Диета "Японско чудо"- 7 част

  • 19 100
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 488
Здравейте японки!
Как върви диетата? На мен ми е 4ти ден днес и като гледам менюто, май и аз няма да го спазя. трябва да се ядат 4 яйца. Виждат ми се много за 1 ден. Може би ще ги пропусна за вечеря.
Успешен ден ви пожелавам!   bouquet

# 256
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен днес Hug.

Днес съм на кафенце,на обяд рибка ще хапна,но купена готова от магазина печена на скара.Довечера глад Sad.
Може би ще хапна малко плодове Embarassed.

Аз месо ям пилешко на скара или свинско.В дните за шунка бях си взела пуешка и беше мнооооооого вкусна.
Смятам,че морковчетата  е по-добре да се хрупат пресни отколкото на сок Peace.

Иначе за килограмите имам още -1 кг,а като тотал за изминалите 12дни 3.5кг.В чуденка съм как да ги задържа след това.Изчетах всички диети,но мисля,че ще приложа нещо измислено си от мен,подходящо за моя начин на живот и ежедневие.Повече плодове и зеленчуци,млечни продукти и пилешко.Разбира се без да се прекалява.
Добре,че почват дините,кайсиите,прасковите,че да има какво да се хапва.

Прекланям се,на тези от вас които успяват стриктно да спазват диетата newsm20.

ninam4 за теб мила newsm51

# 257
  • Мнения: 249
Миличка  smile3525 iskam   аз съм решила като свърша с този глад да пия от японкия чай ИНХУА .Една приятелка го пие и е доволна.Аз преди да почна японското чудо го пих и да ти кажа вкусът му е поносим  и  реших с него да задържам кг. При мен това си е огромен проблем йо-йо-то. Отслабнах миналата година  и после така се понапомпих , че  smile3511 и затова сега трябва да внимавам Banghead

# 258
  • Мнения: 1 488
Момичета, и аз това се чудя как да задържим кг след диетата, и реших че ще огранича до минимум сладките неща, а те са ми любимите  Tired и ще се опитам просто да водя здравословен начин на живот, по-малко сол и мазнини и повече пресни зеленчуци и плодове и повече джижение. Това го мислех и преди, но след снощното предаване по ТВ, за един американец, тежащ 500 кг, се убедих още повече, че това е правилния вариант. Диетолога участващ в предаването каза , че диета не се прави еднократно и после да се храниш по старо му, а трябва да е начин на живот, ако искаш да задържиш килограмите. 
Успех в борбата   bouquet

# 259
Здравейте:) Вчера един приятел,който не ме беше виждал повече от месец,поне 3 пъти ми каза колко съм отслабнала:)Аз я направих една седмица,след което си хапнах сладоледче и развалих всичко-свалила съм около 4 килограма.Мисля обаче все пак да издържа 2 седмици-точно до края на месеца от днес.Така че се връщам на старта.Успех на всички!

# 260
  • Мнения: 321
Пишете и мен!Старта е утре ,а финала надявам се да е след 14 дни Embarassed
Но то от мен си зависи само,защото никой няма да го направи заради мен. Naughty

# 261
  • Мнения: 1 938
Браво момичета, възхищавам ви се!  bouquet
Аз засега само ви чета. Blush Диетата май не е подходяща за кърмачки. Tired

# 262
  • Мнения: 1 488
Здравейте всички!  Hug
Как върви диетата? На мен днес ми е 6-ти ден. Вече нямам търпение да свършва по-бързо. Аз ще я правя само 7 дни, немога да се измъчвам цели 14 дни, да не съм мазохистка  Laughing
Да си призная,какво условие не спазих... пих алкохол снощи, червено вино  Embarassed Знам че е забранено, но бях поканена на среща с бивши колежки и ..... Искам само да ви предупредя, да не правите като мен!  newsm11 Вечерта нищо ми нямаше, аз пих и много вода междувременно, но сутринта рано ми беше мнооого зле на стомаха, на главата... И мислих че ще спирам диетата. За щастие се чувствам по-добре сега и все още съм на диета и я спазвам стриктно по отношение на храната.
Пожелавам ви Приятен Ден !   bouquet

# 263
Като за първи ден съм на 2 яйца и краставичка.През седмицата ще ми е по-лесничко,защото няма да стоя вкъщи и да гледам лакомо към хладилника Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 3 789
Като гледам колко доволни има от тази диета- аз тези дни съм на череши, но скоро ще я започна и тази, японската.......че има дост акилца за смъкване #2gunfire

# 265
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен . Днес ми е седми ден  и съм на свободна вечеря, кеффф. Laughing Но вчера тотално измених на диетата, защото ядох само череши и ягоди. Не ми се ядяха яйца , нито месо и реших да ги заменя с тези плодове. Знам , че дори и нещо да смениш на тази диета няма да има резултат в кг , но здраве да е. От утре като най-голямата "мазохистка" реших да я продължа , но стриктно . Успех на всички нови японки newsm03

# 266
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета Hug

Мойте 14 дни приключиха,като последните два с доста прегрешения Embarassed.

Важното е,че нямам качване в килограмите Laughing.

За сега ви оставям да се борите с килограмите чрез японската и ви стискам силнооооооо палци.

Може скоро да се върна при вас.
Аз продължавам с лек зеленчуково-плодов режим.

ЧАО  bouquet

# 267
  • Мнения: 249
Ехо, всички ли се отказахте ??????  sun

# 268
  • Варна
  • Мнения: 95
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ И ОТ МЕН!!!
ПРЕДИ ДВА МЕСЕЦА ИЗКАРАХ ЕДНА СЕДМИЦА ОТ ДИЕТАТА, И ОТ ДНЕС ПАК СЪМ НА ЛИНИЯ И СЕ НАДЯВАМ ТОЗИ ПЪТ ДА Я ИЗКАРАМ ЦЯЛАТА (14 ДНИ) ooooh! ooooh! ooooh!


ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХИ НА ВСИЧКИ КОИТО СА ЗАПОЧНАЛИ , А И НА ТЕЗИ КОИТО ЩЕ Я ЗАПОЧВАТ, И НА МЕН РАЗБИРА СЕ  Crazy Crazy Blush Blush

ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ ВЗАИМНО........ Hug Hug Hug

# 269
  • Варна
  • Мнения: 95
СПОРЕД ВАС ДАЛИ ПРЕЗ ДЕНЯ МОЖЕ ДА ПИЕ НЯКАКЪВ СОК, ВМЕСТО ПЛОД, НАПРИМЕР ОТ ТЕЗИ СОКОВЕ   "ПРИСАН" ?

Общи условия

Активация на акаунт