Raduno delle Mamme или Мами в Италия - част 55

  • 11 468
  • 264
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 427
Сонка,ти да мълчиш,щото бая зор видях да измисля раджоне заради което да те накарам да я махнеш от аватара ти. Joy Joy Joy
Абе снощи,като лудите в 1 през нощта мислех да пиша във форума поради дълбокото си възмущение,ама компа беше изключен и ме домързя.Абе тези от Студио Аперто нормални ли са да произвеждат тоя бълвоч Лучинёло,или съм само аз така дълбоко потресена от гнусотиите които така щедро рекламират като "Белла вита"?!Бе питам се тази Италия дреме ли,що ли,няма ли някаква родителска общност която да види какво предлагат на подрастващите ИМ деца?!Ма как е възможно изобщо да съществува подобна гнус! #Cussing out

# 196
  • Мнения: 2 379
Ахаха, споко не ми е цел в живота да приличам на Моника. То и няма как да стане Laughing
Касел също не ми е цел... Той пък защо ти харесва? Като актьор ли нещо те е пленил или ти се струва хубавец?
Аз съм гледала "Irreversibile" и честно казано много ме отврати този филм. Това безкрайно изнасилване Confused ... Кофти беше.
Пък той участва и освен това е режисьор.

Да, акцентът е малко смешен Simple Smile)))
Еййй, това жените сме страшна работа Laughing Я сега да дойде и Ник да каже колко е грозна на живо всъщност Wink Laughing

# 197
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте Чудех се дали да влезна във форума като прочетох за каква антипатична женка пишете, но реших да прескоча нищото пред прага и да влезна да ви похортувам, булки Mr. Green
На нас вчера ни предписаха едно млеко с хидролизирани протеини, че беба е с пъпки и цепки зад ушите от два месеца, била интолеранте към кравешките протеини и сменяме Меллина. Да, ама взехме не от предписаното млеко де струва 20 еври и нещо 450 грама, ама ха и не гарантирала докторката дали ще се понрави вкуса на беба гъъъ. Та купихме един Атпамил Пепто със същата формула и процентни съставки, та да видим в Бг дали ще го има( или подобие) да не носим само единия куфар с него за месец и пет д ни престой там.
Влади, и моята беба като твой Теди е така от време на време и без да съм Нервичка аз, писах вчера за това тук, ни млеко, ни чайче, ни по гръб, но по корем, ни на легло, ни на ръце дори не ше, ни ... нищо, като лекенце, кой знае що и беше няколко дни. Днес пък спи като дроги от 14 часов и после в 16 папа и пак заюсна та сумати неща си свърших.
Гледам и Черквата сте подхванали пак, ама оствете я  там да си тлее , не заслужава толкова внимание, айде пък. И аз кръщавах след куп караници и натиск, исках детето ми да е свободно да реши като голямо, със своя акъл дали да робува на религии, дано го опазя от затормозявания с това след време в школото, да си изкара споко детството
Егати гадните мъже тук де млатят жените си и ги убиват, пет парио не дават че им слугуват и деца им раждат, говоря за случая до Перуджа. То май при нас жените по малко бачкат и са по свободни, по семпло се живее и не припадаш от лъскане и слугуване около масата, че това, че онова, че първо второ и т.н. до пето блиудо с 5000 съставки и гарнитури, аман, бе Я там една тенджера с боб за три дни #2gunfire ляб и салата

# 198
  • Мнения: 3 388
Ахаххаа, абе Влади не съм й фенка аз, ама хич. На оная снимка обаче ми беше харесала, а точно бях търсила нейни снимки за един колаж.

За мен Касел има особено перверзно излъчване  и всъщност това май точно ми харесва в него  Flutter

# 199
  • Мнения: 2 379
Много е тъпо наистина това Lucignolo Simple Smile))) Аз веднъж гледах и като видях, че предаването е посветено на целулита на Валерия Марини и се отказах до там Stop

# 200
  • Мнения: 2 427
Касел,да харесва ми много като мъж,но ми хареса първо като човек и след това като мъж.Не знам,но в такива мъже като него и Джуд Лоу има някаъв безумен еротизъм.
Чакай да изтипосам аз по една фото да се възхитите и вие.

