ПрИмоция със списание 'Моето бебе'!

  • 3 278
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
Вчера, когато прочетох за промоцията, веднага се обадих на таткото да купи това списание, защото наистина ни трябваха сенници за колата.
Вече сме със сенници и днес ще ги изпробваме, когато отиваме на консултация  Joy

# 31
  • Мнения: 8 769
Днес, отивайки на работа се опитах да си го купя-свършило е. Навсякъде ми казаха "Ама то защото имаше подарък".... Joy хаха...иначе остава до другия месец, сигура.... Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 5 792
Хубави или не нали знаете - "шамар да е, аванта да е" Mr. Green А пък са и на Чико  Wink
Иначе и моят мъж рече, че са му малко детски и мислех, че ще ги сваля като ходи на работа, но един колега много ги харесал и сега гордо си ги вози  Joy
Днес, отивайки на работа се опитах да си го купя-свършило е. Навсякъде ми казаха "Ама то защото имаше подарък".... Joy хаха...иначе остава до другия месец, сигура.... Flutter
добре че го купих преди да е пусната темата, иначе люлинските форумки щяха да го ометат от реповете  Laughing

# 33
  • Мнения: 11 607
Днес, отивайки на работа се опитах да си го купя-свършило е. Навсякъде ми казаха "Ама то защото имаше подарък".... Joy хаха...иначе остава до другия месец, сигура.... Flutter

И при нас така....И не напразно писах на Бу,че другият път да не пуска така фитила без подарък.....Пуска тема - дава подарък.....

Ама да се похваля...все пак в един забутан РЕП си го намерих и то последният брой...заради подаръка го били изкупили още същият ден....Ако не го бях намерила, Бу щеше да шие нови сенници Joy Joy....

# 34
  • Мнения: 8 769
Какво ще шие, сега направо да раздаде по някой и друг като утепшителна награда.... Sunglasses Нали и бездруго й стават повечко  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 784
Аз и без това си купувам всеки брой на списанието....Та сега си имаме сенници, ама още не сме ги използвали.

# 36
  • Мнения: 11 607
Какво ще шие, сега направо да раздаде по някой и друг като утепшителна награда.... Sunglasses Нали и бездруго й стават повечко  Mr. Green

Еми на...още нищо не е дала...Скрънза.....

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850

Какво именно ще шие Бу - в Клюкарника може да се разбере Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 228
Питам, щото си купих на Kanev детски аудио касети и дискове и някои от песните са изпяти толкова, ама толкова потресно, че потръпвам само при мисълта...

И аз съм купувала от тях, особено един диск с великденски песнички, ужасТ направо. Най-много харесвам дисковете на Бон-бон, страхотни аранжименти и изпълнения. Но съм виждала само 3 вида.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 064
Абе, то списанието ясно, че е свършило, ама я кажете, по бензиностанциите продават ли такива сенници, че определено ще ни трябват скоро.

# 40
  • Мнения: 11 607
Има 2 интересни материала в списанието...Не съм го прочела цялото, нио ми харесаха - съвременната притча и мислите за децата.....

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ще потърся утре! На нас определено ни трябват, малкия днес се опържи! Само се чудя дали ще ги дърпа много newsm78

# 42
  • Мнения: 305
И ние се оборудвахме с такива сенници, въпреки че седмица преди това купих  чисто черни.Те обаче се залепваха само по средата и малкият ги сваляше с лекота, и като видях тези шаренките много ми харесаха.Досега детето не е успяло да ги свали пък ще видим, може просто да не му се е занимавало! Laughing
Иначе другите ги намерих в магазин за резервни части за автомобили.От същата материя са като тези Чиковските,но са чисто черни и на мен ми бяха много скучни.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
И аз си взех списанието  Grinning Още не сме пробвали сенниците. Татито не е много очарован, че били шарени, но ще се жертва заради малката  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 215
Нашия тати много ги хареса  Party

Общи условия

Активация на акаунт