Димитровград - деца, мечти - ще бъде хубаво лято, нали!

  • 14 475
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 648
    Момичета, стоплихте ми сърчицето с тези снимки, благодаря ви Heart Eyes Стана ми едно такова свидно Confused Хубави сте всичките и кафето е чудно, ах тези димитровградски кестени.....................

RAVIA, специални благодарности, че постна фотосите  bouquet

Кукленце, браво на теб за успеха, а каква е твоята длъжност, аз нали незнам Blush

На Тони пожелавам ползотворен и приятен семинар, и на мен ми предстои в понеделник такъв, но ще си говорим за тенденции в косите Crazy

Алекс, опитвам се да се сетя от къде те познавам Thinking, то не че в Димитровград имаме непознати Mr. Green

Пък Вени, ако не се лъжа учеше в "Левски"!

Ели, добре дошла и хайде почвай да се отчиташ, срамота на близко беше и не се видяхме Naughty

Хубав ден и пийте по едно кафе и за мен Hug

# 226
  • все тук
  • Мнения: 1 718
Здравейте, мами от Димитровград. Аз съм от Шумен, но искам да ви попитам нещо, свързано с града ви. Интересува ме как и кога се провежда големия димитровградски пазар. Например в събота или в неделя, от колко до колко часа, кога е най-изгодно да се пазарува. Благодаря ви предварително за отзивчивостта и хубав ден.

# 227
  • Мнения: 2 724
Здравейте мамчета Hug.
Наденце ,сигурно сме се срещали из града Laughing.
Мдаа ,първи хубавици сме  Grinning.
Браво на Кукличка   smile3501
С нетърпение чакам да се запознаем Hug.
Дора, аз не съм най добрия гид що се отнася до пазара, но ще ти кажа какво знам.
Работи петък, събота и неделя.
Сутрин не зная от колко часа започва ,но свършва към обяд .
Ако има много хора ,може и в 14 часа да намериш работещи маси и магазини.
В петък пазаруват повече на едро, но и дребните купувачи не се връщат Laughing.
В събота е по -вяло, не зная защо   33uu
В неделя е денят за пазаруване на дребно.
Честно казано ,ако ми се наложи да ходя до пазара ,отивам в събота.
За изгодно не мога  да ти кажа ,по принцип качествените стоки са на българските маси .
Там цените не са "плуващи", но ако сте повече хора и купите по- голямо количество ,може да ви направят отстъпка.

# 228
  • все тук
  • Мнения: 1 718
aleks, благодаря ти за изчерпателната информация. Определено ми помогна. И аз май ще се възползвам от съботното "по-вяло" търгуване, за да избегна навалицата. тогава пак няма проблрема да се пазарува на дребно и е също толкова голямо разнообразието, нали?

# 229
  • Мнения: 2 724
Дора, радвам се че съм ти била полезна Hug.
Разнообразието наистина е голямо, но хора които са по запознати казват ,че уж в неделя било по- добре заредено от събота ,защото търговците на едро изкупували стоката в петък , което на мен ми се струва нелогично Thinking...
Имам познати които работят в този бранш и от тях знам ,че  каквото се изработи през седмицата, се изкарва в петък на пазара.
Кой ще произвежда още стока в събота ,че да зарежда в неделя newsm78?
Но, както казах ,не съм от най- просветените ,ако някой е по- информиран, да помага. Grinning

# 230
  • Мнения: 4 784
Привет на групата! Браво на Равия за снимките. Аз също правих снимки, ама няма смисъл да ги качвам, защото са абсолютно същите. Срещата наистина беше изключително приятна. Викам даже скоро да си направим още една, докато не са захванали студовете. Аз май идната седмица няма да съм много свободна, понеже сестра ми си идва и ще се разтъжваме, че сме мнооооогоо затъжени, но следващата ще мога. Нека и отсъстващите от тази среща да се присъединят!
Наде, в Левски бях. Оттам ли се познаваме. Аз не мога да се сетя, ти в кой клас си била?
Кукличка - браво за постиженията! И аз не знам с какво се занимаваш..... Blush
Тони, снощи ни липсваше пред кино Дружба Wink

# 231
  • в къщи
  • Мнения: 467
За тези,които питаха:В службата съм последна дупка на кавала,но много ми се искаше да се похваля Blush.Работя във филиала на РУСО.Длъжността ми звучи малко надуто ''Инспектор сектор ""ПОВН'',занимавам се с болнични.
И благодаря за аплодисментите bowuu.

# 232
  • Мнения: 4 784
Кукличка - работата ти звучи добре, ама дано не ни се налага да стигаме до теб  Simple Smile

# 233
  • Мнения: 3 353
Аз се завърнах. Беше... прекрасно. Не бях почивала истински от две години може би. Чувствам се толкова заредена с енергия и положителни емоции. Пак ми се ходи на семинар Laughing

Вени, аз почти бях на площада - слушах по телефона по-интересното - не бих могла да го изпусна Flutter

Кukli4ka, бъди сигурна, че следващата среща ще бъдеш с нас - ще намерим начин Hug

# 234
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Пак съм изпуснала- какво е имало пред "Дружба"? newsm78
Браво на кукличка   bouquet
 Аз ще липсвам известно време- разтурваме хола и нета спира. Може и доставчика да сменим,че тия от Cabletel взе да ми писва то тях #Cussing out

# 235
  • Мнения: 4 784
Говориха на трибуната за Тони  Simple Smile  Peace
Ние вкъщи сме на бтк adsl и съм много доволна.

# 236
  • Мнения: 648
   Вени, аз завърших '97-ма, бях в реална паралелка, съученички ми бяха Диляна и Виолета, които живеят до училището, вероятно ги познаваш. Теб не помня в кой клас си била, само по физиономия те знам Flutter

И аз се върнах снощи от семинара, много съм доволна, ако можех да се  отбия и в МОЛ и този път, София все повече ще ми хареса Crazy

Хубав ден  bouquet

# 237
  • Мнения: 4 784
Значе Наде, съм завършила две години преди теб. За Диляна Гочева ли ми говориш?

# 238
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Здравейте на всички!Пишете направо кога ще е срещата!Четвъртък?Става ли?

# 239
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Ако ви е удобно четвъртък, става- към 11,30-12. Ако искате става и петък. Чух се с Мариана- добре е , расте  Hug и каза,като определим среща, да свиркаме,ако може ще дойде. Чочи(ета, в ремонт сме,така че ако уточните нещо, пуснете смс за да знам. Нямам постоянно достъп до нета. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт