Плодове и чай с мед - 11 част

  • 13 276
  • 366
  •   1
Отговори
# 30
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Иве, честита придобивка. Със здраве да си носиш новите панталони и дано скоро да се наложи да купуваш нови (с размера, който ти си пожелаеш)   Hug

Лека вечер, момичета!   bouquet
Мерси, мерси =)) Дано да е скоро ...

На мен ми стана зле и към 20ч хапнах един банан и половин ябълка... сега съм добре.
След малко ще лягам , че утре имам супер много ходене насам натам. Освен това и до заведението в което ще сме на РД-то ми трябва да ида да запазя маси и да избера някакво меню
Общо взето утре няма да имам много свободно време и ще видим как ще стане с часовете...

Момичета не се оказвайте... всички имаме издънки , но трябва да продължим зада успеем да се отървем от излишните килограми.

Лека нощ и до утре  Hug

# 31
  • NY
  • Мнения: 209
Първият ден мина успешно
от черешите дежурях сериозно   ooooh!
но  и от преяждането съм смъкнала всичко, дори съм с 200 гр по малко

утре продължавам, но мисля  да хапвам кайсии,че от черешите....... Whistling Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 640
Здравейте, плодчета!  Hug

vodka_s_ledwelcome

Reni_ , дано повече да нямаш проблеми.  Hug
 
Момичета, не се измъчвайте за разни издънки.  Stop  Човешко е да се изкушиш. Мирандичка, особено при теб нещата мисля са напълно в реда на нещата - та ти от толкова много време си на режим. Успокойте се, защото психическото затормозяване не само ви кара да се чувствате зле и да се самонаказвате по този начин, а и пречи на отслабването, дори може и да се качат килограми заради него.  Peace Всичко ще е наред, ще видите! На плажа няма да има по-секси мацки от нас това лято.  newsm10  Hug

Eklere, браво!  Flowers Bouquet

Хубав и усмихнат ден ви желая, милички!  newsm51

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 09:12 от Sun

# 33
  • Мнения: 1 092
Добро утро,плодчета sunаз днес започвам отначало Embarassed,видях че и други от нас вчера са прегрешили,но какво да се прави като толкова е трудно #Crazyаз реших и някаква гимнастика да започна jump

# 34
  • Мнения: 1 092
Миранди,може би сега като си решила да си починеш от диетата няма да те гони такъв глад.При мен така се получава -когато искам да гладувам ме гони страшен апетит newsm22,а понякога без да искам не хапвам нищо целия ден

# 35
  • Мнения: 13
здравейте всички, SUN мисля че много добре си се ориентирала като си спряла лекарствата, направи си гладуването и всичко ще си дойде на мястото, защо да забременяваш с помоща на таблетки като тялото ти не е подготвено явно за бременност, направи прочистване и като си готова то само ще стане и ще симаш хубаво и здраво бебе. да не би да искаш да забременееш с помоща на тези таблетки и да рожиш дете с някакъв проблем което в наши дни се слчува вече много често за съжаление. така че избери начина който е отредила Майката Природа, направи прочистване на организма и всичко ще се оправи. Много успехи и да пише какво става с тебе Simple Smile

# 36
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте моми4ета.
Радвам се,4е вси4ки ве4е са добре.
Миранди,и мен ме тресат яко нервите."Милият"сънувал странен сън и категори4но отказа да ходим до БГ и тази година.От януари го планувахме...4 години не съм си ходила ве4е.....
От 01.06 съм на нова работа,всъщност в нова агенция.Надявам се първона4алния стрес да ми помогне в свалянето.
Нещата общо взето вървят нормално/с килограмите/.Хапвам по малко,но през 2/3 4аса...интегрални бисквитки,к.мляко с едни гранулки за про4истване,сокове,води4ки,4ай4ета и от време на време пилешко на фурна.Така като гледам май не ям много.Утре съм на мерене и теглене,та ще ви дам и резултати.
Успешен ден на вси4ки.

