Третата сливица-лечение,мнения,препоръки

  • 66 778
  • 541
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Браво Туфи, страхотно  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 203
 Kalli, знам че по принцип, дори при здраво дете, яслата не е най-добрият вариант, за съжаление ни се наложи аз да работя, а друг няма кой да я гледа - сега обаче, особено като чета в старата тема - за разни усложнения, нещо май се панирах, не знам,ще мисля..........поне знам вече какъв е проблема, след доста изпити лекарства ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 751
Kalli, знам че по принцип, дори при здраво дете, яслата не е най-добрият вариант, за съжаление ни се наложи аз да работя, а друг няма кой да я гледа - сега обаче, особено като чета в старата тема - за разни усложнения, нещо май се панирах, не знам,ще мисля..........поне знам вече какъв е проблема, след доста изпити лекарства ooooh!
И Калоян ходеше на ясла, защото работех.
Не се панирай, справяй се с проблема както е нужно  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 203
 Kalli, продължавам да чета изписаното в старата тема, разбрах че и вие с детенцето сте минали през доста труден период, радвам се, че сега всичко е наред.
 Много ми помага темата /въпреки че малко се поуплаших/, но вече знам доста неща, които не съм знаела. 
 На този етап реших, че ще заведа детето при д-р Френгов и д-р Мустаков - все лекари, препоръчани от форума /че не знам вече на кой лекар да вярвам, само повтарят "нищо й няма, това са глупости, ще го израсте", страхотно безхаберие и безотговорност  #2gunfire

 Добре че е този форум   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 751
На този етап реших, че ще заведа детето при д-р Френгов и д-р Мустаков - все лекари, препоръчани от форума /че не знам вече на кой лекар да вярвам, само повтарят "нищо й няма, това са глупости, ще го израсте", страхотно безхаберие и безотговорност  #2gunfire
Аз от Френгов съм изключително доволна, но Мустаков май напоследък го плюят  ShockedАз не съм го водила при алерголог и нямам опит  Thinking

# 20
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Menguu,намери друг алерголог!
От сега мога да ти кажа какво ще ти каже и какви лекарства ще изпише.
Но ако все пак искаш за успокоение да го посетиш, отиди в кабинета му в Александровска с направление (поне там да не даваш грешни пари)  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 203
 Ами аз просто искам да направя кръвен тест, с който евентуално  Praynig да отхвърля поне алергичните фактори, нямам идея къде е по-добре да отида - в Александровска болница  в неговия кабинет???? newsm78

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ако отидеш при него ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще ви прати за кръвен тест.Той ще ти обесни къде е лабораторията, където и да отидеш(лабораторията е по-близо до частния му кабинет).
Ако не е наследствено обременена и нямаш съмнения и наблюдения - няма да покаже кой знае какво.От други доктори знам че на деца под 4 години тестовете винаги показват алергия към много неща но с малък фактор.
Но няма как .......... Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 203
 Ами ще ми се да я види и алерголог, и УНГ, за да се разбере къде е точно проблема - вече ми се къса сърцето за нея,само сменяме лекарства и се трови - от 2 месеца е почти постоянно с хрема, през нощта хърка, поти се, едни сенки под очите, явно не се наспива пълноценно, неспокойна е, има и атопичен дерматит по бузките- и аз се обърках вече - не знам кой симптом от какво може да е  Shocked

# 24
  • Мнения: 2 751
Ами ще ми се да я види и алерголог, и УНГ, за да се разбере къде е точно проблема - вече ми се къса сърцето за нея,само сменяме лекарства и се трови - от 2 месеца е почти постоянно с хрема, през нощта хърка, поти се, едни сенки под очите, явно не се наспива пълноценно, неспокойна е, има и атопичен дерматит по бузките- и аз се обърках вече - не знам кой симптом от какво може да е  Shocked
Като изключим пъпките по бузките, и Калоян имаше същите проблеми. Особено сенките бяха ужасни  Shocked
Аз знам, че ако нямаш съмнения за алергии, не е добре да се правят тестове, особено онези с драскането по ръката. Така могат да се отключат алергии в момента на тестването.
Ще ме прощавате, ако греша, но това съм чела и чувала от д-р.
Примерно преди операцията анестезиоложката и д-рът ми казаха, че няма смисъл от тест за алергия към упойки.
Раздвам се, че ги послушах  Peace

Аз на първо време те съветвам да отидеш при Френгов.
Той ще те посъветва за алерголога, според мен  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 203
 Да, при Френгов със сигурност ще я заведа, а сега ми казаха и за д-р Кънчева в ИСУЛ - може би и на 2те места. Благодаря ви, момичета, много сте мили, пак ще се включвам Peace

# 26
  • Мнения: 2 751
Да, при Френгов със сигурност ще я заведа, а сега ми казаха и за д-р Кънчева в ИСУЛ - може би и на 2те места. Благодаря ви, момичета, много сте мили, пак ще се включвам Peace
Ние ходихме при Кънчева.
Много е добра за спешни случаи, но за 3 месеца не НАПРАВИ НИЩО за 3тата сливица.
Само поддържаше детето да не боледува много.
Много е откачена и шантава. Може би е добър д-р, но за отити и други ушни проблеми. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 203
   bouquet за информацията, помагате ми много в момента, поне да не се мотая ненужно по 1000 доктора и да си измъчвам детето, искам мнение на професионалист, на който да вярвам и да ми каже какво да правим, а не да си тъпча и тровя детето с лекарства сто години, а накрая и без резултат.

# 28
  • Мнения: 128
Здравейте,

Днес водих Момчил в МА при Мустаков, да го тестува за упойка, въпреки че бяхме с направление се заплаща 17 лв.,  Thinkingгоре-долу ни загубиха час и половина в разкарване от кабинет в кабинет, трябваше да изчакаме сестрата да се нахрани, да изслушаме как били в отпуска тези три дни, отношението беше отвратително, #2gunfire Момчил се скъса да реве, въпросната сестра без да иска заби иглата в ръчичката му, защото много мърдал. Тестуването не показа чувствителност към определени лекарства, получихме заключение от Мустаков и 3 дни преди операцията трябва да пием фенистил и още нещо, което още не мога да разчета! Наистина незнам защо измъчват така децата или може би аз съм за бой, че изпълнявам всичко, което ми кажат. Утре ще ходя до личната за направление №7 и талон, че не е контактен ОЗБ, също така в Токуда искат и имунизационния му картон, който мисля да взема от детската му градина, така и така вече не ходи. А за кръвните изследвания и урината джипито отказва да ми даде направление, newsm78 трябвало да ги направят в Токуда, защото влизали към направление №7, е да ама ние трябва да занесем готовите изследвания в петък 1 юни, а направлението ни влиза в сила на 4 юни, когато ни хоспитализират, защо ни разиграва така личната още не мога да разбера? И така утре ще си платя в Сибалаб отново като поп! Поне засега е здрав, вече месец откакто не ходи на градина и пие зелената енергия на Аква сорс направо е "загладил косъма" и е наддал цял килограм,  Joyдано операцията е за добро и всичко да бъде наред! Hug

# 29
  • Мнения: 2 751
   bouquet за информацията, помагате ми много в момента, поне да не се мотая ненужно по 1000 доктора и да си измъчвам детето, искам мнение на професионалист, на който да вярвам и да ми каже какво да правим, а не да си тъпча и тровя детето с лекарства сто години, а накрая и без резултат.
Не мога да кажа нищо лошо за Кънчева, освен че ни изгуби времето. А 3 месеца не са малко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт