Отказва да пие АМ... Какво да правя?

  • 1 227
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 978
Да се запиша и аз. Синът ми от 3 дни отказва да пие АМ, и ние сме с Аптамил. Всичко друго си изяжда - каша,пюре. Сменям биберони, накрайници - не помага. Яде го с лъжичка смесено с бисквитки или пюре.
Дано да е въпрос на период и да отмине

# 16
  • Мнения: 638
Тити все о6те пие с много мъка мляко с биберон,предлагам го в пюретата и ка6ите,давам с 4а6а и така го пие  Shocked
Май отказва биберона???
Пробвах 2 млека и се уверих 4е не е до мляко!
4е6е си венците с бибата!Продължавам с Аптамила, а др.месец 6те питам педито как да действам!

# 17
  • Мнения: 244
Тити все о6те пие с много мъка мляко с биберон,предлагам го в пюретата и ка6ите,давам с 4а6а и така го пие  Shocked
Май отказва биберона???
Пробвах 2 млека и се уверих 4е не е до мляко!
4е6е си венците с бибата!Продължавам с Аптамила, а др.месец 6те питам педито как да действам!
Моят син от около 3 месечна възраст отказва да пие АМ пробвала съм с различни и не ще и не ще.С другите храни нямам проблем но товаАм хич не го ще.Сега има само 1 млечно хранене вечер и през това време спи иначе изцоква по 50 мл и спира,а като спи си го цока цялото.
какво да ти кажа освен да му даваш да яде това което муу харесва друг начин няма,насила не можеш да го накараш да яде АМ.

# 18
  • София
  • Мнения: 408
Не бойте се момичета, повечето бебета минават през този период, но той отминава и ние бяхма така и аз бях много уплашена и се случва точно около 6м. Не насилвайте бебетата давайте им временно всичко друго каквото обичат, но приготвено с АМ, след време (при нас беше след 1м) нещата се оправят. Около 1,2 м чакайте другия проблем да не иска нищо да яде, но и това отминава (ние в момента сме в тоя период), като не иска да яде - няма да го насилвам на следващото ядене ще си навакса!
Успех!

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Моята дъщеря също отказа да пие АМ, но след като я захраних на 5м . Опитах какви ли не марки...нищо! Успокоявах се ,че все пак има 2 приема на мляко. Един през следобедният сън, а другият прием през ноща. Сега е почти на 8м, но приема АМ само през ноща около 170мл. Млякото го пие в сънно състояние, събуди ли се , нямам шанс, тогава пие само чай.
 Детето захраненo ли е? Приема ли каши? Не се притеснявай излишно, в кашите има достатъчно витамини, желязо и мляко.

# 20
  • Мнения: 520
И аз се записвам! Ние сме така може би повече от месец. Смених шишета, биберони, млякото.. и нищо, започва все по-малко да яде.Дано е както каза skarlet# -временно!

Общи условия

Активация на акаунт