Солариум или бронзиращ крем?

  • 3 807
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
За лице използвам на Диор-невероятен е и си струва парите.За тяло на Джонсън за светла кожа.След първата апликация нищо не личи,но след втората е супер.Ползвала съм доста,но ставаха с един жълтеникав ефект,а този определено ще си купя пак.Тена е много естествен.
На пролет и преди море задължително солариум.
Извинявам,се че използвам темата,но искам да ви питам ползвате ли някакви кремове за тен в солариума?За какво точно са и какви са отзивите ви за тях?

# 16
  • Мнения: 6 243
Какви пари е тоя Диор за лице?

# 17
  • Мнения: 96
Купих си го от Англия и беше около 30 брит.лири,но е много икономичен.

# 18
  • Мнения: 3 456

На пролет и преди море задължително солариум.
Извинявам,се че използвам темата,но искам да ви питам ползвате ли някакви кремове за тен в солариума?За какво точно са и какви са отзивите ви за тях?
Ами като слънцезащитните, само че ги водят за солариум. Не знам, какви отзиви да ти пиша- не съм изгаряла, но аз не стоя по много. Купувам си ги там на място.

# 19
  • Мнения: 5 103
До скоро ползвах солариум, но вече си харесах автобронзант от , който тена на лицето м стана златисто кафяв и минавам само на него Peace

# 20
  • Мнения: 2 849
Солариум.
От лосионите , тена става жълтеникав  Sick
или солариум или стискай зъби до морето.От кремовете стават петна и гаден резултат ,патила съм си . Sick

# 21
До скоро ползвах солариум, но вече си харесах автобронзант от , който тена на лицето м стана златисто кафяв и минавам само на него Peace
може ли да споделиш ,какъв е ? Hug

# 22
  • Мнения: 68
аз си купих на Ейван бронзиращ спрей за тяло и бр. крем за лице и кожата ми стана жълта , добре че се отмива лесно,чеееееее! Но вчера четох в едно списание за автобронзант на Есте Лаудер ако някой има впечетления да сподели Crazy

# 23
  • Мнения: 393
Солариум.Една приятелка с крем на Ейвън незнам как се беше мазала ама беше станала на раета като кебапче ама жълтеникаво кебабче.Ужасна работа.Аз лично кремове за тен не съм ползвала ама при наличието на толкова солариуми... Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 365
Ясно, категорично ме отказахте още едн допълнителен харч за оцветяващи кремчета.
Благодаря:)

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
И аз съм за солариум  Peace

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Солариум.
   От бронзращите кремове тена е много жълт...не стои естествено.

# 27
  • Мнения: 5 140
Моя приятелка си е взела на Лореал и е доволна има за тяло и за лице, като дезодорант са, някъде около 9 лв.

# 28
  • Мнения: 57
Аз се мажа с тъмно кафявия автобронзант на Делиал вече 5-6 пъти и резултата ме прави много
щастлива.Не мисля, че жълтея , а и не съм станала толкова тъмна и неестествена.Петна нямам, но се мажа първо с лосион и веднага след това с бронзиращия крем.За мен това е идеален начин за приятен тен.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
2-3 пъти правя опити с тези автобронзанти,но винаги резултата е плачевен.Даже единия път ни бяха спряли топлата вода,как съм се мила после не питайте Crazy Вече не правя есперименти.Само на солариум!

Общи условия

Активация на акаунт