ПРОТЕИНОВА 5 ДНЕВНА ДИЕТА

  • 8 577
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917

Не е за мен миличка а за една дундолина в Америка, на която фитнес тренера и казал да я почва ...  Sad А е 55 кг. завалийката  Shocked

Кажи, че е сбъркала психиатъра с диетолога (извинявам се за мнението ми, но не мога да се сдържа да не го кажа  ooooh!)... може да и предадеш, че няма да е зле само и единствено да поспортува мъничко и оттам ще свали малко тегло или да се заеме с лека пречистваща диета на плодове или друго примерно...  Twisted Evil

Ехххх еххххх ехххххх ехххххххх  ooooh!


Е тя си ходи редовно на фитнес и нейният фитнес инструктор и е казал да я започва  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 958
За фитнеса не съм го довидяла, сори, а за другото но комент повече... нека другите изразят мнение  Peace

# 17
  • Мнения: 928
Аз също бих предпочела да хапна месце и рибка 5 поредни дни пред химията Peace

# 18
Аз също бих предпочела да хапна месце и рибка 5 поредни дни пред химията Peace
Така е  cow

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не е за мен миличка а за една дундолина в Америка, на която фитнес тренера и казал да я почва ...  Sad А е 55 кг. завалийката  Shocked
Хич не съм учудена-то на американците всичкото им е химия и произведено в лаборатории.След като видях,че имат органичен сладолед каквото и да значи това и че струва 3пъти повече от нормалния сладолед....
Поци не го нападаме момичето, но ми е жал за такива отчаяни душици, които се хващат за сламка само и само да смъкнат 1 кило за 1ден и се тровят с хиляди простотии

Аз съм на нея днеска ми е 1 ден ! така ще съм до петък някъде и ще кажа резултат... и няма нищо вредно !
-на теб кой ти го каза това-аптекаря, диетолога, производителя, фитнес-инструктора, приятелка, която го е пила.....

Как твърдиш за нещо,че е безвредно-или работиш във фармацевтичната компания-производител
Някой ден-след 10-15год ще се чудите откъде, как и защо имате проблеми с черния дроб и панкреаса, след като нито сте прекалявали с алкохола, нито със сладкото, нито с пържените храни и никога няма да си признаете, че е от употребата на хапчета за щяло и не щяло
Извинете, ако засегнах някой-но истината винаги е неприятна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 678
Тони не се сърди .но ще се намеся!
Живеем в 2007 година ,химията и физиката са изкарали човека от пещерата!
Химията се развива  с бързи темпове,и не може да се твърди ,че е по хубаво да пишем на машинописни машини(или там както се казваха,не помня) отколкото на компютри!Даже съм съгласен да споря ,че в храните е доста по здраво заложена химията отколкото в суплиментите!Такива консерванти и заместители се слагат,че да ти кажа честнно ,май е по-добре да си вземаш протеина на прах,откилкото да се храниш от супермаркета newsm78
Да не става дума  и тук , и за генното инженерство Sick
Там работата е  #Cussing out

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да-генерално съм съгласна с теб, но в частност-не, т.е. никоя естествено растяща храна не може да се сравни с прахчето, пък била тя и хипер наторявана.
Тук веднага ми идва едно малко неуместно за темата подмятане-колко по-здрави и по-дълголетни са били хората без лекарства и колко по-рано умират хипертоници сега, които пият лекарства за високо кръвно-болестите са същите като едно време, даже някои са се изменили в много по-трудни за лекуване форми-но кой е ходел на зъболекар преди 60год в БГ, кой е имал мигрена и е пиел упояващи хапчета за нетърпимата болка с дни, и хиляди подобни примери.
Та като ще си говорим за напредък-Да има такъв, не отричам цивилизацията и глобализацията, но да не гледаме на химията като на Господ

Мир  Hug

# 22
  • Мнения: 4 678
Съгласен newsm10
Но като споменаваш хипертониците се сетих един въпрос: newsm12
Кога живеят те по-дълго?
С химия(лекарства) или без ?
Между другото баба ми  цял живот е с високо кръвно(180/120),сега е на 89 г.,да е жива и здрава newsm62
Няма високо и ниско,има как се чувстваш с него smile3521
Мир  superuu

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз също бих предпочела да хапна месце и рибка 5 поредни дни пред химията Peace

 newsm10 smile3501

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 765
Да повдигна темата защото и на мен ми е интересно.
Някой по-запознат ако има нека се включи.

Не е нужно да се превръща темата в бойно поле. И нека не сравняваме какво е било нявга и какво е сега. Пък и за 5 дни едва ли е фатално за организма, при положение, че ежедневно поглъщаме какви ли не боклуци и отрови. 

А диабетиците които масово употребяват аспартам и тем подобни подсладители?

Въпросната диета е препоръчана от човек който с това се занимава, а момичето просто се опитва да събере информация по въпроса. Понякога просто нямаме избор или се налага да изберем по-малкото зло.

# 25
  • Виена
  • Мнения: 725
Имам едни познати,които правиха тази диета и постигнаха страхотни резултати  PeaceСамо,че мисля,че я правиха повече от 5 дни.А и има разлика от протеин,до протеин!Мъжа ми също отслабна 10 кг,със диета съставена му от фитнес инструктор.2 от храненията му бяха заместени от протеин.Моята закуска от 4,5 месеца вече също е протеинов шеик,само дето аз си го правя с мляко(знам,че трябва с вода,но ми е мн.гаден така) и със 3 лъжици овесени ядки.Придържам се също към протеинов хранителен режим и - 10 кг.за 5 месеца за мен са доста задоволителни!
 Така,че давай смело ако си решила,не се разколебавай.Аз просто нямам толкова воля иначе също бих пробвала!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз само не разбрах какъв е този протеин на прах.
Някакво наименование има ли си?По аптеките ли го продават?В тази форма ли е - прахче от 30гр.?
Информация ми е нужна и на мене.Не зная дали ще се пробвам, не зная доколко би било вредно, само искам да зная какви са тези протеинови прахчета..или там, както им казват.

# 27
  • Виена
  • Мнения: 725
Продава се в магазини за хранителни добавки.Вътре в кутията си има дозичка.Има различни протеини,на различни фирми.В самите магазини продавачите(поне тука повечето са фитнес инструктори и са доста компетентни).На мъжа ми протеина(от който пия и аз) е за отслабване и е на фирмата ULTIMATE Nutrition-Isopreme.По принцип е скъпичък,но човека ни го препоръча като най -добър.Аз го пия сутрин след тренировка и ме държи 3,4 часа.Също си вземах и едни таблетки (пак по препоръка на фитнес инструктура)Super CHROM,които са за убиване на апетита към сладко а и действали за по бързото разграждане на мазнините.Бих казала,че поне на мен ми помагат.И още едни хапчета пия след тренировка Аминокиселини,които пък спомагат за "запазването" на  мускулите.

Общи условия

Активация на акаунт