Много мина, малко ни остана - ето ЮЛИ наближава - дръжте се сладури!

  • 15 469
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте мамчета.Аз съм от Красна поляна.Има ли мами от района които искат да се запознаем и да си правим разходки,че ми е адски скучно?
АЗ! АЗ! Peace и nikka - също. Е, заформяме се компания значи. Laughing
И аз мисля, че 10:15 е ок. Фил, ако искаш да те чакам на някоя от спирките, в зависимост от това с какво ще дойдеш и да те преведа през уличките, че верно си е забутано. То ако питаш за ТК всеки ще те упъти, но няма проблем да се чакаме и да отидем заедно. Hug

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 153
аз пък не мога да се въздържа да не се похваля- една приятлека ни покани на сватба другата седмица.  newsm44 след еуфорията обаче дойде мисълта- какво да облека?  Sad
ама ако тряя и палатка ще сложа и пак ще ида

# 17
  • Мнения: 295
аз пък не мога да се въздържа да не се похваля- една приятлека ни покани на сватба другата седмица.  newsm44 след еуфорията обаче дойде мисълта- какво да облека?  Sad
ама ако тряя и палатка ще сложа и пак ще ида
Simple SmileSimple SmileSimple Smile donsyy, много познато чувство Simple Smile ние сме кумове в неделя и се глася какво да облека от 2 месеца
съветвам те да избереш някоя фръцкава рокличка, не чувал Wink има хубави попадения по магазините от ластични материи, които може и после да носиш
Sofi Bo, доколкото помня и ти си от Люлин, като мен и Там-там. за нея и половинката й разбрах, че са с кола Wink ако ти не си - може да отидем заедно. и да си - пак може Simple Smile

# 18
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте мамчета.Аз съм от Красна поляна.Има ли мами от района които искат да се запознаем и да си правим разходки,че ми е адски скучно?
АЗ! АЗ! Peace и nikka - също. Е, заформяме се компания значи. Laughing
И аз мисля, че 10:15 е ок. Фил, ако искаш да те чакам на някоя от спирките, в зависимост от това с какво ще дойдеш и да те преведа през уличките, че верно си е забутано. То ако питаш за ТК всеки ще те упъти, но няма проблем да се чакаме и да отидем заедно. Hug

Ей супер!!!Много се радвам.  newsm44 Аз съм в 245 блок а ти и никка каде сте?Да се запознаем ако искате.Кажете кога и къде.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 414
Ей свадбарки,да ни покажете снимки поне Simple Smile
А има ли някой с който да се разхождаме като родим в Южния парк,тъкмо като направим две обиколки на парка ще свалим и някое кило Mr. Green

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 523
гоца, аз съм на линия за Южен парк. предполагам и Лекси също.

# 21
  • Мнения: 766
ей от сега се заформяте по групички  за разходки на бебоците Laughing

# 22
  • Мнения: 4 300
Donsy, виж аз с каква рокля се спретнах:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=52713&photo=21 - знаеш ли с какъв зор се снимах- натискам копчето на апарата бързо и правя 2 крачки назад, та да се хвана цялата Laughing
а това е същия модел, само че без да съм бременна:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=52713&photo=22
И двете са от Блага Благоева, зелената си я купих преди месец за 25 лв - цените на късите са от 25 до 50, като по евтини са от миналата колекция. За мен специално няма значение розите дали са от миналата или от тази година:) Важното е че роклите са удобни и могат да се носят и после.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
И двете са много хубави Рокси  Peace

# 24
  • sf
  • Мнения: 10 153
наистина са много хубави , рокси, ама аз съм с бая килца над тебе , та направо не знам как ще ми стои нещо такова  Sad. знам, де, ама гледката ще е потресаваща  #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
ми просто по-дълги малко да са ти а донси? newsm78 мисля че ще стане

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 153
ами ще се разходя до някой магазин и ще пробвам. ама  и ханша е голям проблем, не само слонските крака  Joy
ох, ще измисля нещо, само здраве да е

# 27
  • Мнения: 4 300
абе да не ти пука как си облечена, важното е да си ухилена и да се забавляваш...макар че с корема аз поне не мога да танцувам и се дразня малко като ходя по разни купони и кръчми ( на сватба отдавна не съм ходила, язък, толкова хора съм се научила да играя, откак ги научих спряха да ми се женят приятелките Thinking)

# 28
  • Мнения: 766
donsyy важното е да се забавляваш максимално  Peace
r0ksi много са готини рокличките  Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Тук съм не съм Ви забравила. Просто скоро не съм имала време за форума.

Първо 4естито на първите мами. Да са им живи и здрави бебоците!!! Много им се разрадвах 4ак се просълзих. Сега ще 4ета назад сигурно сте писали как са се появили мъниците.

Рокси роклята е страхотна. Даже леко и благородно ти завидях как изглеждаш в нея  Embarassed.

Ние сме добре. Ве4е съм +16кг. Поснаха ми болни4ния за бременност и раждане. Имам и направление за болница и пресни изследвания си напвавих днес абе въобще стягаме се.
Тук отварят една частна клиника, така ми се иска да родя в нея, но още нищо не е сигурно .. пък мен хич не ми се ходи с старото родилно ... Надявам се да започнат да работят нормално докато ми дойде и на мен времето, но ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт