Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 6

  • 39 594
  • 435
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 1 111
да се запиша и аз,че покрай раждането и гледането на бебето съм пропуснала доста Confused
то сега нямам и време за шиене,но ще следя вашите творения.Успех!

# 92
  • Мнения: 5 698
 FlutterЕто и моите ушити гоблени /качеството на снимките е лошо, щото са снимани от телефона ми/ Party
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134864

# 93
  • Мнения: 2 116

Аууу Пепи голата мадама е много готина!  Peace

Всевиждаща   bouquet

Момичета и аз си починах!  Mr. Green Голямата ми дилема сега е дали да го подпълня коня с бяло?  Thinking

# 94
  • Мнения: 7 803
кончето е много добро. ще му дойде и на него ред

# 95
  • Мнения: 24
NAN molya te prati mi shemata na essenno ezero ili no6t v sinyo shemite gi ima v saita na www.gobleni.ibfo.bg/willer no az ne moga i ne moga da gi otvorya te i dvata sa s po 6-7 cvyata mnogo mi haresvat mnogo 6te sam ti blagodarna ako mi prati6 pone ediniya na li4niya.

# 96
  • Мнения: 7 803
pupi1, няма такъв сайт  Peace

# 97
  • Мнения: 270
Бонбо-Нелла благодаря. А как разбираш кой номер са конците?
Амииии  newsm78, не разбирам...  Embarassed Както сигурно вече си прочела на самата схема, номерата на конците са написани на картончето със самите конци, но аз нямам инфо, нито снимка на това картонче. За което искрено съжалявам, защото ти свърших работа на половина!

Нямам проблем, освен ниската скорост, със сайта на Шалее, която до този момент не ми е отговорила...
Tuly, раждане...? Тук май не сме чули! Grinning И ако съм разбрала правилно... ЧЕСТИТО!
Здравче79, на мен много ми харесва точно така този кон...Пък и ти много качествено си си починала. Добре свършена почивка!  Laughing

# 98
  • Мнения: 2 933
pupi1,
как да ти прати човек нещо като имейла ти е скрит?
Не можеш да отвориш файловете ,защото са с парола.
Напиши ми как се казват-така както си ги свалила и ще ти пратя паролите

# 99
  • Мнения: 2 116
tuly честито!   bouquet Разкажи повече!  Heart Eyes

Всевиждаща много ти благодаря отново, но принтирах схемите и те се оказаха с ужасно качество!  Tired

А и коня вече е в рамка!  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 7 803
здравче, ако не си ги увеличила схемите преди да ги свалиш са ужасни  Rolling Eyes иначе ги гледах добре са

# 101
  • Мнения: 24
Momi4eta tova e saita za koito vi govorya:http://gobleni.info.bg/Weihler/PEIZAZH/pejzazh%202.htm
kazvat se esennoto ezero i drugia e Картина в Делфтско синьо mnogo iskam da gi o6ia ama ne moga da im vidya shemite mislya 4e za6toto nyamam programa koyato da otvarya rar.filove zatova molya vi pratete mi pone ediniya na e mail:galinita@mail.bg ili na li4niya,blagodarya vi predvaritelno.

# 102
  • Мнения: 24
tuk e tozi koito vi kazvam v sinyo:
www.//gobleni.info.bg/Weihler/PEIZAZH/pejzazh%201.htm

# 103
  • Мнения: 24
izvinyavayte 4e go pi6a sto pati ama ne6to vse ne izliza kakto tryabva tova se ga mislya 4e 6te izleze:
http://gobleni.info.bg/Weihler/PEIZAZH/pejzazh.htm

# 104
  • Мнения: 171
 pupi1,не е необходимо да пишеш всеки път ново съобщение Peace,защото можеш да натискаш бутона "редактирай" и да си поправяш мнението,колкото пъти искаш Whistling. Този бутон се намира в дясно,когато вече си публикувала мненито си и е видим само за теб(т.е. само ти можеш да редактираш собственото си мнение). А освен това,докато пишеш отговора си,можеш да натиснеш бутон"предварителен преглед" и така,ще провериш дали ти работи линка или не....Дано да съм ти била от помощ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт