Пак ще се срещнем след ? години

  • 1 776
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 909
2 години станаха, видяхме се вчера Mr. Green Общо взето никой не се е променил, но то е рано още де.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Щото тя младее ужасно.
Че една жена на 38 не е стара Simple Smile
Ох, много ми става тъпо някой като му кажа на колко съм и ми каже - не ти личи изобщо Simple Smile

Е, сега, не съм казала, че на 38 жената е стара. Може да си на 25 и да изглеждаш на 15, примерно. Както и обратното.

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
24, един  живот ме дели от моята младост! не знам кога са минали, просто лети това време, пък аз не съм искала да бърза, отсега нататък може малко по-бавни4ко, моля! не беше нещо много интересно самият бал, ами като се прибрах сутринта пеша от златните по маратонки с официален костюм и дотър4ава майката на прятелката ми да си търси щерката в паника, да не си е загубила нещо! ве4е бяхме свободни от  родителско попе4ителство, хаха! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 407
Ние се видхме- 11 години от завършването.Беше много приятно, мойте съученици въобще не са се променили.

# 19
  • Мнения: 5 370
17 години от 21.05 1990. Наскоро бях пускала темичка с носталгичен привкус-по-скоро за свързани с бала спомени.
На 36 съм и мисълта, че бих могла да съм "подранила" майка на сегашните абитуриенти ме подлудява понякога.
но това ще свърши след 2 дена....и ще се повтори. Догодина, отново.

# 20
  • Мнения: 2 022
Щото тя младее ужасно.
Че една жена на 38 не е стара Simple Smile
Ох, много ми става тъпо някой като му кажа на колко съм и ми каже - не ти личи изобщо Simple Smile

Е, сега, не съм казала, че на 38 жената е стара. Може да си на 25 и да изглеждаш на 15, примерно. Както и обратното.
Абе има един период от 25 до 45 някъде дето ми е много трудно да определям възрастта. Явно е до излъчване, ген и поддръжка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 550
Завърших преди 6 години Simple Smile
Не сме се събирали на 5та годишнина, нямаше кой да ни събере. Бяхме 10 човека, не си пасвахме като компания.
Били сме задружни, но не и близки. Само веднъж излязохме заедно по време на ученическите ни години. Имам 3-4 приятелки от класа, с които се виждам редовно Simple Smile
Хубави години бяха  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 000
На 24 май 1995 ми беше бала. Събирахме се на 5-тата и 10-тата година. Много харесвам такива сбирки и нямам против да са всяка година Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 423
Бях само на петгодишнината от завършването.
После вече не бях в България. Но пък, като се
прибирам, се виждам с доста от съучениците си.
С някои като че никога не съм се разделяла.
Завърших преди 18 години.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
След по-малко от два часа стават точно 12 години от нашия бал.
Ние бяхме много задружен клас и явно организиран, защото досега доста често сме се събирали. Тази година също няма да изневерим на традицията и на 2 юни ще е купонът. Този път аз се нагърбих с организацията + още една съученичка. Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 6 095
Ние точно днес правим 10 г., но никой нищо не организира.
На 5 г. се събрахме, но този път - не.
Ама пък повечето от класа се разпръснаха по света и у нас, та трудно бихме се събрали.
Но тук имам съфорумки, с които бяхме в 1 випуск - искам да им честитя годишнината.
Лана, Лято/Лили -   bouquet!!!

 Simple Smile  bouquetИ аз тези дни си мислех, че е кръгла годишнина от завършването, а не съм разбрала да има организирано събиране...

# 26
  • Мнения: 780
След по-малко от два часа стават точно 12 години от нашия бал.
Ние бяхме много задружен клас и явно организиран, защото досега доста често сме се събирали. Тази година също няма да изневерим на традицията и на 2 юни ще е купонът. Този път аз се нагърбих с организацията + още една съученичка. Grinning
и ние  навършваме 12 години , но от няколко години се събираме всяко лято - голям купон е

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Десет годинки празнуваме. Другата седца ще е събирането, ще гледам да се организирам да отида, много ми се иска!!!

# 28
  • Мнения: 1 299
Точно това си говорех днес с една колежка - направихме 8 години, а аз не помня и една среща  ooooh! Май организираха една за 5тата година, но аз не бях в Бг Tired Дано поне на 10тата година се съберем  Confused

# 29
  • Мнения: 3 405
Не успях да отида на нито една среща до сега, а изминаха 16 години от завършването на гимназия.
Сега правим и 10 години от завършване на академията. И пак няма да мога да отида.

Общи условия

Активация на акаунт