Златисти скули?!?

  • 3 135
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 427
И аз търся такова нещо,сега като мина през летището ще гледам в парфюмериите за нещо такова и после ще пиша какво съм взела.Няма начин да не намеря на Рим-ското летище,там тези хора всичко имат,мамка им Laughing!

# 31
  • Мнения: 2 427
Боже боже,защо съм кат сирене  ooooh!
ако бях малко по-мургавка еххххххххх тогава щях да се клепя и мацотя.
Иначе мисля,че с тези спрейовете за почерняване със златисите частици ще стане,на Лореал дет са   Thinking
Каприз,това и на бели хора стои екстра,от опит ти го казвам.И аз съм бяла като мляко! Mr. Green

# 32
  • Мнения: 179
Друг подобен продукт е на ЛАнкастър-CAROUSEL COMPACT POWDER.Има и златен нюанс,може да се нагаждат цветоветеа може и без златистия отблясък да се нанася.

Ползвам точно част от златната серия ня Lancaster и съм много доволна.Особено като си сложа златния гел за лице и тяло все ме питат с какво съм се мазала.

# 33
  • Мнения: 2 427
gracia777,a какво представлява гелът?
Аз преди две години ползвах такъв лосион за тяло на Дав,беше с много хубав ефект,но за съжаление ужасно цапаше дрехите.Ефекта беше точно златисто-кафяв металик,без разни там звездички и прочие.

# 34
  • Мнения: 179
gracia777,a какво представлява гелът?
Аз преди две години ползвах такъв лосион за тяло на Дав,беше с много хубав ефект,но за съжаление ужасно цапаше дрехите.Ефекта беше точно златисто-кафяв металик,без разни там звездички и прочие.
Пише - Sun Shining Gel

# 35
  • София
  • Мнения: 1 423
Перли на Орифлейм  Peace

# 36
  • Мнения: 113
  Peace и добавям малко руж на най-изпъкналата част на скулитея,за да се подчертаят.

# 37
  • Мнения: X
Е,като почнете перли, та перли на Орифлейм,Ейвън.... Close
Май някои, така си пишете,колкото да не заспите.Или пък трупате мнения.

За такова нещо има нужда от мазен продукт,който да лъсва скулите,а не да ги матира.

точно за този ефект на снимките става въпрос   bouquet

Четете мненията и на другите.Па накрая, белким схванете за какво става въпрос Mr. Green

# 38
  • Мнения: 158
Ако трябва да съм честна, най хубавите златисти скули, които съм си правила са били със сенки  Embarassed Не гарантирам как влияе върху лицето, но изглежда екстра. Става наситено и блестящо ...
И аз правя така....Златисти сенки на Колистар...и е много добре... Flutter

Общи условия

Активация на акаунт