критерии за избор на количка

  • 2 046
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 865
да е лека,маневрена,да има кош за кола,да е с 3 гуми.куини отговаря на всичките ми прищевки и съм много доволна

# 16
  • Мнения: 1 081
Лека, маневрена, комбинирана, с кошче за кола(спестяваш от кош за кола, от лятна количка, от шезлонг за бебето за у вас, и можеш да го возиш и разнасяш навсякъде и спящо:)). Виж тези например(евтин и скъп вариант):



# 17
  • Мнения: 3 634
Аз харесах комбинирана с 3 гуми. Непревъртаща се дръжка, бебето е с гръб към майката, но има прозорец. Чакаме бебето през октомври. Признавам, че я избрах само по дизайн. Може ли да ми кажете за и против?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз харесах комбинирана с 3 гуми. Непревъртаща се дръжка, бебето е с гръб към майката, но има прозорец. Чакаме бебето през октомври. Признавам, че я избрах само по дизайн. Може ли да ми кажете за и против?
Гледай третата гума да се върти на 360 градуса,иначе безумно трудно се бута това чудо.Също така сгъването-да влиза в багажник.Да не е много дълга,за да влиза в асансьор /дори и по-малък/.На твое място бих купила количка с обръщаща се дръжка задължително.Когато духа вятър е много удобно.

# 19
  • Мнения: 8 917
Здравейте на всички.

Нуждая се от помоща Ви. Когато си купувахте/купувате детските колички какви бяха критериите по които ги избрахте/избирате?

Да бъде с големи единични гуми; комбинирана; триколка - задължително; с въртящо се колело с обръщащ се кош; с голяма и висока кошница за покупки; с чанта - избрах си Кенгуру Круизър и си я ползвах с кеф Hug

# 20
  • Мнения: 255
аз избрах Инглезина Зипи лека страхотно маневрена задължително с кош за новородено и аутофикс за кошницата. Това което ме кефи страхотно е че се борави изключително леко с нея згъва се с една ръка и тн и тн

# 21
  • Мнения: 252
задължително въртящи се предни гуми, цяла дръжка (бута се по-лесно с една ръка), възможно по-лека, по-голям кош за багаж е предимство, важно е и да е сранително лека (когато я пробваш в магазина, тя ще е празна, без багаж, без чанти-имай го в предвид)

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
да има големи колела, предните да са завиващи и де се заключват,цяла дръжка, да има голям сенник, да е широка, да има голям кош за покупки и багаж, да е приятна на вид и да е относително лека - това за комбинирата. и принципно ако не сте с голям багажник - хубаво е да се сгъва компактно.


за лятната - на първо място да е възможно най-лека (за парите, които можех да дам100-150лв), да и завиват гумите, да има сенник, борд, 5 точков колан и някакъв кош за багаж. и да се сгъва на чадър.

# 23
  • София
  • Мнения: 718
Лека, маневрена и лесно управляваща се(по възможност с една ръка). Да е компактна, че ми е малка колата. Резултат:



Гумите са голями, помпащи се. Има спирачки,, които са с накладки.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 258
Никол, благодаря за инфото  Hug Ще я погледна тази количка!

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
по спомени - арти май не са със завиващи колела...

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имам една питанка newsm78
Каква е ролята на обръщащата се дръжка?

# 27
  • София
  • Мнения: 44 120
Имам една питанка newsm78
Каква е ролята на обръщащата се дръжка?

ами не се върти целия кош с бебето , а само дръжката, като така пак има възможност бебето да гледа към майката или напред към движението. За мен неудобството от този вид колички е когато тя е със едни завиващи и едни не колела. Тогава когато бебето гледа напред завиващите са предните колела и всичко е ОК, но когато бебето е към теб завиващите стават задни колела и аз лично просто почти не мога да управлявам количката - голям зор видях няколко месеца с такъв тип количка, после си купих такава където бебето гледа само напред и ми беше безкрайно удобна.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аааааа, мерси bubu_to за вбъдеще ще го имам на предвид.

# 29
  • Мнения: 603
Лека, маневрена и лесно управляваща се(по възможност с една ръка). Да е компактна, че ми е малка колата. Резултат:



Гумите са голями, помпащи се. Има спирачки,, които са с накладки.  Simple Smile


Каква марка е тази количка?
Или дай линк за да я видя.

Общи условия

Активация на акаунт