# 37
  • Мнения: 2 759
                  Чудесно започва третия ден. Нямам издънки, освен че не контролирам точното количество плодове. Хапвам всичко, което намеря из къщи. Нямам криза все още, освен ако не е минала без да разбера. Не пия чай и вода, но днес ще гледам вече да наблегна на това. Успех на всички   bouquet!
                  П.П. Мирандичка, радвам се, че си спряла поне за малко  Hug. Хубаво е известен период от време само да контролираш теглото си и да задържаш постигнатото, за да може организма да се приспособи към новите килограми. Даже си почини повечко. Усмихнат ден  Heart Eyes!

# 38
  • Мнения: 861
Здравейте, плодчета!

За пръв път пиша тук, но никак ама никак не съм новобранец в диетите, имам стаж ехеее от шести клас още. Не може да се каже, че съм пълна, даже ме мислят за маниачка. Истината е, обаче, че за да изглеждам така трябва да съм на непрекъсната диета. Преди сякаш казваха, че след диета, трябва да поддържаш известно време постигнатото тегло, за да стане нормално за организма. Да, ама моят организъм все се бори с моите постижения. Както и да, уморена от всякакви диети, гладуване и преяждане след това, октомври 2005 минах на разделно хранене. Чувствах се чудесно, свалих излишните 3-4 кг. Най-хубавото беше, че си позволявах всичко, просто решавах какво ми се яде в момента и го комбинирах правилно. Е, няма да ви хваля РХ-има си темичка за това. Казват, че с него се поддържа теглото. Но на мен след около година нещо спря да ми действа, все повече и повече ограничавам количествата: 2 ябълки през деня и салата вечер. Изкарам така 5 дена, на шестия пак се наям-качвам моментално (на следващия ден явно от въглехидратите и привикналия към РХ организъм съм подута) и после прекарвам следващата седмица за да сваля каченото за 1 ден. Sad
След последното преяждане по празниците, днес съм трети ден на плодове и 1кг надолу. Обаче, не спазвам такива часове на хранене, каквито сте писали в началото на темата: например вчера 2 ябълки за обяд, а вечерта плодова салата от 1 ябълка, 2 портокала и 3 кивита. Предният ден пак ябълка и круша на обяд и 1/2 кг череши за вечеря. Досега не съм писала при вас, защото и чай никак не обичам. Вече не знам към кой отбор да се причисля. В темата за РХ съм от най-гладуващите. Там момичетата си готвят, угаждат си, пък аз през деня 1-2 плода, а вечер най-простите комбинации. Така че ако нямате нищо против може и да се включвам при вас. Ще споделя и резултатите си от 5 дневното плодуване преди 2 седмици: 2 кг надолу, нетрайно свалени. Единият го качих след изяден 1 домат + сирене и кашкавал  Rolling Eyes Надявам се този път да имам по-траен успех, че вече е време за плаж.
Лек и усмихнат ден от мен! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 3 640
здравейте всички, SUN мисля че много добре си се ориентирала като си спряла лекарствата, направи си гладуването и всичко ще си дойде на мястото, защо да забременяваш с помоща на таблетки като тялото ти не е подготвено явно за бременност, направи прочистване и като си готова то само ще стане и ще симаш хубаво и здраво бебе. да не би да искаш да забременееш с помоща на тези таблетки и да рожиш дете с някакъв проблем което в наши дни се слчува вече много често за съжаление. така че избери начина който е отредила Майката Природа, направи прочистване на организма и всичко ще се оправи. Много успехи и да пише какво става с тебе Simple Smile
mimetto_bg, и аз точно така си казах, че ще опитам с други методи.  Simple Smile Наистина се надявам да се пречистя с плодолечението и да успея да сваля излишните килограми, които ще ми тежат още повече при една бременност. А, надявам се, след този режим нещата да станат и по-лесно.  Hug

