
Завърна се Пантелей Пътник  Wink

Пропуснала съм дрешките, ама научих ценна информация. Все пак купувам това, което ми хареса и рядко се спирам пред цени. Скоро обаче се спрях и не купих едни сандалки, преоценени от 47 на 43 лв. Crazy Дори купих много по-красиви от тях. Все пак не съм банка или монетен двор. Сега Ванко има 2 чифта, за по-малко от 43 лв. Някои цени са меко казано нереални и спекулативни. Детско винаги ще се купува и не е реално да е толкова скъпо, при условие, че заплатите ни не са Европейски.

Искам да се извиня на krasobr, че настоящата тема не носи заглавието с нейното предложение. Коректно е, предложенията да се изпълняват по реда на тяхното постъпване. Но в случая, ar4ela не е виновна, защото е била притисната от времето. Дори се е справила БЛЕСТЯЩО   bouquet  Wink Laughing

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро. Днес кафенцето от мен, но без снимково онагледяване Mr. Green.

Приятни разходки!!!  bouquet

# 36
  • Мнения: 166
Добро утро ето една закуска

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро и от мен Simple Smile
Точка,мерси,сега трябва само да намеря такова Joy
Днес ще има ветрец,ще е по приятно п разходките Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 810
Има ли металяги сред вас? Моторхед и Менуар ще бъдат другия месец в Каварна.

 newsm78 за да не ти увисне въпроса- може да се каже, че съм слушала. Мъжо повече Peace Иначе ти се кефя, че си още главотръскаща. Мен ме заболява главата вече...
До Каварна стигам предимно по друг повод.

Лек ден, мацки! Wink

# 39
  • Мнения: 2 821
Иначе ти се кефя, че си още главотръскаща. Мен ме заболява главата вече...
Joy не я тръскам вече..пък и коса нямам за тази цел Laughing
миналата година се накефих...ходихме на Били Айдъл и Уайтснейк, но тази година newsm78 с туй кърмаче....

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 10:35 от mama_Blue

# 40
  • Мнения: 3 810
в една друга тема си намерих близначка- една професия, специалност, университет, гръдна обиколка Mr. Green
ти си ми сестричка, да знаеш Wink

# 41
  • Мнения: 531
Искам да почерпя, но не ми излизат допълнителните опции.
Днес моята Ния става на 10 години.Ще празнува в гр.Елена.

# 42
  • Мнения: 377
Здравейте!SOFT-честито ти рожденичка да ти е много здрава и весело детство!

# 43
  • Мнения: 167
Soft,да ти е жива и здрава голямата мома! Hug

# 44
  • Мнения: 3 810
Да почерпя и аз, че племенницата ми и кръщелница ги закръгли:

 

а това за майка й:

Да я слушате!

Общи условия

Активация на акаунт