да мяташ през прозореца....

  • 2 269
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Welcome to Bulgaria ! А да знаете какво се случваше едно време в Кайсиева градина тук - как е да си намериш чадъра на терасата, целия омазан в доматена манджа и боб ( вкиснал ) ?? #Crazy
А онзи ден пак лятаха торбички с боклук, докато простирах

# 16
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Welcome to Bulgaria ! А да знаете какво се случваше едно време в Кайсиева градина тук - как е да си намериш чадъра на терасата, целия омазан в доматена манджа и боб ( вкиснал ) ?? #Crazy
А онзи ден пак лятаха торбички с боклук, докато простирах

това с манджите и аз съм го чувала много пъти.... но до колкото са ми разказвали тва го правели предимно възрастни баби ил пенсионерки и аз не знам как да се изразя....

# 17
  • Мнения: 208
Не мога да си обясня как разсъждават тези хора. Мята си фаса например без въобще и да погледне има ли някой долу. Ако аз си хвърля фаса върху главата му как ли ще реагира?  И то да се мятаха само фасове през прозорци и балкони  Twisted Evil Докога повечето хора ще ги мързи да слязат да си хвърлят боклука в контейнера и кога ще бъдат осветлени,че има други начини за хигиенизиране освен тупането през прозорците?

# 18
вчера съседката под нас мяташе памперсите на внука си през тересата.

# 19
  • Мнения: 1 952
Памперси, презервативи, превръзки, фасове, семки, трохи, боклук..всичко през джама.

# 20
  • Мнения: 3 251
Не мога да си обясня как разсъждават тези хора. Мята си фаса например без въобще и да погледне има ли някой долу. Ако аз си хвърля фаса върху главата му как ли ще реагира? 
Eй, такъв фас попадна в качулката на големия ми син, сядаме в колата и изведнъж виждам нещо дими от детето ми...Тотално съсипано ново зимно яке и само подплашено от крясъците на майка си дете/Слава Богу! без други поражения.../
Изтрещях тотално, почти в движение скочих от колата и се разкрещях на съседите, ама зима..човека си метнал фаса и се прибрал на топличко...Като си пееш, Пенке ле, кой те слуша...

# 21
  • Мнения: 459
Ние живеем на първи жилищен и редовно под терасата има презервативи. Вече незнам от къде да мина с количката. Отпред има малка градинка, пълна е с торби с боклук. А над майка ми, съседите имат куче, което живее на терасата. Никой от блока не го е виждал това куче, защото не го извеждат. Съответно то пикае през терасата, надига крак /така си го обяснявам/ и като духа вятър "пикото" отива дериктно в прането.

# 22
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 smile3512 Много грозен навик.Аз живе в къща,тъй че и да си метна нещо,после пак аз  newsm75

# 23
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
На това му се вика-кучетата си лаят, а керванът си върви...

# 24
  • Мнения: 2 407
Коментара е излишен,то си е до обща култура.

# 25
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Коментара е излишен,то си е до обща култура.
Коментарът не е излишен, защото каквото и да си пишем все ще има такива,които ще си хвърлят боклуците,където намерят.

# 26
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Абе момичета  как така хората изведнъж започнаха да  хвърлят така през терасите? #Crazy newsm78 #Crazy
Преди години не беше така ,а  говорим все за същите хора- какво ги промени?!?
Преди всеки вход имаше градинки, цветя- сега братче пълна мизерия- вечер  по тъмното току   чуеш да "свисти" падаща с боклук торба.Моят мъж е Англичанин и   на него му е смешно, а аз  се  срамувам  и червя.
Една случка: в един от комплексите на  Бургас сме в едно заведение между два високи блока.Има маси и вътре и отвън- ние сядаме вътре(късмет).Отвън една двоика с малко бебе в количка.Изведнъж се чува звук на разбито стъкло- някои от блока метнал едно шише от вино и се разбива точно до бебето #Cussing out #Cussing out #Cussing outА ако беше го ударила???
извикаха полицията ама те какво ли могат да направят- от 18 етажен блок иди намери кои метнал бутилката.
Простотия....
Вили

# 27
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Аз откакто се помня все си хвърлят боклуците през терасите. Нищо ново под слънцето.

# 28
  • Мнения: 459
Да, като че ли едно веме не беше така. На хората им пукаше какво ще си помислят съседите, ако ги видят например. Едно време на хората им пукаше повече за останалите, вълнуваха ги съвсем други неща. Сега всеки се чуди как да оцелее и от нищо не му пука и върши простотия след простотия.

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Гадно, много гадно!
Бременна в 7-ми месец си вървя и от балкона на един блок две диванета хвърлиха пиратка. Падна точно на 5см пред мен  Shocked Настръхвам като си помисля с колко малко съм се разминала.
Така се стреснах, че подсочих! Развиках им се, а те ми се хилят нагло!  #Cussing out
Дори не беше по Нова Година.

Общи условия

Активация на акаунт