Гласуване за корица на детско списание

  • 8 042
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 258
НОМЕР 6 - ето това е пример как една снимка е максимално добре и балансирано съчетана с всички останали елементи(а сама по себе си не ме грабва).Резултатът е невероятен.Браво!

# 61
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
гласувах и аз по-късни доби .... поздравления на всички ви   bouquet

# 62
  • Мнения: 1 941
Много интересно  newsm78 тук липсват всякакви предположения за авторство, единствената тема запазила анонимността. Което ми се струва, че е добре. Вярно е, че всичките корици са много стериотипни, ама аз като седнах да правя моята мислих мислих и нищо не измислих... Та сега от зор заман и малко критика- един от фаворитите ми е номер 3, и то не за друго, а защото както няколко пъти вече съм казвала идеята за Baby Vogue страшно ми допада. И разбира се снимката на Малена Heart Eyes Но до тук. Останалото е адски семпло - нито надписите  надписи, нито темите добре представени ... Другата рамка, която ми прави много хубаво впечатление е номер 6 - стилна и приятна за окото, с хубава и както гледам от другата тема очевидно авторска снимка. Добре ама ми навява някаква асоциация с корицата на National Geographic -може и случайно да е. Ясно е че тамата на броя е дъжда- хубаво ама тоя месец освен че вали нищо друго ли не ни интересува? Надявам се мацките -авторки да не се обидят на критиките   bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 377
И аз гласувах- най- много ми хареса номер 10, след това 14 и 1.

# 64
  • София
  • Мнения: 316
1,8и11  bouquet

# 65
  • Мнения: 11 315
Много интересно  newsm78 тук липсват всякакви предположения за авторство, единствената тема запазила анонимността. Което ми се струва, че е добре.
Ми да пробвам  Mr. Green
1 - не е Малена.
2 - Микки
3 - възможно е пак да не е Малена
4 - не казвам Wink (по разбираеми причини)
5 - Карменчето
6 - или Лулу, или Мам@
7 - Бумеранг?
8 - не казвам (виж 4)
9 - не се сещам
10 - Лулу!
11 - Дамаянти?
12 - Малена
13 - не казвам Laughing
14 - не е Лулу

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 10:02 от Вечерница

# 66
  • Мнения: 6 472
1 и 3 - katyajin newsm78 Малена не участва пък и никъде не разпознавам нейния стил.

# 67
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много интересно  newsm78 тук липсват всякакви предположения за авторство, единствената тема запазила анонимността. Което ми се струва, че е добре.
Ми да пробвам  Mr. Green
1 - не е Малена.
2 - Микки
3 - възможно е пак да не е Малена
4 - не казвам Wink (по разбираеми причини)
5 - Карменчето
6 - или Лулу, или Мам@
7 - Бумеранг?
8 - не казвам (виж 4)
9 - не се сещам
10 - Лулу!
11 - Дамаянти?
12 - Малена
13 - не казвам Laughing
14 - не е Лулу

Искам само да кажа, че тук аз имам две неща, които със сигурност няма да се досетите кои са! Flutter

# 68
  • Мнения: 11 315
Много интересно  newsm78 тук липсват всякакви предположения за авторство, единствената тема запазила анонимността. Което ми се струва, че е добре.
Ми да пробвам  Mr. Green
1 - не е Малена.
2 - Микки
3 - възможно е пак да не е Малена
4 - не казвам Wink (по разбираеми причини)
5 - Карменчето
6 - или Лулу, или Мам@
7 - Бумеранг?
8 - не казвам (виж 4)
9 - не се сещам
10 - Лулу!
11 - Дамаянти?
12 - Малена
13 - не казвам Laughing
14 - не е Лулу

Искам само да кажа, че тук аз имам две неща, които със сигурност няма да се досетите кои са! Flutter
Ти ми помогна. 9 е твое. Другото не знам newsm78

# 69
  • Мнения: 511
Гласувах първосигнално за 6,10 и 14
На мен лично колкото по- малко ми казва една корица толкова по- интересно ми става списанието!
Не мога да дам критика, защото едва мога да се опра и на малкия пръст и на най- зле справилия се!
И все пак нещо по- изчанчено ми се гледаше   Blush

# 70
  • Мнения: 4 406
Вечернице, печелиш, но аз в няколко теми си казах...

# 71
  • Мнения: 11 315
Вечернице, печелиш, но аз в няколко теми си казах...
Хич и не съм забелязала ooooh!

# 72
  • Мнения: 5 255
И двете, и двете  Crazy
Тандеми могат ли да участват  newsm78

# 73
  • Мнения: 2 386
Гласувам за 1, защото е свежа и истинска, за 6 - защото е страшно стилна и добре съчетана и за 12- защото е красива, весела и цветна. Heart Eyes
Поздравления и тук!   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 1 423
Гласувах  Peace Успех на участниците!

Общи условия

Активация на акаунт