Плодове и чай с мед - 11 част

  • 13 307
  • 366
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 210
Забравих да ви питам- по колко вода пиете дневно? Защото аз съм голяма жаба и пия по 4-5 литра, а малко ме е страх, че не е много редно.

# 301
  • Мнения: 205
  Здравейте, момичета...аз направо си умирам от глад последните часове и много се притеснявам дали ще удържа...затова пак дойдох да ви "прочета" и да пиша...много успокояващо действа на гладните ми мисли... Mr. Green...ох, блазе й на didkapitka, че може да пие толкова вода...аз въобще не се сещам за нея последно време, а трябва да се пие...както старите хора казват, поне 8 чаши на ден...

# 302
  • Мнения: 3 640
Далал, Миранди, благодаря ви за загрижеността, момичета!   love001
Преди малко се върнах от каланетика. С 300 мъки се замъканх до там. Дори се чудех дали изобщо има смисъл да ходя, че не знаех дали ще издържа с тоя световъртеж, но реших, че поне спорта не трябва да зарязвам и отидох.  jump  Оказа се, че 50% от групата имат днес същия проблем - абсолютно същите симптоми. Не знам какво е това чудо, дали е нещо от атмосферното налягане, от задушното време, слънчеви изригвания или какво, но съм като парцал. Сега ще изпия един билков чай с мед и се излягам пред телевизора. Малко сякаш ми просветна пред очите, може би се чувствам малко по-тонизирана след тренировката.
Лека вечер на всички плодчета! На започналите днес - успех и много свалени килограми в края на режима! На напредналите - кураж за малкото оставащи дни и все така добри резултати!  Kissing Heart

# 303
  • Мнения: 2 759
...едно никакво ми  е, а като се погледна в огледалото гола  и като видя че корема ми е си  е пак сбръчкан,че още си имам месце на бричовете... :
...абе повтарям си че ще издържа докрай каквото  и да стане ама... мечоооооооооооооо пух,ти как си на днешния 15-ти ден-дано си по-добре! вчера ядох малко диня  и пъпеш да разнообразя вкуса че вече черешите не ме радват толкова...чудя се дали мога да изпия някой зел.бульон  и дали няма да се почувствам малко по-добре?
                     Туууук съъъъм  Hug! Аз всъщност сутринта най-тържествено обявих 'нашия' си Велик 15-ти ден, обаче шефа мина в този момент, и сега виждам, че не съм успяла да го постна всъщност... Нищо де. Важното е, че държа фронта (с две ръце  Mr. Green). Обаче... почва да ми се прияжда вече май... Доскоро нямах такива наклонности, но тази вечер както си вървях прегладняла към къщи и разни миризми се носеха от терасите... М-м-м-м-м... не си е работа... Някак не е честно хората да готвят, когато ние сме на диета, не мислите ли  Crossing Arms Whistling?
                    Аз имам още едно килограмче отвоювано през уикенда(от седем дни поне го боря  ooooh!) и съм много доволна... Рени, и на мен миличко са ми останали само бричове и дупе. Обаче от три дни направо ме къса някаква мускулна треска по краката, а не съм се движила кой знае колко  newsm78... Вярно, поувеличих движението, качвам стълби доста, ама нещо... много съмнително... И хич не ще да минава... Почвам да се чудя дали вече не ми се топят мускулите тъй болезнено... Блях...

# 304
  • Мнения: 165
ох,миранди,златничка си ми Hug чета ви наред и само сълзи дето не капят от очите ми,опитвам се да се заредя с ентусиазъм Cry никак не искам да се предавам и то на финала, ровя се тук из книгите за гладолечение и виждам че след 14-15-ти ден трябва да  се чувствам изпълнена със сили,кипяща от енергия а аз... Sad изядох почти половин диня и сега  освен всичко останало чувствам и вина....не смея да пия зел.бульон защото сигурно съвсем ще освирепея от глад...
ааааааааааааааааааа #Cussing out Sick #2gunfire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
и най-вече да ви се оплача-следобед ходих на изложението"изберете българското"и си харесах една рокля- и продавача ми вика- а ,като за вас голяма нямаме.... Cry Cry Cry                                                     ще                                                                                      викааааааааааааааааааааамммммммммммммммммммммммм smile3514 !!!!!!!!!!!!!!!!

# 305
  • Мнения: 165
мечо пухчо,обичкам си те Hug заради теб се държа ,защото май сме само двечките на този ден....абе чудя се ако се претегля дали няма малко да ми се вдигне ентусиазмът newsm78-или  съвсем да се срине...
абе и аз чувствам тежест в краката- е, вярно - аз не спирам цял ден,но въпреки това  и на мен не ми    се струва обичайно.... ooooh!
ей-не -ще взема и ще се претегля сега докато ти пиша, поне на твоето рамо да припадам ако ще припадам след като погледна кантара Rolling Eyes ох,страх ме е Embarassed !!!!! отивам  каквото  и да става!!! Tired
е,не Cryзнаех си Cry-64 кг Cry Cry Cry-само 4 кг за 15 дни....какво  е това,кажете ми...отивам да    се хвърля отнякъде....

# 306
  • Мнения: 2 759
                    Ох, тази вечер като никога съм на път да прегреша... Направо да се откажа... Много ми е гладно... Рано сутринта изпих един зелен чай, и оттогава ми е все гладно, и ме боли корем... Колики или както там се казва... Сега малко ми отмина, ама... не знам докога... Иначе се чувствам в пъти по-концентрирана, и много приятно разположение на духа. И физиката. Обаче почвам да си представям разни неща и... Рени и мен ме е страх да правя бульон, щото съвсем ще освирепея от глад. Всичко вече съм хапвала в доволни количества и не ща плодчета повече... Дано не прегреша по-късно... Ох, стискайте палци, че тази вечер много зор  ooooh!...
                    Успех на всички, палци стискам и аз  Hug

# 307
  • Мнения: 2 759
                     А-а-а-а, миличко, не така! Не припадай, а си погледни календарчето бързо. Около цикъл ли си? А по средата между два? Може би си задържала вода в момента, щом ти тежат крачовците... Не така с рогите напред, че мен само ми трябва да кажеш нещо такова... Ей!

# 308
  • Мнения: 54
Здравейте, от утре съм с вас Simple Smile Имам само един въпрос към по-запознатите - плодовете 800гр чисто тегло ли са и по колко диня е разрешено /без корите/

# 309
  • Мнения: 54
Mecho Puh по-добре си представяй гаднотийки, разни мухлясали манджи  Laughing и стой тук да се мотивираш
Рени те продавачките по принцип са нахални. Аз веднъж си харесах панталон и тръгнах да го меря, а продавачката ме спира и ми вика че няма да ми стане. Е оказа се че ми става. А роклята трябваше да си я вземеш за мотивация

# 310
  • Мнения: 2 759
                    Реничка, и аз заради теб се държа  Hug. И в името на красотата, разбира се  Mr. Green. Пък и нали се сещаш, че сваляме малко, щото няма много за сваляне... Чудя се ако някой започне от 50 кг, колко ли ще стане за 20 дни  newsm78...
                    Изядох 3 кайсии, като че ли ми минаха 'гладните' мисли... След малко ще изляза да потичам малко...
                    Матриксче, уелкъм  bouquet! Не знам за другите, лично аз не съм се замисляла досега и някак от удобство си купувах по кг плодове, а нето вероятно са били по-малко... Но диня не съм хапвала по време на плодуване, освен вчера, когато всъщност не обърнах внимание на количеството...  И мерси за подкрепата  Hug!

# 311
  • Мнения: 165
тази вечер ще спя тук ,сред вас Rolling Eyes  криво ми е,стана ли от стола-отивам право в кухнята #2gunfire-наяждам се и се самоубимвам! #2gunfire #Crazy
мече,явно днес е гладен 15-ти ден....като се замисля и се вслушам в тялото си сякаш съм не толкова гладна ,колкото  са гладни мислите ми....днес правих чудна бисквитена торта в къщи,готвих ухаещи лозови сърмички,чудна супа топчета,наобед правих  огромна салата домати с мноооого сиренце...беше си живо изпитание....е,от всичко опитах по лъжичка,даже и един фъстък изядох Joy ами ако ми беше позволено да изям една порция-нямаше да искам...
 Tired-трудно ми  е...много....

# 312
  • Мнения: 2 759
                     Дръж се миличка  Heart Eyes, чееее... сега загледах лентичките, Сън и Блондинка в книжарницата ни дишат яко във врата... Как ги свалят тия хора тия килограми, бееее... завиждам им благородно   bouquet.
                    Мен май ми мина... Не можеш ли да си намериш нещо да ангажира мислите ти за известно време? Аз лично, имам едно сърчице от Линд(т). И сега съм решила да го напълня с хиляди ситно сгънати листчета, надраскани на ръка, на тема "Миуо, обичам те защото..."... Обаче само стотина причини имам засега... Май ще си помогна с Гугъл малко... Подсказка  Mr. Green. Не казвайте на никого, само на вас казах   bouquet!
                   П.П. Мале, кво прави глада с хората  hahaha... Обаче после ще ме цункат и ще ме гушкат повече  Twisted Evil...

# 313
  • Мнения: 6 958
Рениииииии дръжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж сееееееееееееееееееееееееееееее с теб съм  Hug Стой на компютъра или давай някой чат или филм или направо бегай да спинкаш, само за нищо на света в кухнята недей да ходиш  Praynig Praynig Praynig

Аз ви пропрочитам, но нямам време точно в момента да отговоря поименно на всички, само се притичвам на помщ на Ренката, че тя наистина има нужда от нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

(Имам си задачки за учене)  #Cussing out

Аз приключих успешно деня, като черешовата вечеря замених с два микроскопични домата, но бяха пресни пресни и неустоях, но аз така или иначе си ям домати по време на плодолечение, така че за мен не ми е проблем...  Peace

Рени да знаеш наоколо съм -> през 20 минутки от учебниците припкам на компа -> така, че знай че съм тук и те контролирам и ако има нещо давай насреща съм  Heart Eyes

# 314
  • Мнения: 2 759
                     И да знаеш, че правиш непостижими за мен неща: аз ако хапна/вкуся нещо, ще избухна и плодуването ще е до там... Тъкмо преди малко вкъщи си коментирахме, че аз мога толкова време да не вкуся друга храна, обаче ако само близна, ще е дотам... Ама НЯМА да ближа нищо днес. Не и преди петък!

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 22:11 от MechoPuh

Общи условия

Активация на акаунт