Входен тест за детска градина????

  • 5 331
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 459
Според мен политиците трябва да минат следния тест
По един ден с
-бебе
-дете
-тинейджър
- млад човек
- човек на средна възраст
- пенсионер
- инвалид
- болен
и още куп други.

Гласувах с 3- та опция.
Моето дете говори много. Повтаря всичко, което чуе, пее, танцува. Но пред чужд човек само се хили  Joy . Направо ще ни пратят в лудницата.

# 91
  • Мнения: 3 271
Меко казано абсурдно  ooooh!

# 92
  • Мнения: 4 406
А кога ще измислят тестове за министри?? Може и тест за интелигентност да минават задължително, щото явно това им куца доста....
въпросник:
1. с коя ръка се взема подкуп?
2. колко тъпи идеи трябва да ми роди главата днес, за да ми зачетат трудоден?
3. тези смешни данъкоплатци кога ще разберат, че не ми пука за тях?
....
въпрос с повишена трудност:
1. аз какъв тест съм държал, за да ме вземат в детската градина, когато съм бил на 2 год?

# 93
  • Мнения: 48 194
3 опция
ама кой ли го интересува

# 94
  • София
  • Мнения: 3 421
 Гледах в един филм(естесвено не помня кой), в който една майка реши да си заведе детето в елитна ясла, където приемаха децата с изпит. Въпреки опитите да бъде разубедена от приятели.
 Там взеха детето и и казаха да дойде по-късно. когато отиде директорката каза, че детето "не става" и едва ли не го обяви за бавноразвиващо се, защото като му дали задача да отбере само стафидите от кроасан и не могло да се справи.
 Прибра се в къщи остави детето при приятелка(май) и отиде някъде, като се върна приятелката й се оплака, че детето е изяло само стафидите от кроасана........

# 95
  • Мнения: 2 125
Пълно безумие Crossing Arms

# 96
  • Мнения: 804
Входен тест за детска градина

Хлапета на по две години ще държат входен тест зa детска градина, съобщи зам.-министърът на образованието Кирчо Атанасов.
Малчуганите ще се приемат .... 

 newsm10 Правилно, така такива като господин Кирчо Атанасов, ще отпаднат още преди първи клас и няма да могат да съсипват хорските деца с безумията си! smile3533

# 97
  • София
  • Мнения: 1 845
Гледах в един филм(естесвено не помня кой), в който една майка реши да си заведе детето в елитна ясла, където приемаха децата с изпит. Въпреки опитите да бъде разубедена от приятели.
 Там взеха детето и и казаха да дойде по-късно. когато отиде директорката каза, че детето "не става" и едва ли не го обяви за бавноразвиващо се, защото като му дали задача да отбере само стафидите от кроасан и не могло да се справи.
 Прибра се в къщи остави детето при приятелка(май) и отиде някъде, като се върна приятелката й се оплака, че детето е изяло само стафидите от кроасана........

Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 364
Тея съвсем изтърваха влака ooooh!
Joy Joy Joyhahaha hahaha hahaha
За протокола, отговорих, не, независимо от възрастта.  Наистина голяма глупост  #Crazy newsm78


Децата не ходят ли на градина да се учат  да броят, да пеят, да танцуват...

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Категорично не! Naughty

# 100
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм съгласна, независимо от възрастта на детето....

# 101
  • Мнения: 256
Не  Naughtyегати тези хора оправили другото та тръгнали  дребосъците да оправят нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 102
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Както казва Горчев - Това е АБСУРДАЛНО ! #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 103
  • Мнения: 545
Аз пък си мисля, че това е дискриминация... Може да се заведе даже дело през Конституционния съд, ако го приложат! Откъде - накъде ще подбират децата по някакви си измислени критерии?

# 104
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не съм съгласна, независимо от възрастта на детето....!

Общи условия

Активация на акаунт