Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 954
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 626
Мине,мож да си спокойна ....редовно зарежда с гориво,ща откара Party

# 841
  • Мнения: 5 393
Добър ден!  bouquet
 

Аз съм болна-не знам кво ми стана, обаче съм като парцал, драйфа ми се, стомаха ми се бунутува,едвам гледам-а трябваше да ходя на изпит сутринта Tired
О, Пухич!  Hug
Да не се разможаваш? Thinking

Тц, недей мола ти са-на хапчета съм.

# 842
  • Мнения: 5 393
Мечо, да не съм ги чула такива!!! Веднагически да се оправяш!!! Ще помогна с магия. Абра - кадабра!!!  Grinning

  bouquet

# 843
  • Мнения: 626
Пухина newsm51
Да го гъташ бацила до събота,че smile3518 smile3518 smile3518

# 844
  • Мнения: 7 723
Мине,мож да си спокойна ....редовно зарежда с гориво,ща откара ..:
Ми, редовно! Shocked
Кат го гледам- за последно април`2005 г. е зареждала... Thinking
...доста икономично харчи, значи.... Mr. Green

# 845
  • Мнения: 10 758
Геро, я да се стягаш, че ща изплюща WinkОправяй се бързо.Тва май е некъв гаден вирус, щот и ПИпи со целата рода се изпонатръшкаха.На Йоана за малко да й се размине зеленото училище.Слава богу се оправи и замина.Аре оправяй се, че в събота те искам кукуряк Hug

# 846
  • Мнения: 626
А бе да ви сервирам нещо за обяд,ама.... newsm78

# 847
  • Мнения: 10 758
...

Гледайте нашата телевизия  Shocked Shocked Shocked
В ефир ли сме вече- да покажа
пряко включване от плажа???  Mr. Green
Да, даааа, покажииии
майката им разкажииии Whistling
секс как правим ще покажем
и със семе ще се мажем

Ще застана на първия ред, че да ме опръска и мен с еликсира Flutter

# 848
  • Мнения: 5 393
Геро, я да се стягаш, че ща изплюща WinkОправяй се бързо.Тва май е некъв гаден вирус, щот и ПИпи со целата рода се изпонатръшкаха.На Йоана за малко да й се размине зеленото училище.Слава богу се оправи и замина.Аре оправяй се, че в събота те искам кукуряк Hug

Да бе- и аз прочетох за техните боледувания-май е същото. До Събота шъ са оправя, ако ще....квот ще да е- идвам Peace

# 849
  • Мнения: 10 758
А бе да ви сервирам нещо за обяд,ама.... newsm78
Дай, дай Twisted Evil

# 850
  • Мнения: 5 393
А бе да ви сервирам нещо за обяд,ама.... newsm78

Какво се чудиш?Дали ще ни понесе ли?
(на мен най-вероятно-не)

# 851
  • Мнения: 7 474
Момичета , здравейте на всичкииииииии   Hug Hug
Четох ви по диагонал, затова ако някой нещо ме е търсил, питал да казва сега  Mr. Green

А това ни е най-новият член на семействотооооо  Crazy Heart Eyes http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14718&AlbumId=41731  Heart Eyes Flutter

# 852
  • Мнения: 10 758
Геро, я да се стягаш, че ща изплюща WinkОправяй се бързо.Тва май е некъв гаден вирус, щот и ПИпи со целата рода се изпонатръшкаха.На Йоана за малко да й се размине зеленото училище.Слава богу се оправи и замина.Аре оправяй се, че в събота те искам кукуряк Hug

Да бе- и аз прочетох за техните боледувания-май е същото. До Събота шъ са оправя, ако ще....квот ще да е- идвам Peace
Само така Peace
Дано и тоя път тя не се отцепи и да не дойде, щот ше й отперем и на нея един.Всеки ден й напомням.Видя ли кви снимки съм направила на Елениния бал?Беше много красива, направо като принцеса Flutter

# 853
  • Мнения: 2 724
Здравейте отново ,гледам поддържате огИнЯ на лИбоФта Laughing. Мечо Пух ,отивай на доктор, това е вирус, ще се оправиш бързо ,само вземи мерки  Hug.Отличничке, много ми харесва ника ти  newsm10.Леопардче, гледам конски парк си имаш ,бизнес завъртя тука, браво smile3501. Мине Heart Eyes ,как си душицо, на едно място питат за тебе ,скокни набързичко ,/и чакам дълга поема ,ти това го можеш най- добре от всички ,белким и на мойто рамо кацне музата на любовта Two Hearts /

# 854
  • Мнения: 5 393

Само така Peace
Дано и тоя път тя не се отцепи и да не дойде, щот ше й отперем и на нея един.Всеки ден й напомням.Видя ли кви снимки съм направила на Елениния бал?Беше много красива, направо като принцеса Flutter

Страшни са. PeaceНа Елена роклята най-много ми хареса-просто наистина беше бална рокля, тя изглежда наистина като принцеса. Heart Eyes


Айде чао от мен за сега- отивам до работата, да си свърша неотложните задачки. Tired Tired Tired

Леоооооооо-голямо сладурче Heart EyesЧестито  bouquet

Алекс- Hug

Общи условия

Активация на акаунт