Диета "Японско чудо"- 7 част

  • 19 071
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Здравейте японки  bouquet
Приемате ли нови членове в редиците си?
Тази диета я правих преди три години и свалих около седем килограма за седмица.  Сега пак се навих, надявам се да издържа. Започвам от 65 кг.
Лек ден на всички!

# 16
  • Мнения: 1 602
Здравейте на всички!

И аз се мисля да почна диетата тези дни,но имам няколко въпроса.
1. Може ли да слагам поне малко захар в кафето,защото не мога да го пия без захар?
2.Салатите само от домати,краставици,марули и други подобни ли се правят или може и картофена?

Тези дни сутрин карам само на кафе ,но трябва да намаля и другите хранения. Голям проблем ми е вечерята,защото покрай малкия все вечерям след 8,30. Ще пробвам тези дни да ям по-лека храна и като почна диетата да ми е по-лесно,защото отведнъж няма да успея да издържа.
Лек ден на всички

# 17
  • Мнения: 1 169
1. Може ли да слагам поне малко захар в кафето,защото не мога да го пия без захар? - хубаво е да не се слага захар защото като цяло е забранена в диетата, но след като не можеш мисля, че няма да навреди чак толкова по скоро да речем вместо 5 ти ще свалиш 4 кг много е относително със всеки организъм е различно.

2.Салатите само от домати,краставици,марули и други подобни ли се правят или може и картофена? - без картофена и бобена и всякакви от тоя род пресни зеленчуци само.

# 18
  • Мнения: 656
Как сте момичета? Аз засега издържам Laughing, е хапнах малко черешки към 10ч, но много ми прегладня. Сега варя яйцата Laughing

# 19
  • Мнения: 67
Здравейте!
Преди 3години спазвах диетата,като привлякох с резултатите си мои колежки.Личният ми резултат беше от 63кг за 11дни (повече не издържах) станах 53кг Grinning.Може би високият резултат се дължи на това,че преди това не бях спазвала диети,но бях много доволна.Ядях много солено и с много подправки,а след диетата напълно промених начина си на хранене.Спазвах диетата точно както е посочила GlaDneSS  bouquet.С едно уточнение-месото и шунката- по 100 грама на хранене,защото повече от 100гр протеини на хранене се трупат като мазнинки(никаква сол,мазнина или захар).
Сега не бих се подложила на това.С малко подправки (много,ама много малко сол) ще мога.А относно кафетата-пиех по 3 на ден Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 416
МОМИЧЕТА на мен ми е 9 ден ще се меря в неделя нямам търпение да узная резултата стискаите ми палци малко остана

# 21
  • Мнения: 1 602
1. Може ли да слагам поне малко захар в кафето,защото не мога да го пия без захар? - хубаво е да не се слага захар защото като цяло е забранена в диетата, но след като не можеш мисля, че няма да навреди чак толкова по скоро да речем вместо 5 ти ще свалиш 4 кг много е относително със всеки организъм е различно.

2.Салатите само от домати,краставици,марули и други подобни ли се правят или може и картофена? - без картофена и бобена и всякакви от тоя род пресни зеленчуци само.


Благодаря за отговора.  bouquet
Сега трябва да си напазарувам продуктите и да започна.

# 22
  • Мнения: 1 169
1. Може ли да слагам поне малко захар в кафето,защото не мога да го пия без захар? - хубаво е да не се слага захар защото като цяло е забранена в диетата, но след като не можеш мисля, че няма да навреди чак толкова по скоро да речем вместо 5 ти ще свалиш 4 кг много е относително със всеки организъм е различно.

2.Салатите само от домати,краставици,марули и други подобни ли се правят или може и картофена? - без картофена и бобена и всякакви от тоя род пресни зеленчуци само.


Благодаря за отговора.  bouquet
Сега трябва да си напазарувам продуктите и да започна.

Няма защо и аз ще я почвам утре  Party Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 66
Мили и упорити момичета здравейте!

От всички диети въвъ форума избрах първо японската да тествам.

Почвам от 01.06/петък/.Стискайте палци да не се разубедя Laughing

Опитвам се да ви изчета и да натрупам малко впечатления за диетата.
Струва ми се малко хард,но за мен ми трябва нещо стриктно.
Доскоро. Hug

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Записвам се от 1.06 че не мога да се понасям  #2gunfire вечееее.Скоро се бях опитала но стисках до 3 ден и се предадох,сега мисля да доведа нещата до край Hug.Стискайте палци,нуждая се от подкрепата ви момичета  Wink Peace

# 25
  • Мнения: 656
Момичета аз не издържах и се претеглих Grinning. За 2 дни съм -1кг Wink, много съм щастлива. Продължавам със същото темпо.

# 26
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте, момичета! Аз съм новичка, днес ми е първи ден. Като за първи ден не мина никак страшно, но аз не съм и очаквала някакви трудности, при положение, че като лунувах, се справях без проблем. Сега си папкам вечерята - пилешка пържолка със салатка с лимонче. Ще видим утре как ще е. Не съм прегрешила с нищо днес, пих и два зелени чая и едно шише минерална вода. Лошото е, че нямам кантар, та няма да мога да следя и да ви уведомявам дали слабея. Но по дрешките сигурно ще личи, повечето са ми възтеснички напоследък Mr. GreenИмам едно въпросче относно сока от моркови: Какъв трябва да е, може ли от тези бебешките, Теди мисля, че се казваха или какъв?

# 27
  • Мнения: 1 169
Здравейте, момичета! Аз съм новичка, днес ми е първи ден. Като за първи ден не мина никак страшно, но аз не съм и очаквала някакви трудности, при положение, че като лунувах, се справях без проблем. Сега си папкам вечерята - пилешка пържолка със салатка с лимонче. Ще видим утре как ще е. Не съм прегрешила с нищо днес, пих и два зелени чая и едно шише минерална вода. Лошото е, че нямам кантар, та няма да мога да следя и да ви уведомявам дали слабея. Но по дрешките сигурно ще личи, повечето са ми възтеснички напоследък Mr. GreenИмам едно въпросче относно сока от моркови: Какъв трябва да е, може ли от тези бебешките, Теди мисля, че се казваха или какъв?

Ами сока трябва да си е чист без консрванти сол, захар... бебешките не ги знам какви са предполагам, че стават щом са за малки

# 28
  • Мнения: 1 416
бебешките сокчета на ганчев са без консерванти и без захар

# 29
  • Мнения: 1 416
добро утро японки само аз си пиша тук как се справяте с японските чудеса аз все още съм на фронта и продължавам малко остана днес ми е 10 ден успех ви желая

Общи условия

Активация на акаунт