# 201
  • Мнения: 2 379
аман, бе Я там една тенджера с боб за три дни #2gunfire ляб и салата
Направо ме убиваш с тези твои реплики!

# 202
  • Мнения: 6 167
на мен белучи ми харесва, но определено е много по-красива, когато не говори.
на снимки е жена мечта. :crazy
нейна роля съм гледала само една в малена и ми хареса.

# 203
  • Мнения: 2 379
Чакай да изтипосам аз по една фото да се възхитите и вие.
Мдааа, първото момче много става Sunglasses
А Касел на тази снимка страшно много прилича на един наш приятел. На който тайничко се възхитих, когато се запознахме, ама нали е френд на Симоне, та чак сега си го признавам и само на вас. Шъъъъъът Wink

А видяхте ли новата Miss Universe (японка)?

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 19:16 от sciura piccolina

# 204
  • Мнения: 5 476
Е ,точно,когато е най-интересно,нямам време да пиша. smile3518

Да се изкажа набързо и в телеграфен стил. Wink

Белучи и мен не ме кефи. Peace Има студена красота. Tired
 
 Heart Eyes  Влади,нещо съм пропуснала,че заминаваш,а кога се връщаш?  newsm78

За филмите,да си кажа без бой ,че и аз гледам почти всичко,но откакто се омъжих го ударих много на политика... Tired
Моя мъж филми не гледа,само разни политически дебати,така че съм експерт по партии,линии и правителства. Confused

 Wink Добре,че с дъщерята гледаме филми от време на време на ДВД ,на кино или директно на компа. Whistling

Хайде ,пак бягам. Wink

Влади ,лек път на теб и Теди. Heart Eyes Hug

Лек остатък от деня на всички  bouquet

# 205
  • Мнения: 2 427
"А Касел на тази снимка страшно много прилича на един наш приятел. На който тайничко се възхитих, когато се запознахме, ама нали е френд на Симоне, та чак сега си го признавам и само на вас. Шъъъъъът "

Добре че Фло няма такива приятели! Mr. Green

# 206
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Досега гледах за млеката в Бг, има го Аптамила, та и Хипп, няма да нося оттук млека, по вероятно е от там да го сторя хихихих, че струва наполовина, че и по малко дори

# 207
  • Мнения: 6 167
аз я видях тази мис. хубава жена, но с нищо не ми напомня японка.  Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 3 388
"А Касел на тази снимка страшно много прилича на един наш приятел. На който тайничко се възхитих, когато се запознахме, ама нали е френд на Симоне, та чак сега си го признавам и само на вас. Шъъъъъът "

Добре че Фло няма такива приятели! Mr. Green

 Mr. Green

# 209
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Най после слънце   Nature Partly Sunny
От вчера съм зачела и ме заболя главата. Много сте изписали, пък и интересни спорове водите.
Църквата не е това което е...тук се изказах малко като в Туин Пийкс или репликата Совите не са това което са
Аз свещенни храмове обожавам да посещавам, но по старите. Миришат на история...пък и винаги крият нещо интересно за разказване.
Относно свещенниците....мамма миа. Но все пак има изключения. Хайде да не повдигаме темата колко надрънкали се попове венчаят двойки...и на моята сватба очаквах да се случи и не сгреших, но за радост беше този който повече асистираше.
Не ми се ще да казвам публично какво съм чувала за нашия патриарх, че незнам дали е позволено.

Киното е голяма моя страст, която съм наследила от майка си. Още помня как ни водеше от малки със сестра ми на кино супер често.
Какво ще кажете за италианското кино, харесва ли ви??
Аз като дойдох да живея тук в началото само ита филми гледах и бях стигнала до вманиачаване. За жалост има страхотни ита филми които нямат излаз в чужбина.
На мен любимия ми филм още от едно време си остава Индиана Джоунс  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт