Рицарки на бялото кантарче - 28.05. - 03.06.

  • 19 058
  • 595
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 873
...крайно време е да се отсрамя Blush
Ванче, нъл знайш, че от тебе отсрамване само с торта се приема  Whistling
 newsm43

ох,ако ставаше така, досега да съм изчезнала Crazy

обещавам---  жива -умряла на следващата среща да ви донеса една тортаbouquet

литълче  Hug


утре ще ставам в 4-първа смяна съм...

  лека нощ    Hug

# 571
  • Мнения: 1 369
Ванче лека нощ и утре лекичка работа. Неусетно да мине работния ден  Hug
Лека нощ на всички рицарки добрички  Heart Eyes

# 572
  • Мнения: 2 487

    Лека ви нощ , красавици  Heart Eyes Отивам и аз да се трупясвам  smile3524

# 573
  • Мнения: 1 280
Ай4е хайде ставай,4е аз ще лягам! Аз най те следя с килата и защото все след тебе пиша,и да знаеш,4е много ти се радвам...Аз стартирам новата седмица с 64,800...и се радвам много.МИнавам на разделно ,но убавиците от сириала не ги оставям! И там ще наминавам..мале като цветарка съм! Та от утре дано да размърдам кантара по бързичко,като шашна организма с новата програмка! Лека седмица на всички..
Хайде Ай4е,кайвето изкипя!   Laughing

# 574
  • Мнения: 2 487
  Добро утро , сладурки  wavey

  Най-късно легнал , най-рано станал  Laughing

  Вчера пасах , каквото намерих в градината .

  две шепи малини
  една шепа бакла
  две шепи зелен грах
  неизвестно колечество зеле , моркови , чесън и магданоз
  неизвестно количество олио
  един голям полузелен  домат
  две тиквички на скара
  едно кИфте - това не расте в лехите  Mr. Green
  една голяма чаша , като тези на Пилето , от млякото на кравата Юлка  Animal Cow

  2.5 вода

  8 км пеша и една мотика

  Сънувах бабиния сладолед  Laughing Правеше ни от прясно мляко , яйца , захар и ванилия. Замръзваше на кристали и беше най-вкусното нещо на света.  Crazy

  Днес ще ходя да се подстригвам. Взела съм си час в най-скъпарската фризьорница в града. Ако се харесам , ще кажа  Laughing , ако не се харесам пак ще кажа  Mr. Green

  Мариетка , за новата тема да ме пише   68 кила.

  Здрасти , Пинкчо  Hug Поздравления  Peace И аз ти се радвам.
  Пък кафето ми е нес    food010
  Май и аз я карам на разделно напоследък .

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 07:05 от Айя

# 575
  • Мнения: 4 806
ДОбър да е денят ви, Рицарки!

Имам си лекинка горница, но твърдо ще я разкрарам за ден-два (задържана вода е). Мариетке, 54 ме пиши.

Айя, видях ... само това ще кажа, а пък ти се сещай за какво иде реч ... за да не се мъчиш дълго - за твоята пчеличка  Hug

Мила, май имаш предвид, че на мен ми се радваха... Радваха се, щото ги изненадах с появата си, а не защото съм нагоре ... а и на мен ми е позволено леко излишество, щото съм вече не резервната скамейка - стигнах си целта. Да, обикновено си имаме вечерна проверка - кой какво ял, пил ... по възможност и колко, а по желание и с кого Simple Smile Понякога проверката е сутрин ... на кой как му е удобно ...

Пинки, бравос! Радвижи го ... Мето ...  Hug

# 576
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning
Айче  Hug как да не виждаме - виждаме и още как  Crazy  smile3501
За новата тема - толкоз съм си колкото преди 1 месец. Точно 1 месец вече се лигавя.   smile3516
Не мога да се понасям. Това което е променено е, че преди - като станах 71 кила летях от щастие и се чувствах слаба.
А сега - обратното. Кила 71, бедро 57.

# 577
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Слънчева седмица Дами   bouquet

Айче, тъкмо бях готова да се  Crossing Arms , и разбрах , че става дума за нас . Ами аз все пчеличката гледам .
Тейс  Hug на вчики ли липсваше , а кой беше писал с големи букви  newsm78

За темата - твърдо 59 кила. кат' стана 58 .0000 тогава ще ме смени Мариетка .
Пинки , раздвИжи го тоя метаболизъм. Само аз си стояяяя  Cry .

# 578
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици! Hug
Днес ще бъде един прекрасен ден!  bouquet

Айя, браво! Hug Завиждам ти. Не съм сигурна дали е благородно  Mr. Green
За новата тема съм със старите данни. За съжаление.
Снощи ходих на р.д. и пих алкохол. Много сигурно съм се задържала на 84, въпрос на 2-3 дни сериозност е да мръдна лентата. Но ще чакам Силви да си помисли че ме е стигнала, за да и кажа, че се заблуждава.. Twisted Evil

Лек ден на всички! И успешен също!

п.с. Вчера видях Попинс (нали обитаваме денем един и същ квартал). Много са мили такива непредвидени срещи. Нямахме време да поговорим, но...друг път  Laughing

# 579
  • София
  • Мнения: 8 348
А дабро утро. И добра среща.

Милла, и на Мариетка се радваме, дето качва, щото те са повечко в момента.

Аз вчера ядох пържолета, ама не пилешки. Срам ма и, ама малко.

За нова тема - 65 кг. и това си е. Писна ми.
Ще взема да порасна, за да изравня съотношението.

# 580
  • Мнения: 448
Да ви кажа нещо и имам работа.
Преди малко като седнах с кафето да ви кажа добро утро и се почуствах, като у дома си ( нали сега съм бездомна Confused). Всичко наопаки, ситуацията ми е леко не естествена, но тук се почуствах на място. Не типично за мен. Аз не съм особено лирична ( а на времето бях  newsm78 ). Като да се изгубиш в морето и изведнъж да видиш не кое да е пристанище, а точно твоето. Приятно ми е, че пак съм тук  Hug
Не приятно ми е, че кантара не е мръднал.  Twisted Evil Може и още да не съм намерила подходящото кьоше. Още не съм избродила цялата къща по нощница с кантара. Пък съм гледка. Спирам, слагам го, качвам се, две крачки напред пак ... Mr. Green  Ще видим като ми свърши.
Половинката " ме утрепа". Вече е - 10 кг.
Чао за сега. Желая ви лека и успешна седмица   bouquet

# 581
  • Мнения: 2 147
Здравейте, мили ми рицарки Heart Eyes
След  Р-ния  Ден на полувинката , стартирам пак от 73 Embarassed, не съм си много починала,трудно заспах и сега ми е малко криво #Crazy
 Hug ..... дайте идея как да си раздвижа и аз заспалия ми метаболизъм Mr. Green #2gunfire
Поздравявам всички, които имат намаление     bouquet Heart Eyes и мечтая и аз да ги стигна  ееееееееее Мими ми стига Simple Smile

# 582
  • Мнения: 2 040
Тейс, давай му данните на мъжа ти да го включим в новата тема.
Хем да отчетем дейност, хем да разнообразим членската маса на ордена Party

# 583
  • Мнения: 2 487
    Танюшченце , ако завистта ще те стимулира  и  мотивира  Hug , ако не  Crossing Arms

   И кой го е измислил това благородна завист бре хора . Такова животно има ли  newsm78

   Че аз , като завиждам , си завиждам, и си го казвам без благородно  Mr. Green

   Преизпълних си сутрешните планове   running и отивам да ме правят красиФ за новата тема.

    Хубав ден , момичета.
    И пак да ви кажа , че ви обичам  Heart Eyes

# 584
  • Мнения: 4 447
Айя,  Hug
Как ми действа твоето отслабване? Като пред голям авторитет, не искам да се дъня, не искам да те разочаровам  Kissing Heart

Хъфи, Тейс, Hug

Общи условия

Активация на акаунт