ReGe, добре дошла!   bouquet Тук ще ти хареса много, ще видиш. Всички момичета са просто прекрасни.  Hug  А твоят режим много прилича на нашите.  smile3521

# 40
  • Мнения: 6 958
Добро утро,плодчета sunаз днес започвам отначало Embarassed,

Ха познай  Whistling с теб съм  Hug

Не мога да не се опитам да започна едно сериозно плодуване, просто не мога... имам страхова невроза от храната и вината, която изпитвам за поредното си прегрешение е огромна, не мога просто, просто не мога с лека ръка да кажа няма да съм на диета 2-3 дена и ще си почина от нея, просто не мога... желанието ми да сваля тези кг. е по голямо и психически не мога да дишам спокойно знаейки, че не правя нио по въпроса... ще се опитам да започна тия дни както трябва, до тогава ще се скътавам в ъгъла и ще си мълча, защото може пак да се изложа, но каквото и да става не бива да се излагам след 1 на 100%, защото ако тогава го направя едва ли ще го понеса и този път поредния провал...  Cry Cry Cry

Реге добре дошла   bouquet

Доринда успех с новата работа миличка   bouquet

Мечо Пух браво минали са най трудните ти дни  Hug

Еклере браво на теб Hug

Иве честита ти придобивка и от мен  Hug

Сън ти от 1 ли стартираш?!?  newsm78

Дълбоко засрамена и с наранена душица отивам да си пия кафето с една приятелка и пак на пазара за диня и този път ще взема и череши да редувам или монодни или през самия ден да ги смесвам... нооооооо не се знае до довечера какво ще стане...  Cry

Приятен ден на всички  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 640
..................................
Сън ти от 1 ли стартираш?!?  newsm78
.................................
Миранди, чудя се още. Не знам дали ще е добре да започна толкова скоро след предишното плодуване и си мислех поне за 05.06, но още не съм го решила точно от кога ще е.  newsm12

# 42
  • Мнения: 165
                  Чудесно започва третия ден. Нямам издънки, освен че не контролирам точното количество плодове. Хапвам всичко, което намеря из къщи. Нямам криза все още, освен ако не е минала без да разбера. Не пия чай и вода, но днес ще гледам вече да наблегна на това. Успех на всички   bouquet!
                  П.П. Мирандичка, радвам се, че си спряла поне за малко  Hug. Хубаво е известен период от време само да контролираш теглото си и да задържаш постигнатото, за да може организма да се приспособи към новите килограми. Даже си почини повечко. Усмихнат ден  Heart Eyes!

с теб май сме в един ден-трети Sunglasses  ти колко дни смяташ да плодуваш? дай да броим заедно Simple Smile

# 43
  • Мнения: 165
хей ,Миранди,бързам за работа и уж само влязох да прочета набързо но не мога да не спра  за малко  да ти издърпам ушите Winkкакви са тези черни настроения,какъв е този песимизъм!!! я се стегни  и горе главата! ами като не става сега-ще стане по-късно,никога не  е късно да започнеш отначало ,спри  сега,обмисли добре защо не си готова,ако трябва- дай си 1-2 дни през които ще ядеш всичко което ти се яде и след това се присъединявай  Hug
чакам те  и да знаеш-лично ще ти броя всеки успешен ден -  и ако не те е срам-откажи се Wink

# 44
  • Мнения: 6 958
Миранди, чудя се още. Не знам дали ще е добре да започна толкова скоро след предишното плодуване и си мислех поне за 05.06, но още не съм го решила точно от кога ще е.  newsm12

Когато и да е тук ще сме и ще те чакаме всички  Hug

лично ще ти броя всеки успешен ден -  и ако не те е срам-откажи се Wink

Благодаря ти за подкрепата и за разбирането  Hug

Сега тичай за работа, че да не стане лошо после  Wink Лека работа ти желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт