Някой посети ли вече Несебър тази година?

  • 36 449
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Ужасно е!!! Миналата година почивахме там. Самата станция се състои от 12-етажни блокове, вътре е адска жега, освен това на 50 м. е дискотека Планета Пайнер, денонощно музика, мотори, пиянски викове. Изобщо не е за почивка с дете. Хубавото е иначе че отпред пред блоковете има детска площадка с люлки и пързалки, също има и заведение. Базата е непосредствено до плажа. Общо взето обаче сравнение не може да става със Созопол.
Точно така е! Ужасно е! Не става за почивка с деца въобще.

# 16
  • Мнения: 1
Преди две години почивахме в КК "Тилия" - св. Константин и Елена. Много ни хареса. Миналата година подавахме молба за същото място, но не ни одобриха. Тази година ще почиваме в "Лазур" - Несебър от 2 до 12 август. Одобрени сме вече, но не сме получили карта. Някой знае ли колко струва картата за стая с 2+1 легла?

# 17
аз преди няколко години бях на станцията на созопол и беше просто страшно яко само полицейски деца и много голямо шоу беше и тази година отивам пак на 22 юли и дано пак е незабравимо

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Замислям след 10-тина дни една почивчица за да открия сезона,та ако някой вече се е върнал да сподели плажа как е.Чист ли е,шезлонзи,чадъри,цени и т.н.?

# 19
  • Мнения: 4 784
Тази година да, но през март  Simple Smile /покрай почивните дни за трети март/
Въпреки това си беше доста населено, но не по плажа  Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
чакам прясно инфо от плажа Laughing А Несебър винаги си е населен Crazy

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Какъв плаж? То няма вече плаж.
Като видях какви бетонни крепости са изникнали точно на плажа, ми се дорева.
Снимките, които са вкъщи на компа, са от началото на май (ако искаш, ще ти пратя).
Последно минах през Несебър миналата седмица, в петък.

# 22
  • София
  • Мнения: 545
На кой от двата плажа това  newsm78 Дай моля да видим снимки

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=252446

Ето тук качих малко снимки.
За мен това не е курорт.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
тези хотели си бяха там и миналата година Peace

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Може. Аз не бях ходила там от 3-4 години.
Може би и затова съм в потрес!
На теб успех желая!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Мерси Hug
Наистина навсякъде е страшно застроено,но на мен Несебър и Приморско са ми слабост.А по-надолу въобще го изключвам като вариант за море Peace

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз съм може би най- новата участничка във форума  Grinning Попаднах на темата и реших да се включа, защото ние в неделя заминаваме. Картата ми е от 30.06 до 10.07.....на 12 етаж  Rolling Eyes Ще хващам гларусите в полет  Mr. Green Значи за 2 легла + фотьойл платих 97 лв. Като моята нощувка е 5 лв, а на сина ми-на почти 5 год е 2,50 лв. За външни лица нощувката е 12,50 лв. в най-евтината категория. Запомних само, че нощувката в стая лукс е около 100 лв за външни  #Crazy

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
аз вече се върнах оттам Wink

# 29
  • Мнения: 11
А някой знае ли дали е включена курортната такса в цената на цялата карта?

Общи условия

Активация на акаунт