Мархаба у ахлан у сахлан би ахла уммахат!!! (или новата 26 темичка)

  • 14 543
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Абе никой не ми отговори на въпроса под аватара Crossing Arms.
 Joy
Ми като не знам какъв ти е въпроса как да ти дам отговор ! Whistling
Ей сколасах да седна отново .
След малко ще излизам , но не зная как ще стигна до там в този пороен дъжд .
На времето баба ми като е отишла да живее при дядо ми в София и той и намерил работа .
Та един ден се прибира той и се заприказвали при което тя му съобщила , че не е ходила днес на работа , защото валяло .
Ми то селска женица , какво и разбира от градски работи главата .
Та и аз сега така си мисля като нея да не отида на работа . 

# 16
  • Мнения: 341
Привет и от мен банда  bouquet
Любе много хубаво посрещане си ни направила Hug
Ели мога ли да ти напия кафенцето мила?????А един танц????  newsm03 Joy Joy Joy
Ноичка на теб приятни разкрасителни процедури ти желая Heart Eyes и да стане скоро работата с членството в Риц  Hands Thumbsup
Дани много са ти пораснали девойките...пу пу  да са ти живи и здрави  bouquet

След малко ако не ме домързи може да отида на концерта по случай празника на града ама да видим

# 17
  • Мнения: 3 461
 Аз се разкрасих вече, с нова прическа и кичури bowuu, дължината я запазиме заради съра, и той като заужа на Елито. Laughing

Гале, мерси мила, но за сега не става.Чакам конкуренцията да вдигне нови хотели и да разбие монопола на тези хайдути. Whistling

Сватич, Фенди значи и мълчиш като партизанин, можеше да я покажеш и да почерпиш поне  Twisted Evil. Спай модела ли е? За Вутонката не знам какво си гледала, най-хубавите не ги показват, ако специално не питаш за тях и дадеш поръчка. Heart Eyes

Дани, ако беше тук сигурно пак щеше да се замислиш дали да  ходиш на 46 градусовата жега. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 184
Ели мога ли да ти напия кафенцето мила?????А един танц????  newsm03 Joy Joy Joy
Може миличка  Hug, но за танца ще си помисля малко  Twisted Evil. Не знам дали си ми в категорията Mr. Green.
А за концерта - заминавай  Peace. Младо момиче си, трябва да се веселиш  Laughing.

# 19
  • Мнения: 3 461
Ели мога ли да ти напия кафенцето мила?????А един танц????  newsm03 Joy Joy Joy
Може миличка  Hug, но за танца ще си помисля малко  Twisted Evil. Не знам дали си ми в категорията Mr. Green.
А за концерта - заминавай  Peace. Младо момиче си, трябва да се веселиш  Laughing.

Охооо ooooh! Свате, какви са тези чупки в кръста, напивате си кафенцата, танците, на края да не си пристанете? Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 184
Охооо ooooh! Свате, какви са тези чупки в кръста, напивате си кафенцата, танците, на края да не си пристанете? Joy Joy
Ох, миличка, какво да ти кажа?!? Кофеина на никого не прощава  Crazy. А ние тука като няма с какво друго, взехме да злоупотребяваме, та не чупки, но и лупинги може да видиш след някой ден  Joy. Но така е - бизнеса иска жертви  Mr. Green  Laughing.

# 21
  • Мнения: 3 461
Охооо ooooh! Свате, какви са тези чупки в кръста, напивате си кафенцата, танците, на края да не си пристанете? Joy Joy
Ох, миличка, какво да ти кажа?!? Кофеина на никого не прощава  Crazy. А ние тука като няма с какво друго, взехме да злоупотребяваме, та не чупки, но и лупинги може да видиш след някой ден  Joy. Но така е - бизнеса иска жертви  Mr. Green  Laughing.

