Никой ли не ползва къна вече?!

  • 4 020
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Преди години ползвах, сега не.През няколко месеца си сменя цвета на косата, а боя върху къна не хваща.

# 16
  • Мнения: 4 770
И мен не ме държи много 2-3 седмици и почти не личи! Cry Бихте ли ми препоръчали някоя по-трайна, аз съм ползвала Афродита черна  Flutter

# 17
  • София
  • Мнения: 35 952
Отдавна не ползвам, защото тя ми изпощава косата.

# 18
  • Мнения: 279
И аз ползвам само къна,защото смятам,че е по щадяща за косата.Косата ми поначало е тъмна и от къната получава много приятен червеникъв оттенък.Купувам си обикновено цвят махагон.

# 19
  • Мнения: 2 152
Последно си направих косата с черна къна,преди 5 години.Нямаше измиванеее ooooh! ooooh!

От тогава не поглеждам къна Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 6 091
И мен не ме държи много 2-3 седмици и почти не личи! Cry Бихте ли ми препоръчали някоя по-трайна, аз съм ползвала Афродита черна  Flutter

Афродита наистина е доста слаба ; наситен хубав черен цвят се получава с индийската къна Eagles /само да не е менте!/, Арома също го докарва. Peace

# 21
  • Мнения: 569
Аз също се къносвам,с черна индийска къна

# 22
  • Мнения: 6 164
Къната си е много хубаво нещо, ама много грижи... а аз искам прас-тряс - и готово... Ех, ако имаше хапчнца за боядисване на коса - глътнеш едно и готово!

Joy

На мен ми забрани фризьорката, защото от едно къносване вкъщи сама, косата ми се изсуши страхотно и започна да цъфти. А уж исках да я подхраня. Rolling Eyes Преди това се боядисвах и такъв ефект дори от боя не се е получавал. Тя ми каза, че в къните слагали бои, с които оцветявали кожи, а истински къни нямало вече. Истинската къна е само червена и в другите цветове има бои и надеждна ако някой ми я купи от Турция или Индия. Когато бях червена преди много години, се кънисвах известно време, но цветът не беше силен и наситен, както исках и бързо минах на бои.

# 23
  • Мнения: 520
Аз се къносвам с индийска черна, но ми омръзна вече цвета. Дали ще стане с кафява отгоре или няма да хване? Някой пробвал ли е ?

# 24
  • Мнения: 2 152
При мен не стана, за съжаление. Confused
Писах по горе.Два пъти подред се направих с черна къна и после край.Какво ли не цапах отгоре не стана.Накрая изчаках да израсте и така...
Дано при теб не е така, не искам да те отчайвам Peace

# 25
  • Мнения: 2 407
Аз съм ползвала амо вднъж, ега съм на кичури и няма как..

# 26
  • Мнения: 520
При мен не стана, за съжаление. Confused
Писах по горе.Два пъти подред се направих с черна къна и после край.Какво ли не цапах отгоре не стана.Накрая изчаках да израсте и така...
Дано при теб не е така, не искам да те отчайвам Peace
Ужас.. Значи ми остава като вариант да си я нося шарена до пълното израстване на мойта коса, а съм сигурна че няма да имам търпението и пак ще си я направя черна. Може да се пробвам с обезцветяване и после боя, ама рискувам да остана без коса   smile3511

# 27
  • Мнения: 983
Зълва ми от скоро ползва само черна къна и е много доволна, чудя се дали и аз да не премина на къна newsm78 косата ми се изтощи страшно много от боите-оцветители.

# 28
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Косата ми боя не познава  Wink До сега само къна съм ползвала - бургунди или тъмен махагон. Темата ме подсети, че скоро не съм се къносвала. Скоро трябва да поправя тая грешка  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 164
Преди години ползвах къна-истинска, за разлика от сегашните Wink
ИЙгълз според мен си е абсолютна боя-не може за 30минути да ти оцвети косата Stop с къна оцветяването става за часове Confusedи къната си е само един цвят -червен Peace

Общи условия

Активация на акаунт