AVON само за представители - 12

  • 13 703
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Записвам се!
Нали знаете, че от К8 имаме каталози подарък:
Вместо 10 - 12 и вместо 5 -6. На същата цена.
Още нещо: вече можете да пускате и получавате поръчките си на територията на цялата страна. Това е основно за през лятото.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Момичета в специалните интернет предложения има един спрей с кислород от Планет спа серията.Припомнете за лице ли е или за тяло и има ли аромат спрея? Peace

# 17
  • у нас
  • Мнения: 443
Неотразима както винаги Катето и новата тема! Поздравления!   bouquet
а следващия каталог к09 в Бг.вариянт ще го сканирам,когато го получа реванширайки се за качеството на к08

# 18
  • Мнения: 41
мерси за каталога smile3525

# 19
  • София
  • Мнения: 2 104
Момичета в специалните интернет предложения има един спрей с кислород от Планет спа серията.Припомнете за лице ли е или за тяло и има ли аромат спрея? Peace

за лице и тяло

# 20
  • Мнения: 3 835
Неотразима както винаги Катето и новата тема! Поздравления!   bouquet
а следващия каталог к09 в Бг.вариянт ще го сканирам,когато го получа реванширайки се за качеството на к08

Е, не се притеснявай, то с фотоапарат е така. Важното е желанието   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 035
мн моля за мнения за лосиона за разширени вени....
разбира се,като се поизхаби де Laughing
но да напиша,та да не забравя hahaha
аз от тоз к-г си взех само 2 нещица от слънцезащитната серия Rolling Eyes
ама сега ще хвърля едно очо на дуо-то,пък дано си харесам цвят Laughing  случайно да има нещо,от сорта на "пепел от рози" newsm78

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
а аз просто не зная какво да си поръчам този път. Маска за коса, но кой продукт до избера от стр. 130-146 ooooh! душ-гелове имам 4, лосиони също 4, кремове за крака 2, за ръце 3  Rolling Eyes ..... да кажете нещо за силиконовите подложки за крака  Thinking........ или още един крем за ръце, че най-евтино  Whistling

другото ще е комплект от стр. 75 и това е  Flutter

# 23
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
да кажете нещо за силиконовите подложки за крака 

И аз искам мнение за тях плийззз... Praynig

# 24
  • Мнения: 35
да кажете нещо за силиконовите подложки за крака 

И аз искам мнение за тях плийззз... Praynig

Аз все с тях си ходя, но на ниски обувки.  На високи не съм ги пробвала още  newsm78  Иначе съм доволна, удобни са.

# 25
  • Мнения: 742
На тези силиконови подложки и аз съм и хвърлила око  Thinking, но да видим кога ще им дойде реда.
Утре ще вземам кашона и ще се хваля Hug

# 26
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А прехода където свършват между подложката и обувката усеща ли се, убива ли някъде нещо и като се върви местят ли се?

# 27
  • Мнения: 1 028
Ся трябва да разбирам,че като нямам листче дето да пише,че печеля,респективно ще лапам мухите ли бааааа TiredНа лотариен принцип ли е това нещо,щото в моя кашон сега има лист дето пише,че за следващите 2 кампании,всеки 5 ще печели.А дано пък ъам ме огрее,да го...Абе да не би,защото съм топ-представител да не ми се полага и на мен наградка newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз като тебе имам само листче, че всеки 5-ти печели и нищо друго, ще чакаме следващия път  Confused

# 29
  • Мнения: 990
А прехода където свършват между подложката и обувката усеща ли се, убива ли някъде нещо и като се върви местят ли се?
Кате, бях писала, че майка ми ги има, пробвала съм ги, много са удобни, особено с обувки, в които ти се пързаля крака!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт