маска за коса миозотис

  • 3 741
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
А тази маска за какво е  newsm78 и за каква коса  Rolling Eyes

Писах по-горе,че е за изтощена коса...Не пише дали суха или мазна!

# 16
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз съм изключително доволна от маската. С ръка на сърце мога да кажа, че преди години тази маска ми оправи косата - беше мн. изтощена, непрекъснато цъфтяща.  Нанасям я по дължината на косъма, но не и в корените.
Няколко мои познати, които са с по-гъсти и мазни коси, казаха, че маската не им пасва - замазва и сплесква косата. Който е с такава коса, да го има предвид.

# 17
  • Мнения: 207
ТАЗИ МАСКА ЗА КОСА НЕ Е ЛИ С КОСТЕН МОЗЪК, А НЕ ПЛАЦЕНТА? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
ТАЗИ МАСКА ЗА КОСА НЕ Е ЛИ С КОСТЕН МОЗЪК, А НЕ ПЛАЦЕНТА? newsm78
Ако трябва да сме съвсем точни, маската е с плацента и костен мозък - така пише на кутийката  Wink
Но в същност пише, че не съдържа животински продукти, което според мен ще рече, че съдържа вещества, като плацента и костен мозък...

# 19
  • Мнения: 4 053
ТАЗИ МАСКА ЗА КОСА НЕ Е ЛИ С КОСТЕН МОЗЪК, А НЕ ПЛАЦЕНТА? newsm78

и костен мозък и плацента, пък аз знам  Thinking

# 20
  • Мнения: 146
Маската е с костен мозък и плацента. Позлвам я от години и наистина съм много доволна. Peace Подходяща е за по-сухи или изтощени коси. Не трябва да се втрива в корените, защото наистина косата много се омазнява. Нанася се по дължината на влажна коса и се изчаква около 5-10 минути.  Hug

# 21
  • Мнения: 72
А откъде си я купихте тази маска?
Аз питах в някои аптеки и ми казаха, че нямат такава.
От София съм.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз използвам Миосотис - бяла кутия с хрян вътре. Много съм доволна, слагам си 2 пъти седмично.
Нанасям и към корените до върха на косата. Стоя с маската докато си измия тялото и си почистя краката.

# 23
  • Мнения: 3 456
Брех, и аз почвам да я търся тази маска- чудодейка. Я пишете сега , колко струва и от къде да се снабдя. Ако може посочете място, където ги има всички видове, че да си избера...

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Би трябвало да има навсякъде където продават шампоани, балсами, душ гелове.
Цената и не е много - около 5 лв ( да не излъжа ) , а кутията е доста голяма.

# 25
  • Мнения: 3 456
Би трябвало да има навсякъде където продават шампоани, балсами, душ гелове.
Цената и не е много - около 5 лв ( да не излъжа ) , а кутията е доста голяма.
тя направо съмнително евтина, но щом я хвалите толкова, ще я търся. Все пак има супер евтини нещица със страхотен ефект.

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Цената е 8 лева.

# 27
  • Мнения: 3 010
И аз я ползвам, имам една кутия сигурно пове4е от гидина отиде, ве4е съм накрая 4ак ми омръзна, е веднъж или 2 пъти седмично е нанасям, през останалото време с балсам.

# 28
  • Мнения: 120
Пробвах я маската в червената кутия - с плацента и костен мозък. Останах много доволна. Препоръчвам  Peace

# 29
  • Мнения: 5 299
За разлика от всички доволни, аз останах много разочарована от тази маска за коса. Изобщо не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт