как бихте постъпили?

  • 1 444
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе...честно казано, ако съм на зор, мога да преживея някак си и без мъж ми. Но без детето Rolling Eyes Ти как я мислиш тази работа? Няма ли да ти е гадно? Аз детето бих си оставила, за да бачкам в чужбина само ако сме буквално мизерстващи и нямаме какво да ядем, да не дава Господ Praynig Иначе без него - не Naughty

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не ! Само си помисли, ти как би се чувствала в тази ситуация ,ако си на мястото на мъжът си.

# 17
  • Мнения: 393
Гърция и Кипър не там е ужасно експолатацията е голяма а парите не са кой знае колко.Може би на моето мнение влиае и горчивия опит с моята първа братовчедка която жестоко ни излъга и ограби  #2gunfire Ако заминаваш все пак успех и се пази ама много   bouquet късмет

# 18
  • Мнения: 4 621
Не бих отишла сама. Не си представям да оставя детето и мъжа си.
Peace

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
За 3 месеца мисля, че е поносимо да опиташ. То ще си покаже как ще тръгнат нещата и дали ще се намери работа и за мъжа ти. Пък то не е казано, че ще векувате там, дори и двамата да заминете. Опитай, за да не се ядосваш после, че не си пробвала дори. А след 3 месеца ще се разбере накъде ще тръгнат нещата.

# 20
  • Мнения: 1 733
Да, решението, до което стигна, според мен е най-правилното.

# 21
  • Мнения: 302
благодаря ви ! помогнахте ми  много  и сте прави !  може да замина за три месеца и ако намеря на мъжа ми работа и той да дойде ,ако не 6те се върна ...

 PeaceЩе отидеш,ще видиш там как е!Може пък и да не ти хареса  изобщо!Ако не отидеш пък ,после ще има да се упрекваш,че си пропуснала възможността!

Общи условия

Активация на акаунт