Крем за обезкосмяване Veet?!

  • 64 143
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ма аз ще го пробвам това...на 3-4 дена пак е добре  Peace

# 16
  • Мнения: 2 631
ма аз ще го пробвам това...на 3-4 дена пак е добре  Peace

Пиши после резултатите  Peace

# 17
  • Мнения: 4 770
  A ползвали ли сте синия Вийт дето е във флакон? Отзиви? Аз сега пробвах розов Елеа, ръце - супер, ама на краката нищо. Търся си нещо по-ефективно... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 304
И аз се включвам с въпрос - ползвали ли Вийт за интимните части  Embarassed и безопасно ли е според вас ?

# 19
  • Мнения: 4 770
 Аз лично не съм, но мисля че няма опасност, само трябва да внимаваш... има специални продукти за тази зона с по-нежна формула.  Grinning
 Обаче ми е чудно нещо -  като са с по-лека формула как махат косъмчетата,  например на ръцете са по-малки... пък се ползва нормален продукт... Rolling Eyes   Интересно ми е как се съчетава по-лека формула с по-интензивно действие... и възможно ли е изобщо?  newsm78

# 20
  • Мнения: 393
С крема за 3 дена гладка кожа после пак боде все едно съм ги бръснала. Иначе алергии зачервявания не ми е причинил ама предпочитам епилатора, иначе крема струва около 10 лв

# 21
az polzvam veet za intimnite 4asti i sam dovolna ot krem4eto,po dobre e ot brusnene. Ot godina go polzvam tai kato mnogo me boli ot kola maskata. V komplekta ima i krem za uspokoqvane na kozata sled depilaciqta

# 22
  • Мнения: 4 770
  Благодаря за споделеното, а кой точно цвят ползваш и колко дни ти държи?  newsm78

# 23
v kutiq e,bqlo i sinio. Opred si pi6e 4e e za intimnite 4asti. Vutre sa dvete krem4eta i 6patulata. Izdurja 4-5 dena,dovolna sam,ako iska6 probvai.

# 24
  • Мнения: 4 770
  Мерси много!    bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 249
ako go probva6 moje6 da spodeli6 dali si ostanala dovolna  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 105
Не съм доволна от Вийт. Крема е ужасен, по-бързо се епилирам и по-малко е играчката.

# 27
  • Мнения: 249
явно си мазохистка,но щом предпочиташ епилацията продължавай,твоя воля

# 28
  • Мнения: 4 770
ako go probva6 moje6 da spodeli6 dali si ostanala dovolna  bouquet
  Разбира се, ако си го взема ще докладвам.
  П.П.  Сега пробвах Елеа-та на подмишниците и нищо не ми махна - егати ментето!   #Cussing out

# 29
  • Мнения: 148
с пяна Виит се изгорих, а уж е за чувствителни места

Общи условия

Активация на акаунт