"Дневникът 16" - намали храната и скъси полата

  • 27 249
  • 939
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 241
Добро утро
mimival мерси за кафенцето, имах нужда- толкова изморена се чувствам, а е началото на работната седмица Sad   Tired.
Аз нямам промяна в кг,  но го отдавам на това, че ми дойде МЦ и съм се подула като балон  Sick
Пожелавам ви успешна седмица и много минуси Hug Hug Hug

# 916
  • Мнения: 3 453
Здравейте момичета Hug
Ася, пиша за последно по този повод защото не е тук мястото.Не е въпроса за нахвърляне срещу някой, просто това момиче се заяжда за доста неща не само за това.И с мен го е правила не веднъж!Просто и доставя удоволствие, затова казахме на Мами 73 да не се връзва.Това е Hug
Милички, желая Ви лека и слабителна седмица и в неделя да има много минуси в таблицата и много усмивки от постигнатото  bouquet

# 917
  • Мнения: 371
Добро утро!
Мерси за кафенцето.Първо искам да ви пожелая успешна седмица в свалянето на килца.Знам че дружно с всичко ще се справим.Второто е че за съжаление на 14.06 не съм в София и ще пропусна срещата  Sad.Нищо де, на вас весело изкарване и дано на следващата да се класирам.Събота и неделя бях много несериозна с диетите,но от днес пак се завръщам в отбора.Тъпо,но за сметка на това упорито пак ще продължа с оня режим дето не даде резултат засега.Поне да задържа резултата от Японското чудо,че от 9.06 отивам на един курс дето ще ни хранят доста стабилно и аз ще трябва да се справя с изкушенията и да наблягам на полезното.
Исках пак да ви кажа че сте страхотна дружина и при вас човек се чуства много на място.
Целувки и хубав ден  Simple Smile

# 918
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Добро утро  Hug Аз доооооста наруших диетата  Embarassed Събота вечерта бяхме нагости, а снощи у дома имаше гости. През деня ям каквото трябва, но вечер .... Много ме е яд на мене си, ама карай. Сега ще трябва малко да си догоня лентичката, а в табличката ще съм си със същите мерки  Peace Успех и много минуси тази седмица   bouquet

# 919
  • Мнения: 3 336
mishlentze дали има такова нещо и в София? Да си ги питала случайно там ако знаят? Това с биополето много добре ми звучи и то не само за отслабване, а и за ставите, защото мене много ме болят от това тичане...


Питах, питах Wink Дадоха ми и контакт, но още не съм ходила да проверя. Тук мъж ти ги прави тези процедури. Във Варна е жена. Много сладка Flutter Ако искаш контакт пиши на лични, но пак казвам, че още не съм ходила.

И при мен явно луната оказва ефект, продължавам да намалявам килцата Party Преди малко на гладно и след 00, кантара показа 64,3 Party Утре оже да съм вече 63 и ... Mr. Green Ха дано!

Обаче да ви кажа колкото повече слабея, толкова повече се виждат бричове и паласки Rolling Eyes Особено бричовете явно са били добре скрити и сега лъснаха изведнъж. Въпреки фитнеса. А между другото от 1 седмица не съм ходила нито на фитнес, нито на водна аеробика, мисля в четвъртък да отида. Нещо не мога да се организирам много добре тия дни.  Embarassed

Да ви кажа още пия липозана и мисля, че има ефект, щом свалям Wink Само че е вярно, че се поти повече човек и също че кожата има по-особен мирис.

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 09:39 от mishlentze

# 920
  • Мнения: 2 255
Здравейте, сладурани   bouquet няколко дни успявам само да ви чета отгоре отгоре че нали сте много бързи и пишете яката  Joy И днес реших да седна да ви драсна 2 реда преди да е събудил и полудял офиса  #Silly
Аз съм си все още с тези мерки, промяна няяямммаа  #Crazy както и едното килце дето върнах по празниците неще да се маха  Sick
От днес мисля да карам поне ден-два на мляко, пък после ще мина сигурна малко на житце  Rolling Eyes дано не си остана само с намеренията  Mr. Green че като имам толкоз много работа и огладнявам като вълк  newsm22

Чао засега и УСПЕХ на всички в "-"-счетата
П.С. какво стана със снимките  newsm78 нещо неразбрах ... може ли някой да ме светне.... да се показвам ли или не  Joy[/i]

# 921
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, упорити момичета! Първо да кажа за анкетката:
Най ми допадна второто заглавие "Дневникът 17" - хайде дружно в борбата с плодче да стопиме килцата", само една забележчица ще си позволя - може преди "борбата", за по-звучно да се сложи "във", а не само "в" и "да стопим килцата" - пак за благозвучие...
Днес имам рожден ден и въпреки че няма да има специална "гала-вечеря" със сигурност ще си позволя забранените ми храни. Ама утре съм на линия, ще наваксам... Хайде, лек и успешен ден! И леко и бързо смъкване на килца...

# 922
  • Мнения: 3 336

Днес имам рожден ден ...

Честит рожден ден, да си жива и здрава, много смъкнати килца и двойно повече щастие  bouquet

# 923
  • Мнения: 3 647
MiRa_55
 да си  жива и  здрава и скоро  да постигнеш целта си

# 924
  • Мнения: 3 453
Мира, честит празник!Желая ти здраве,любов и да постигнеш целта си! Hug

# 925
  • Мнения: 621
Момичета, отваряйте новата тема, че да се включвам и аз  bouquet Довечера ще си премеря мерките и ще докладвам, с молба за включване в Дневника  Hug До сега не се бях мерила, щото ме беше срам какво ще понкаже линийката Embarassed Знам си само килата и ръста - 70 кг разположени на 168 см - гледката не е добра, вервайте ми  Confused

# 926
  • Мнения: 6 958
MiRa_55 Честит Рожден Ден да си жива и здрава и много успехи и късмет и приятно изкарване и похапване  Wink    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ще ви пусна новото теми ей сегичка  Hug

Надявам се тази седмица само усмивки, положителни емоции и минуси в килограмите за всички  Hug

Крисси нямах време да погледна каква тема си направила, макар че моето място май не е там, доколкото разрах за отслабващи и отслабнали става дума, после ще я видя с голям интерес  Hug

# 927
  • Мнения: 2 099
MiRa_55 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. Пожелавам ти приятно прекарване на праздника и много много щастие и успехи в живота.

# 928
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН MiRa_55 Здраве, щастие, късмет и мноооооого минуси  Hug

# 929
  • Мнения: 3 453
MiRa_55 Честит Рожден Ден да си жива и здрава и много успехи и късмет и приятно изкарване и похапване  Wink    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ще ви пусна новото теми ей сегичка  Hug

Надявам се тази седмица само усмивки, положителни емоции и минуси в килограмите за всички  Hug

Крисси нямах време да погледна каква тема си направила, макар че моето място май не е там, доколкото разрах за отслабващи и отслабнали става дума, после ще я видя с голям интерес  Hug


Мила ти си толкова упорита, че просто в най-скоро време ще те чакаме там за поддържане на теглото! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт