Златно слънчице се смее, СЕПТЕМВРИЙЧЕ нас ни грее!

  • 20 249
  • 297
  •   1
Отговори
# 165
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аааа Людмилечеее ко ще прайкламе без теб като родиш....Що така нямаш нет вкъщиииии Rolling Eyes

Мм туй е кофти-то значи като родиш хептен ще се забравим с тебе..... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Така не искаммммм.....

Аз да се похваля относно багажника  на Мобилето-понеже и Тумбелинката спомена.Малее вчера мъжо като го отвори-че ние двамата можем да влезем без проблем-и веднага почнаха д ами светят крушките в главата Joy Mr. Green за колички ,багажери и т.н Joy Joy Joy Joy

Много се радвам за всички з абебковците че са ок и добре им е минала ФМ...

Инчееее,с тебе ще с епляскаме кака Naughty Що така стана бе мацко стаз плацента????

Нали и аз съм на същия хал като тебе-а тебе като те гледам хич не си полежаваш Naughty Thinking Thinking ThinkingНедей така ...Пии си магнерича и найстина си почивай повече.Щото работата няма да избяга никога-цял живот ще бачкаш Naughty NaughtyСега мисли единствено за бебока и да си изкараш добре бременоста без проблеми  Naughty Naughty

Начетох ти конско сега поне ще съм спокойна Joy Joy

Хммм и тук стана едно смацафрацано времееее,май ще да плющи дъжд Mr. GreenАма дано че то какъвто е задух ще изпукаме направо

Аз само да запитам Киде изчезна туй нащо шило ФЕМИНЧЕТО hahaha Joy Joy Joy
А и Саморасличето не емного активна-веднага да се поправяте че пляс,пляс ще има.....И Бебето слагам в туй число  Joy Joy
Има и още много ама ако ги насмета вичките  ще кажете таз пък луда ли е hahaha hahaha hahahaСамо следи кой пише и кой непише hahaha hahaha

# 166
  • Мнения: 194
Добро утро и от мен,мами..то вече си е станало добър ден Simple Smile и тази сутрин едва отлепих в 11;00 тамън за сапунката ми по БТВ  Laughing сега хапвам пред компа,но..нещо ми тежат очите и маи пак ще полегна!тук времето е ужассно,вали и ми се струва мн студено..ех,...защо не сме вав варна на слънчице...  Sunglasses това е за сега по-късно ще намина пак!ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!  Hug

# 167
  • Мнения: 12
Sladka_mama права си!   newsm53

Даже с Катрин7 сме на един ден - 01.04

# 168
  • Мнения: 141
Инче и Мишонка ама много хубави снимки.
Людмилче на теб спокойна почивка   bouquet

# 169
  • Мнения: 240
Здравейте момичета.
Аз влизам да ви се оплача Sad. Бъдещата кака е болна от шарка (варицела). Аз се обадих на гинеколога и той ме успокой, че за бебето няма никаква опасност. Така че съм малко по-спокойна, но тя горкичката е цялата изприщена. Дали са и някакъв ментов вазелин да я мажем, за не я сърби много.
Добре дошли на всички нови майчета.
Честита кола на Ани.
Ами това е за сега от мен.
Целувки.

# 170
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Споко, Ани-бани! Сега нямам нет вкъщи, ама като се преместим на новия апартамент, ще имам. Предполагам, че докрая на юни и това ще стане.
Аз съм му дала ултиматум на мъжо!Няма да подлудявам цяла зима вкъщи, ще ми трябва и разнообразие, т.е. нет.

Милета, миличка, цяла Варна е пламнала с тази варицела.На всички около нас децата я изкараха, ама Валя ощи не е! Понеже и двете ми племенички бяха болни, сме се информирали, че за бебетата ни не е опасно.

Кой прокле времето във Варна???? #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Днес имаме празник в яслата, а то гледай какво е! Да се надяваме, че ще се оправи след обед ,защото горките дечица ще им отиде празника подяволите. Ще трябва да се врем по стаите! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 171
  • Мнения: 94
Здравейте мили СЕПТЕМВРИЙКИ,
Чета ви от самото начало, но чак сега се реших да ви пиша. Чакаме нашето първо бебче на 17.09. и според д-р Марков, при когото ходихме на ФМ, ще си имаме момиченце. Grinning

# 172
  • Мнения: 283
Freli мила, честита ви радост!!! bouquet (Ние на 17.09 правим 1 година от сватбата ни!!!) Пожелавам ти всичко най-хубаво и една здрава и прекрасна малка принцеса на есен!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 173
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добре дошла на новото мамчееееее

Да пишеш по честичко и да се включваш в дискусиите ни

Абе Людмилче пак ли във Владиславово ще си вземат еапартамент-дай малко по насам към назе Joy JoyЕе поне ме успокой че ще влизаш в нета като излезеш майчински

# 174
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добре дошла Фрели!  bouquet
Лека бременност и много усмивки ти желая!
Надявам се , че ще ти бъде приятно с нас! newsm78
Ехо, кво става, бе? Девойките май започват стремително да се множат? Нека да е така, да имат избор нашите мъже!  Laughing Laughing Laughing

Ани, не става към Вас! Ние не можем да се мерим с Вас аристократите в Чайка! hahaha hahaha hahaha
Ние сме от народа!!!!

# 175
  • Мнения: 78
Здравейте и от мен днес  Simple Smile
Четох по-нагоре че става выпрос за слинг-ове. Аз лично в БГ не съм виждала да се продават, някой ако е, да каже! Намерих обаче това:http://www.sleepingbaby.net/jan/Baby/index.html  и ми се вижда много лесно човек да си направи нещо такова...
 Hug

# 176
  • Мнения: 518
Добър ден на всички Hug
Не съм се изгубила, просто бях на лекцията на сп.9 месеца и като се прибрах обядвах Simple Smile Много ми харесаха темите за юни, така че мисля да не пропускам Simple SmileИмах си и компания от нашите бременни - Ива Hug Радвам се, че е в нашия район и ще можем да се виждаме  Party
Аз бях в бойна готовност с 2 големи одеяла като видях облаците - мислех да не е градушка и само наблюдавам дали ще тичам към колата да покривам ooooh!
Добре дошла на новата мама - Фрели bouquet

# 177
  • Мнения: 141
samorasliche , позабавлявахте ли се с лекторката  hahaha
Добре дошла на Freli   bouquet

# 178
  • Мнения: 240
Добре дошла на Freli   bouquet Много се радвам, когато се появят бременни с термин на моя рожден ден.
На този ден само хубави момиченца се раждаме

# 179
  • Мнения: 94
Много благодаря на всички, а аз обещавам да се включвам честичко.

Общи условия

Активация на акаунт