Всичко идва от нередовното пиене на Taster`s Choice. Mr. Green Безкофеиново кафенце=бистра водица=мирна главица. Joy Joy

# 22
  • Мнения: 815
Да ме пита човек какво търся тук, но ето - на - имало за какво Simple Smile
Оцет и мас за независими едно от друго  - маста я водят за подхранване, докато оцета е за по-лесно измиване на мазнината (пресича я, най - грубо казано, ако е добавен в маската) или за изплакване -вода с оцет - затваря люспичките на косъма и така го прави огледален или бляскав. Заради силната миризма, можеш да замениш с лимонов сок.
Маста не понася на всяка коса - заместители са й бадемовото масло (силен стимулатор за поникване на коса и подсилване на растежа, както и за подхранване), зехтина, маслото от пшеничен зародиш (за сухи коси), маслото от шеа (карите) и т.н.    bouquet

Добре си дошла, Зизи!!  Hug

Мерси за отговори, мила, но просто ми беше вече неудобно да ви засипвам с въпроси в другата темичка  Sunglasses
Май ще мога да използвам само бадемовото масло или зехтина като заместители, понеже тук мас не се намира  Simple Smile
Но от няколкото пъти, които пробвах до сега желтък+оцет+кокосово масло+мед+хума ( това е импровизация ) намирам много добри резутати и това ми дава стимул  Joy
Ще пробвам и с тривитаминол, но ако някой се смели над мен  Mr. Green и ми го донесе от Бг-то.

Мерси още веднъж и добре дошла винаги тук!!   bouquet

# 23
  • Мнения: 341
Ели мила ти само си носи тоалета като от аватара ти и на никой няма да му пука за моята категория скакалец hahaha Joy hahaha Joy И само гледай как накрая може и с  пари да се върнем  rotfImao rotfImbo Ако и това стане си подавам оставката на работа hahaha

# 24
  • Мнения: 3 461
Ели мила ти само си носи тоалета като от аватара ти и на никой няма да му пука за моята категория скакалец hahaha Joy hahaha Joy И само гледай как накрая може и с  пари да се върнем  rotfImao rotfImbo Ако и това стане си подавам оставката на работа hahaha

А мен ще ме вземете ли за импресарио? rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo Ще ви осигурявам турнета и ще ви прибирам паричките. Money Mr. Green Бяхме на една арабска дискотека преди няколко години в Дубай, какво беше учудването ми, хубави момичета от присъстващите танцуват, в това време някой дядка започва да ръси мангизи върху главите им, а охраната ги събира от пода и  ги прибира за заведението Laughing

# 25
  • Мнения: X
Добре си дошла, Зизи!!  Hug
Мерси за отговори, мила, но просто ми беше вече неудобно да ви засипвам с въпроси в другата темичка  Sunglasses...
Мерси още веднъж и добре дошла винаги тук!!   bouquet
Blush Ей, че мило посрещане! Не се притеснявай да задаваш колкото искаш въпроси, независимо дали в темата или на лични съобщения - приятно ми е ако мога да помогна някак Heart Eyes
Вчера слушах цяла вечер Амр Диаб и сигурно той ме довя насам Laughing
Благодаря за милите думи, големи сте сладурани всички  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 269
Ахои и от мен  Hug
Днес ве4е приклю4ихме с "приятната" процедура по подаване на документите.сега ще си останем с 4акането,дано поне си е заслужавало Wink
заминаваме в 4етвъртък живи и здрави,така,4е които иска приемам поръ4ки всякакви Grinning
Любе къде да го търся това"мазило" newsm78 ако искаш утре мога да проверя за него Peace
ели 4естито придобивка Hug със здраве да си носиш и още много такива да придобиеш,да си уважаваш мъжленцето,да не му натежат джобовете Laughing Heart Eyes
Пример взимаи от Нои4ката.Намбър 1  Peace признах я Wink Heart Eyes
Ти за Стивън Таилер ли се разкрасяваш Mr. Green

Отивам да си погледна децата после пак ще пиша Hug

# 27
  • Мнения: 3 461

Ти за Стивън Таилер ли се разкрасяваш Mr. Green


 Joy JoyВсе някой трябва да е красив Joy

# 28
  • Мнения: 815
..... че може би предстоят срещи на високо "надморско" равнище......

Дано е това, което си мисля  Hug

# 29
  • Мнения: 341
Ноичка ,трябва да се изконсултирам с моята нежна половинка по танците,да си каже и тя тежката дума.За да не стане така да ме изостави сама да се потя на дансинга и накрая да ти дават парички,за да сляза hahaha Joy Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт