не мога да го разбера този мой мъж?

  • 2 807
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
За да стане бебе, не е нужно да често, а да е качествено. Съветът на специалисти е дори преди овулацията да се въздържаме от секс няколко дни, за да е по-качествен материалът. По време на овулация - 2-3 дни или колкото трае този период, но не през половин час, а само сутрин и вечер.
Колкото до ежедневния /ежеседмичен/ секс - нормално е да е уморен човекът и да не му се занимава с това - колкото повече го пресираш и му натякваш, толкова повече ще му убиваш желанието. Ще му се забие като трън в мозъка мисълта, че не задоволява жена си, или че непременно трябва да я уважи, и сексът ще се превърне в задължение, а не в удоволствие. А щом нещо е по задължение то ...... мммм, как да кажа - опротивява. Дори само мисълта за това ще му е противна. Не го насилвай и не му говори за секс. Опитай да го съблазниш, но ако не поддава - не настоявай. Изчакай ден-два и пробвай пак. Човешката психика е много деликатно нещо и не трябва да се насилва.

# 16
  • Мнения: 3 675
Прочетох всичките мнения, но най-много ми допадна мнението на байбиби. И аз мисля, че мъжа като му се прииска сам ще потърси жената. Все пак трябва да зачитаме и желанията на другия, човек не трябва да бъде прекалено егоист. Наистина когато си уморен, изобщо не ти е до това. За секс трябва спокойна атмосфера, предразполагане, секса не трябва да се превръща в задължение и да се прави при уговорка и под час.

# 17
  • Мнения: 4 447
Прочетох всичките мнения, но най-много ми допадна мнението на байбиби. И аз мисля, че мъжа като му се прииска сам ще потърси жената. Все пак трябва да зачитаме и желанията на другия, човек не трябва да бъде прекалено егоист. Наистина когато си уморен, изобщо не ти е до това. За секс трябва спокойна атмосфера, предразполагане, секса не трябва да се превръща в задължение и да се прави при уговорка и под час.

Aaaa да бе да. Да й се изча/у/ка ча/у/калото ли????

Няма какво да чака. Като стане бебето ще чака.

# 18
  • Мнения: 226
Ако не иска да прави секс го карай да прави бебе.
Колкото и да ме е срам  Embarassed да си призная за секса винаги аз поемам инициативата. Понякога ми се иска и той да е малко по агресивен, но на него явно така му харесва повече. А нищо не се знае може и на твоя да му хареса ти да му скачаш  smile3521

# 19
  • Мнения: 2 617
Искам да кажа, че с него много се обичаме и е абсурдно да си има друга. Постоянно сме заедно. Ние с мъжа ми правим секс един път в седмицата. Разбирам, че работата му е тежка и цял ден е на крак и изморен, но СЕКС просто не му се прави по-често. СЕКСЪТ не бил най-важното, мислил така до 25 години, но сега си е променил мнението.И двамата много искаме бебе, не се пазим, но все още бебе няма и това притеснява и двамата.Искам да чуя и вашите мнения.
От една страна, никога не можеш да твърдиш със сигурност, колко и дали другият те обича. Можем да говорим за себе си, за нашат любов.
От друга страна, не вярвам за теб единствен показател за отношението на мъжа ти да е това, колко често иска да прави любов с теб.
Вярно е, че постоянството често бива възнаграждавано с резултати, но за едно бебе понякога и един път е достатъчен, за да бъде направено, а напрежението само намалява шансовете.

# 20
  • Мнения: 2 047
  Re: не мога да го разбера този мой мъж?
И аз не мога да го разбера това да му се прави секс само веднъж в седмицата.

# 21
  • Мнения: 3 674
Всяка вечер му прави салатка с ракийка, пържолки- нали знаеш, че любовта на мъжа минава през стомаха.

И какво? Накрая преял, подпийнал и бебе ли ще прави?  Rolling Eyes

Като се наяде ще му се доспи и Уйде ...


 Joy Joy Joy  Peace

# 22
  • Мнения: 3 674
  Re: не мога да го разбера този мой мъж?
И аз не мога да го разбера това да му се прави секс само веднъж в седмицата.
Явно трябва да е много уморен човека... newsm78

# 23
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Другият вариант е ти да смениш тактиката....когато той иска ти да не искаш и така ......докато стане необуздан  Laughing
Ама бебе с 1-ин път в седмицата не става.....пък когато стане няма проблем секса да е по нарядко,че и да липсва.
Аз обаче на твое място не бих издържала така.....аз на моя му се сърдя някой път като неще по 2 пъти на вечер, а пък ако е 1 път в седмицата  Sick
В крайна сметка всички мъже работят и не всички в 18.00 сядат пред салатката, на всички им е тежко.

# 24
  • Мнения: 1 668
Няма мъж ,който да откаже на една съблаэняваща го жена, вложи цялата си романтика, нежност .страст 1dating kiss gydi txtloves и невярвам да ти откаже, всеки път се старай да бъдеш раэлична, ако пак се дърпа эначи тук вече или  има друга жена или някакъв друг прблем Thinking аэ мисля ,че ако секса стане по редовен бебето само ще дойде- това не го мисли ! Успех!  bouquet

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като прочетох за ракийката се сетих как на моя му ограничавах алкохола, никотина и кофеина, защото пречат на сперматозоидите- съответно на морфологията, броя и подвижността ooooh! Laughing
Секс не се прави всеки ден- ще му отслабне оплодителната способност. Трябва да уцелите момента, разбери кога ти е овулацията Wink

# 26
  • Мнения: 1 817
Докато искаш секс само заради бебето, то няма да стане! Отпусни се, спри да мислиш за това. Когато ти се прииска да правите секс, го възбуди и след това го прилъсти. Няма нищо трудно в това. Бъди настоятелна и ще успееш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт