здравословен режим за отслабване

  • 2 876
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
zizi top аз съм на твойте кг почти сега съм 49 ,и си храня кажи речи по този начин но тази зима си намесиха и др неща и качех по принцип съм 45.. но без шоколад не мога... ти колко си висока?

# 16
  • Мнения: 2 959
...но искам да е здравословно и с изчистване на организма...
Делишъс, пишеш че искаш хем здравословно, хем пречистване на организма да правиш? Според мен ако гониш подобни цели, заложи на плодове, зеленчуци и много течности за седмица, за да можеш наистина да изчистиш тялото от токсини и шлаки. Но ако просто гониш отслабване, да, здравословният режим, както са писали по- горе и Поци и Зизи Топ/ без пържено, без бели брашна, без сладости, газирано/, съчетано с повече спорт ще Те доведе до резултата. А Ти защо гониш 45кг, ниска ли си? И да, трудно ще е с преодоляването на шоколадоманията. Успех Ти желая!
Зизи Топ, според мен 3 часа е по- добрият вариант между лягането и последното хранене, не мислиш ли?!

# 17
  • Мнения: X
Зизи Топ, според мен 3 часа е по- добрият вариант между лягането и последното хранене, не мислиш ли?!
Laughing Моят интервал хранене- сън е около 3, понякога 3+ часа, просто решихме да се споразумеем с Поци Mr. Green

# 18
  • Мнения: 103
Това е режима!
Аз какви ли не диети не съм спазвала,то не беше глад,то не беше плодове,то не беше кисело мляко,то не бе чудеса Peace
Сега си ям само мсо,яйца,зеленчуци и много много рядко плодове предимно през деня.Пия и CutsII ! Може би и той помага малко до някаква степен.
Не се чувствам гладна и всеки ден отчитам минуси. И понеже свалянето на кг става по-бавно се надявам този път да сваля и после да не ги кача скорострелно Peace
Успех!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз също съм на този режим,но ям плодове на корем,макар че дълго време ги ограничавах.Нямаше никакъв ефект,освен че ноктите ми са пълен леш.Освен това доскоро бях пристрастена към сладкото и съгласете се,че да не ядеш нито сладко,нито плодове си е голямо мъчение.Сега успях да се преборя със зависимостта си към сладкото и повярвайте ми колкото повече не ядеш,толкова повече не ти се яде.Освен това съм изключила напълно тестеното,газираното,пърженото,сладкото както вече казах и всички останали въглехидрати освен от плодовете.Еми резултатите не закъсняват,а не стоя гладна в никакъв случай.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 13:40 от Жижи

# 20
  • Мнения: 155
Жижи,да те питам мляко и млечни хапваш ли или не????Кажи ни и за резултатите,ако искаш  Grinning

# 21
  • Мнения: 170
Също минах на такъв режим PeaceЗабравих за диетите от които само се депресирах и изкарвах най-много 1 седмица и после в кажи речи живеех в  хладилника Sick и си връщах килата.Последният ми опит беше японската но съгласете се само на 2 яица до вечерта newsm78
Ставаше ми лошо и без сол оцет когато дойдеше време за вечеря ми се повръщаше зелена салата без нищо и бяло пилешко без сол гнусотия  Mr. Green Mr. GreenСега сама си изградих режим салата, месо,яйца мляко и малко сирене/не мога без него/но гледам да не е в комбинация с ммесо.Разходки с малката в морската по 3 -4 часа.Това за мен е фитнес да буташ 20 кг.количка 6-7км.Свалих 3 кг. за 1 седмица Така мога да изкарам цяло лято.И плодове ям но символично и до обяд.Най-важното чувствам се жизнена с енергия и в настроение.Успешен ден на всички  bouquet

# 22
  • Мнения: 684
Жижи,да те питам мляко и млечни хапваш ли или не????Кажи ни и за резултатите,ако искаш  Grinning
#Crazy #Crazy #Crazy

# 23
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
От тези гладувания верно се сваля,но да ви кажа кво ми се случи.Бях на пълен глад окло 10 дена това означава,че бях само на течности.
Отслабнах,но после какви стомашни болки бяха не е итина просто.Та за това е много вярно балансираното хранене,успех на всички и на мен. Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Жижи,да те питам мляко и млечни хапваш ли или не????Кажи ни и за резултатите,ако искаш  Grinning
Ям млечни,но не ги комбинирам в никакъв случай с месо.Резултатите ми са засега по 1кг.седмично и в минус сантиметри от обиколките по тялото.Бавно е,но пък резултатите са стабилни и не на последно място изобщо не гладувам.

# 25
  • Мнения: 62
а да попитам под млечни какво точно имате предвид и каква масленост-кисело мляко  newsm78 може ли smile3506

# 26
  • Мнения: 155
Бравоооо Жижи!!! Това си е супер-темпо!И наистина после се задържат!...А за млечните и аз съм в двоумение - някой ги хвалят,други напълно ги отричат,много объркващо.Аз лично хапвам к.мляко 0,1 % Верея или Култура,сирене и рядко кашкавал

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз лично кашкавал не ям,че той е още по-калоричен и от сиренето,кис.мляко 2% и сиренце по 50 максимум 100гр.на ден.А и Активиа с мюсли си позволявам на закуска.За 2-3 седмици съм свалила 3кг и това като се има предвид,че съм бременна във втория месец.Всъщност започнах този здравословен режим на хранене точно заради бебето за да не го храня с боклуци и неочаквано за мен започнах да свлям.

Общи условия

Активация на акаунт