Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11

  • 14 715
  • 340
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
на мен ми се е случвало

# 46
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета,често ли ви се случва(на мен за 2ри път) да не ви приема картата,чак се дразня,да продължавам ли упорито или да изчакам до утре?Винаги с една карта съм плащала,какво ли става?
На мен не ми приема и двете карти-едната кредитна на ОББ,другата дебитна на Биохим и двете са Виза.Направих си друга регистрация и там на Обб минава,но сега пък чакам оферта Sunglasses

# 47
  • Мнения: 5 370
ОФФ ТОПИК-искам да кажа на всички, дето ми писаха на ЛС, че мейлчетата им са пуснати....и се извинявам на едната дама за огромното инкасирано от мене закъснение.  bouquet

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
ОФФ ТОПИК-Искам да ти благодаря и тук,че ако не си ти сме за под кривата круша Mr. Green

# 49
  • Мнения: 6 623
Цитат
Днес си получих 2 от поръчките и това ми е голямо размер е 38-40 розово със сиво и бяло съсс сиво  http://laredoute.fr/vente-les-2-debardeurs-longs-a-basque.aspx?p … t=1&hasprev=1
и тези дънки също http://laredoute.fr/vente-le-corsaire-en-jean-bleu.aspx?producti … t=1&hasprev=1 -38 номер и цената им е 6,75Е
Ако някой има интерес ще меря по-обстойно.
интересувам се от размери

http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=058c8383931a8283a9
Това се опитах да си го преведа,но правилно ли разбирам,че не е специална оферта,а реклама на намаленията?
реклама на намаления


Дала съм ги на една приятелка утре ще ми каже дали и стават и ако не ще ги измеря и ще пиша.

Тази оферта ако поръчаш за 55 ти правят отстъпка 20Е ...... е тъпа ,защото  тук https://www.laredoute.fr/Account/Offers.aspx  излиза по-изгодно да купуваш продукти ,които не са намалени.

# 50
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Iliana , не се отваря линка

ааа,успях
но все пак в онази оферта има и безплатна доставка(поне в мойта)

# 51
  • Мнения: 6 623
Iliana , не се отваря линка

ааа,успях
но все пак в онази оферта има и безплатна доставка(поне в мойта)
Е , моята оферта е без безплатната доставка.
Днес получих известие, от митницата трябва да си взема колета нямам търпение имам два чифта сандали .

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Здравейте, в събота получих първата си поръчка. По точно част от поръчката, защото от общо 8 поръчани блузки в пакета имаше три. Случвало ли ви се е да ви разделят поръчката в отделни торби, които да получите по различно време  newsm78

# 53
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Каква фактура ти дойде и всичките пари ли са ти дръпнати?

# 54
  • Мнения: 1 728
Здравейте, в събота получих първата си поръчка. По точно част от поръчката, защото от общо 8 поръчани блузки в пакета имаше три. Случвало ли ви се е да ви разделят поръчката в отделни торби, които да получите по различно време  newsm78

Аз имах сходен случай, пиши им кои неща от колета ти липсват и да ти ги пратят допълнително.

# 55
  • Мнения: 63
Здравейте, покрай темата във форума се реших и аз да поръчам. Поръчката ми е от 19.05 и не е пристигнала още. Щом вашите от 22-ри са пристигнали се чудя дали да се притеснявам вече.Мисля си че като пътуват към едно място редно е да ги изпращат заедно...дано само да дойде преди сватбата на сестра ми  Praynig

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 8
На фактурата са описани и отметнати всички поръчани блузи. Половин час след като направих поръчката изтеглиха цялата сума.

# 57
  • sofia
  • Мнения: 4 296
На фактурата са описани и отметнати всички поръчани блузи. Половин час след като направих поръчката изтеглиха цялата сума.
Щом фактурата е различна от съдържанието им пиши на всяка цена,няма логика да ти пратят в отделен колет част от тази фактура

# 58
  • Мнения: 4 202
На фактурата са описани и отметнати всички поръчани блузи. Половин час след като направих поръчката изтеглиха цялата сума.

Дали не ти е отваряна пратката?

# 59
  • sofia
  • Мнения: 4 296
На фактурата са описани и отметнати всички поръчани блузи. Половин час след като направих поръчката изтеглиха цялата сума.

Дали не ти е отваряна пратката?
Няма ли да се види,че е скъсан плика.Ако е отварян,ясно....Изобщо не ми мина през главата като вариант

Общи условия

Активация на акаунт